Wtorek, 18 czerwca 2019 r.   Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 90

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Najlepsi uczniowie wyróżnieni przez KGHM Najlepsi uczniowie wyr...
KGHM wręczył wyróżnienia stypendystom naukowym i uczniom, którzy w minionym roku szkolnym osiągnęli najlepsze wyniki w przedmiotach... »Działania lubińskich policjantów pn. „Prędkość” Działania lubińskich p...
Od rana na terenie powiatu lubińskiego, trwają działania kontrolno-prewencyjne policjantów ruchu drogowego pod nazwą „Prędko... »Finał corocznych symultan szachowych Finał corocznych symul...
Rozgrywkami w Siedlcach i Szklarach Górnych zakończył się cykl szachowych zmagań wójta Tadeusza Kielana z uczniami gminnych szk&oac... »50 lat CK 50 lat CK "Muza"
Centrum Kultury " Muza" zaprasza mieszkańców Lubina i okolic do lubińskiego Rynku, gdzie świętować będziemy „50 lat kultury w Lubini... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1.12.1969 Otwarcie Młodzieżowego Domu Kultury

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

XVIII Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate – Prochowice 2018
Data dodania: 24 września 2018 — Kategoria: Wiadomości

XVIII Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate – Prochowice 2018

W dniu 22.09 2018 odbył się XVIII Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate – Prochowice 2018 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prochowice Pani Alicji Sielickiej.

W zawodach startowało 96 zawodników z 7 klubów karate województw: wielkopolskiego, opolskiego i dolnośląskiego. Rywalizacja zaczęła się o 11.20 a zakończyła o 15.30. Dwoma zespołami sędziowskimi kierował Sędzia główny Jacek Rusek - sędzia krajowy kl. A Polskiego Związku Karate.

Finezyjnym wydarzeniem podczas tego turnieju, było przekazanie przez Burmistrza MiG Prochowice Pani Alicji Sielickej dla Uczniowskiego Klubu Sportowego TORA w Prochowicach matę do karate typu PUZZLE o wartości 10 tys. złotych. Mata, będzie służyła nie tylko karatekom Uczniowskiego Klubu Sportowego TORA , ale też dzieciom i młodzieży ze Szkoły Podstawowej do zajęć sportowych i zabawowych, zwiększając bezpieczeństwo uczestników. Po przekazaniu maty, dziewczęta Natalia Mojzyk, Daria Dykas, i Natalia Cerkowiak, wykonały pokaz kata drużynowego - Bassai dai.

Ponadto, najmłodsi adepci rywalizacji na fantomie, mogli już wykonywać techniki ataku na nowym sprzęcie, zakupionym przez KKS TORA z Legnicy.

Najlepszym Klubem został KKS TORA Legnica. Najlepszą zawodniczką Natalia Mojzyk z UKS TORA Prochowice zdobywając 19 pkt. Najlepszym zawodnikiem został Tymoteusz Pierzga z KKS TORA ( trener Kamila Dymidziuk) zdobywając 21 pkt. w Turnieju zostało rozegranych 38 konkurencji kata i kumite indywidualnego oraz kata drużynowego.

- Gorące podziękowania dla sponsorów „XVIII Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate – Prochowice 2018”. Serdeczne podziękowanie dla rodziców, którzy pomagali w organizacji turnieju. Wspaniale spisali się wszyscy startujący zawodnicy TORA KARATE TEAM . GRATULACJE.

Zdjęcia na stronie UKS TORA Prochowice.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,18619.html
Ten artykuł był czytany 231 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.037 sek.Lubin 1.0