Piątek, 19 pazdziernika 2018 r.   Imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 90

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Ptaki Powiatu Lubińskiego – nowa wystawa w plenerze Ptaki Powiatu Lubiński...
Na alei głównej Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie, w sąsiedztwie budynku edukacyjnego, obejrzeć można wystawę fotografii pt.: "Ptak... »Policjantka i harcerze z wizytą u przedszkolaków Policjantka i harcerze...
Policjantka z lubińskiej komendy wspólnie z harcerzami spotkała się z dziećmi z Przedszkola Miejskiego nr 12. Funkcjonariuszka uczyła i uś... »Powstali „dzięki” władzom miasta, teraz startują w wyborach ze swoim programem wyborczym Powstali „dzięki...
Stowarzyszenie Miasto dla Mieszkańców od początku swojego istnienia było spontanicznym oddolnym ruchem zwykłych mieszkańców Lubina,... »Superliga mężczyzn: MKS Zagłębie Lubin vs Piotrkowianin Superliga mężczyzn: MK...
W kolejnej kolejce PGNiG Superligi Mężczyzn Zagłębie Lubin podejmować będzie Piotrkowianina Piotrków Trybunalski. Odmłodzony skład Miedzio... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll

Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1984 Uruchomiono "Centralną Ciepłownię", obecnie TERMAL SA

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

XVIII Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate – Prochowice 2018
Data dodania: 24 września 2018 — Kategoria: Wiadomości

XVIII Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate – Prochowice 2018

W dniu 22.09 2018 odbył się XVIII Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate – Prochowice 2018 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prochowice Pani Alicji Sielickiej.

W zawodach startowało 96 zawodników z 7 klubów karate województw: wielkopolskiego, opolskiego i dolnośląskiego. Rywalizacja zaczęła się o 11.20 a zakończyła o 15.30. Dwoma zespołami sędziowskimi kierował Sędzia główny Jacek Rusek - sędzia krajowy kl. A Polskiego Związku Karate.

Finezyjnym wydarzeniem podczas tego turnieju, było przekazanie przez Burmistrza MiG Prochowice Pani Alicji Sielickej dla Uczniowskiego Klubu Sportowego TORA w Prochowicach matę do karate typu PUZZLE o wartości 10 tys. złotych. Mata, będzie służyła nie tylko karatekom Uczniowskiego Klubu Sportowego TORA , ale też dzieciom i młodzieży ze Szkoły Podstawowej do zajęć sportowych i zabawowych, zwiększając bezpieczeństwo uczestników. Po przekazaniu maty, dziewczęta Natalia Mojzyk, Daria Dykas, i Natalia Cerkowiak, wykonały pokaz kata drużynowego - Bassai dai.

Ponadto, najmłodsi adepci rywalizacji na fantomie, mogli już wykonywać techniki ataku na nowym sprzęcie, zakupionym przez KKS TORA z Legnicy.

Najlepszym Klubem został KKS TORA Legnica. Najlepszą zawodniczką Natalia Mojzyk z UKS TORA Prochowice zdobywając 19 pkt. Najlepszym zawodnikiem został Tymoteusz Pierzga z KKS TORA ( trener Kamila Dymidziuk) zdobywając 21 pkt. w Turnieju zostało rozegranych 38 konkurencji kata i kumite indywidualnego oraz kata drużynowego.

- Gorące podziękowania dla sponsorów „XVIII Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate – Prochowice 2018”. Serdeczne podziękowanie dla rodziców, którzy pomagali w organizacji turnieju. Wspaniale spisali się wszyscy startujący zawodnicy TORA KARATE TEAM . GRATULACJE.

Zdjęcia na stronie UKS TORA Prochowice.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,18619.html
Ten artykuł był czytany 182 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.038 sek.Lubin 1.0