Sobota, 23 luty 2019 r.   Imieniny: Damiana, Romany, Florentyna
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 112

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Skarby znalezione podczas budowy drogi S 3 Skarby znalezione podc...
Wystawa Drogą S3 w przeszłość to odkrycia archeologiczne z lat 2015-2017 związanych z budową drogi ekspresowej S3 na odcinku między Bolkowem, Jaw... »Leśne Echo reprezentował nas we Francji Leśne Echo reprezentow...
Na zaproszenie naszej partnerskiej gminy i stowarzyszenia POLSATH, zespół LEŚNE ECHO z Raszówki gościł we Francji. Prezentujący pol... »Zaproszenie na koncert w Niemstowie Zaproszenie na koncert...
Gminna Biblioteka w Niemstowie, sołtys, radny oraz rada sołecka wsi Niemstów zapraszają wszystkich chętnych na międzypokoleniowy koncert p... »Wstępne wyniki produkcyjne i sprzedażowe Grupy KGHM Polska Miedź S.A. Wstępne wyniki produkc...
Produkcja miedzi płatnej w grupie kapitałowej KGHM Polska Miedź wyniosła 58,7 tys. ton w styczniu 2019 r. i była o 21% wyższa niż przed rokiem, p... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1980 W kaplicy zamkowej powstaje "Galeria Zamkowa"

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

XVIII Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate – Prochowice 2018
Data dodania: 24 września 2018 — Kategoria: Wiadomości

XVIII Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate – Prochowice 2018

W dniu 22.09 2018 odbył się XVIII Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate – Prochowice 2018 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prochowice Pani Alicji Sielickiej.

W zawodach startowało 96 zawodników z 7 klubów karate województw: wielkopolskiego, opolskiego i dolnośląskiego. Rywalizacja zaczęła się o 11.20 a zakończyła o 15.30. Dwoma zespołami sędziowskimi kierował Sędzia główny Jacek Rusek - sędzia krajowy kl. A Polskiego Związku Karate.

Finezyjnym wydarzeniem podczas tego turnieju, było przekazanie przez Burmistrza MiG Prochowice Pani Alicji Sielickej dla Uczniowskiego Klubu Sportowego TORA w Prochowicach matę do karate typu PUZZLE o wartości 10 tys. złotych. Mata, będzie służyła nie tylko karatekom Uczniowskiego Klubu Sportowego TORA , ale też dzieciom i młodzieży ze Szkoły Podstawowej do zajęć sportowych i zabawowych, zwiększając bezpieczeństwo uczestników. Po przekazaniu maty, dziewczęta Natalia Mojzyk, Daria Dykas, i Natalia Cerkowiak, wykonały pokaz kata drużynowego - Bassai dai.

Ponadto, najmłodsi adepci rywalizacji na fantomie, mogli już wykonywać techniki ataku na nowym sprzęcie, zakupionym przez KKS TORA z Legnicy.

Najlepszym Klubem został KKS TORA Legnica. Najlepszą zawodniczką Natalia Mojzyk z UKS TORA Prochowice zdobywając 19 pkt. Najlepszym zawodnikiem został Tymoteusz Pierzga z KKS TORA ( trener Kamila Dymidziuk) zdobywając 21 pkt. w Turnieju zostało rozegranych 38 konkurencji kata i kumite indywidualnego oraz kata drużynowego.

- Gorące podziękowania dla sponsorów „XVIII Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate – Prochowice 2018”. Serdeczne podziękowanie dla rodziców, którzy pomagali w organizacji turnieju. Wspaniale spisali się wszyscy startujący zawodnicy TORA KARATE TEAM . GRATULACJE.

Zdjęcia na stronie UKS TORA Prochowice.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,18619.html
Ten artykuł był czytany 211 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.028 sek.Lubin 1.0