Sobota, 23 luty 2019 r.   Imieniny: Damiana, Romany, Florentyna
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 107

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Skarby znalezione podczas budowy drogi S 3 Skarby znalezione podc...
Wystawa Drogą S3 w przeszłość to odkrycia archeologiczne z lat 2015-2017 związanych z budową drogi ekspresowej S3 na odcinku między Bolkowem, Jaw... »Leśne Echo reprezentował nas we Francji Leśne Echo reprezentow...
Na zaproszenie naszej partnerskiej gminy i stowarzyszenia POLSATH, zespół LEŚNE ECHO z Raszówki gościł we Francji. Prezentujący pol... »Zaproszenie na koncert w Niemstowie Zaproszenie na koncert...
Gminna Biblioteka w Niemstowie, sołtys, radny oraz rada sołecka wsi Niemstów zapraszają wszystkich chętnych na międzypokoleniowy koncert p... »Wstępne wyniki produkcyjne i sprzedażowe Grupy KGHM Polska Miedź S.A. Wstępne wyniki produkc...
Produkcja miedzi płatnej w grupie kapitałowej KGHM Polska Miedź wyniosła 58,7 tys. ton w styczniu 2019 r. i była o 21% wyższa niż przed rokiem, p... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...17-20.10.2002r. Odbył się XIX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Francuskiej

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

5. urodziny federacji Fight Exclusive Night!
Data dodania: 17 listopada 2018 — Kategoria: Wiadomości

5. urodziny federacji Fight Exclusive Night!

16 listopada 2013 roku - Fight Exclusive Night organizuje swoją pierwszą galę. Pomysł, by utworzyć organizację zajmującą się walkami w formułach MMA i K-1, narodził się kilkanaście tygodni wcześniej. Po upływie 60 miesięcy od tamtego dnia FEN jest ważnym punktem na europejskiej mapie sportów walki.

Aftermovie z pierwszego naszego wydarzenia wyglądał tak. Oglądamy ten filmik po raz któryś i dochodzimy do wniosku, że... czas szybko leci:)

https://www.youtube.com/watch?v=TnJccYPqLT8

Dziś FEN jest już w zupełnie innym miejscu. Niecały miesiąc temu odbyła się gala nr 22. i nasza federacja po raz pierwszy zawitała do Poznania, który jest swego rodzaju kolebką mieszanych sztuk walki. Za niespełna dwa miesiące po raz czwarty zawitamy do Lubina, bo w tym mieście dobrze nam idzie, a kibice piszą do nas na Facebooku z zapytaniem, kiedy wraz ze swoimi zawodnikami ponownie rozbujamy dolnośląską publiczność.

Na pewno nie będziemy niczego podsumowywać i wypisywać, co udało się osiągnąć. To nas nie interesuje, bo cały czas patrzymy wprzód i wierzymy, że najlepsze dopiero przed nami. Patrząc jednak zupełnie szczerze na wszystko, co już za nami, uważamy, że zrobiliśmy sporo dobrego w sportach walki dla naszego kraju. Daliśmy dużo frajdy naszym kibicom, którzy długo wspominali organizowane przez nas wydarzenia. Kilka razy pokazaliśmy, że można dawać fanom emocje, nawet jeżeli naprzeciw siebie w klatce nie staje dwóch gości nie mających nic wspólnego ze sportem. Udowodniliśmy, że K-1, które zdaniem wielu osób przeżywa kryzys, można fajnie pokazać i zebrać za to pozytywne recenzje.

Wykreowaliśmy kilku naprawdę znakomitych zawodników. Mamy mistrzów, którymi interesują się najwięksi gracze globu. Nasi fighterzy pokazując u nas swoje umiejętności chwilę później podpisywali kontrakt z UFC, co było dla nas powodem do dumy, gdyż każdy z tych wojowników w swoim sportowym CV przy FEN miał wpisaną nazwę amerykańskiej federacji. Potrafiliśmy sprowadzać zawodników z całego świata dla naszych lokalnych bohaterów, którzy momentami okazywali się lepsi od tych, których przyjaciele wraz z rodziną zasiadali na trybunach. Nie hodowaliśmy niczyjego rekordu, nie mydliliśmy wam oczu, że gość z ujemnym rekordem i dwucyfrową liczbą porażek na koncie jest gladiatorem i boją się go całe Fawele w Sao Paolo. Staraliśmy się zawsze dawać naszym odbiorcom sport w najczystszej postaci i... wiecie co? Serio jesteśmy z tego dumni.

W ostatnim roku pokazaliśmy, że stać nas na wielkie rzeczy. W marcu z pompą uczciliśmy nasz jubileusz, czyli 20. edycję. Chwilę później po raz kolejny zatrzęśliśmy Wrocławiem, by w październiku zaznaczyć woją obecność w Wielkopolsce. Pojawiają się u nas coraz lepsi zawodnicy, coraz głośniejsze nazwiska, rozpoczęcie współpracy z Grupą LOTOS pokazuje, że FEN idzie w dobrym kierunku. Cieszymy się, z tego, co wydarzyło się w ostatnim czasie, ale doskonale wiemy, że przed nami jeszcze dużo pracy, na którą jesteśmy gotowi.

Dziękujemy kibicom, zawodnikom, partnerom, sponsorom. Dziękujemy telewizji POLSAT i wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że cały czas możemy się rozwijać. Zapraszamy już dziś do Lubina na naszą galę. Mamy nadzieję, że z każdym kolejnym rokiem z uśmiechem na ustach będziemy mogli dzielić się z wami samymi pozytywnymi nowinami.

Karta walk FEN 23:

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,18835.html
Ten artykuł był czytany 110 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.026 sek.Lubin 1.0