Piątek, 23 sierpnia 2019 r.   Imieniny: Apolinarego, Filipa, Róży
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 20

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Bank czy listonosz? Co wybierają seniorzy. Bank czy listonosz? Co...
Każdego miesiąca ZUS na Dolnym Śląsku wypłaca 697 106 emerytur i rent. Większość emerytów i rencistów woli dostawać świadczenia z Z... »IPLA - codzienna porcja doskonałej rozrywki IPLA - codzienna porcj...
Współczesna telewizja często nie spełnia już naszych oczekiwań. Żyjemy w ciągłym biegu i chcemy otrzymywać takie treści jakich akurat sz... »Nowe stawki wynagrodzenia zasadniczego nauczycieli już oficjalnie Nowe stawki wynagrodze...
Od 2782 do 3817 zł będzie wynosić od września minimalne wynagrodzenie zasadnicze nauczycieli. Rozporządzenie płacowe ukazało się w Dzienniku Usta... »Zajęcia gitarowe w MDK - zapisy Zajęcia gitarowe w MDK...
Z dniem 2 września 2019 r. Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie rozpoczyna zapisy na stałe zajęcia w ramach koła gitarowego. Oferta zajęć adresowan... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...09.1999 Zakończono I etap remontu Szkoły Podstawowej nr 1 oraz przekazano ją do użytkowania

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Podziękowania dla policjantów, którzy ratowali ludzi z płonącego budynku
Data dodania: 03 listopada 2018 — Kategoria: Wiadomości

Podziękowania dla policjantów, którzy ratowali ludzi z płonącego budynku

Komendant Powiatowy Policji w Lubinie – podinsp. dr Joanna Cichla, wręczyła dzisiaj listy pochwalne dla sześciu funkcjonariuszy, którzy 31 października brali udział w ewakuacji mieszkańców z bloku mieszkalnego przy ulicy Drzymały w Lubinie. Policjanci narażając własne życie, wynosili ludzi płonącego i bardzo zadymionego budynku. Pani Komendant zaznaczyła, ze dzięki takiej postawie, mieszkańcy powiatu lubińskiego mogą się czuć bezpieczni.

Zdarzenie miało miejsce 31 października br. chwilę przed godziną 14.00. Policjanci, którzy zostali wysłani przez dyżurnego lubińskiej komendy na pożar mieszkania w bloku, na miejsce dotarli równocześnie z kolegami ze straży pożarnej. Zobaczyli kłęby dymu wydobywające się z okien mieszkania na 2 piętrze. Wiedzieli, że  w środku są ludzie. Natychmiast przystąpili do akcji ratowniczej. Pomimo dużego zadymienia i wysokiej temperatury policjanci - narażając własne życie – wynosili mieszkańców na zewnątrz.

Pani Komendant podziękowała policjantom za profesjonalizm i poświęcenie w ratowaniu ludzkiego życia. Podkreśliła, że gotowość do natychmiastowej pomocy z narażeniem własnego życia oraz wykazana odwaga, zasługują na wyrazy głębokiego uznania. Szefowa funkcjonariuszy dodała, że błyskawiczna interwencja w tak dramatycznych chwilach, pozwoliła uratować życie i zdrowie mieszkańców płonącego budynku.

Dzięki takiej postawie lubińskich policjantów, mieszkańcy naszego powiatu mogą czuć się bezpieczni.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,18779.html
Ten artykuł był czytany 755 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.029 sek.Lubin 1.0