Sobota, 15 grudnia 2018 r.   Imieniny: Niny, Celiny, Krystiany
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 90

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Na widok policjantów zmienił kierunek jazdy i zaczął uciekać Na widok policjantów z...
Lubińscy policjanci wydziału prewencji w czasie pościgu zatrzymali mężczyznę, który kierując samochodem osobowym, nie zatrzymał się do kon... »Betlejemskie Światło Pokoju zapłonie w Lubinie Betlejemskie Światło P...
Już po raz 28. zapłonie Betlejemskie Światło Pokoju. To znak braterstwa, jedności i pokoju, nieodłączny element adwentowego przygotowania do Boże... »KGHM Polska Miedź otrzymała nagrodę dla najlepszego polskiego eksportera do Francji za rok 2017 KGHM Polska Miedź otrz...
Odbywający się od 14 lat konkurs Prix du Meilleur Exportateur Polonais en France ma na celu wyróżnienie liderów polskiego eksportu ... »Helios Lubin - Kino Konesera Helios Lubin - Kino Ko...
Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetla... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.plsilesianseo.pll


Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1985 Przekazanie nowego stadionu piłkarskiego - GOS

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

XVIII Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate – Prochowice 2018
Data dodania: 24 września 2018 — Kategoria: Wiadomości

XVIII Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate – Prochowice 2018

W dniu 22.09 2018 odbył się XVIII Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate – Prochowice 2018 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prochowice Pani Alicji Sielickiej.

W zawodach startowało 96 zawodników z 7 klubów karate województw: wielkopolskiego, opolskiego i dolnośląskiego. Rywalizacja zaczęła się o 11.20 a zakończyła o 15.30. Dwoma zespołami sędziowskimi kierował Sędzia główny Jacek Rusek - sędzia krajowy kl. A Polskiego Związku Karate.

Finezyjnym wydarzeniem podczas tego turnieju, było przekazanie przez Burmistrza MiG Prochowice Pani Alicji Sielickej dla Uczniowskiego Klubu Sportowego TORA w Prochowicach matę do karate typu PUZZLE o wartości 10 tys. złotych. Mata, będzie służyła nie tylko karatekom Uczniowskiego Klubu Sportowego TORA , ale też dzieciom i młodzieży ze Szkoły Podstawowej do zajęć sportowych i zabawowych, zwiększając bezpieczeństwo uczestników. Po przekazaniu maty, dziewczęta Natalia Mojzyk, Daria Dykas, i Natalia Cerkowiak, wykonały pokaz kata drużynowego - Bassai dai.

Ponadto, najmłodsi adepci rywalizacji na fantomie, mogli już wykonywać techniki ataku na nowym sprzęcie, zakupionym przez KKS TORA z Legnicy.

Najlepszym Klubem został KKS TORA Legnica. Najlepszą zawodniczką Natalia Mojzyk z UKS TORA Prochowice zdobywając 19 pkt. Najlepszym zawodnikiem został Tymoteusz Pierzga z KKS TORA ( trener Kamila Dymidziuk) zdobywając 21 pkt. w Turnieju zostało rozegranych 38 konkurencji kata i kumite indywidualnego oraz kata drużynowego.

- Gorące podziękowania dla sponsorów „XVIII Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate – Prochowice 2018”. Serdeczne podziękowanie dla rodziców, którzy pomagali w organizacji turnieju. Wspaniale spisali się wszyscy startujący zawodnicy TORA KARATE TEAM . GRATULACJE.

Zdjęcia na stronie UKS TORA Prochowice.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,18619.html
Ten artykuł był czytany 199 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.042 sek.Lubin 1.0