Sobota, 23 luty 2019 r.   Imieniny: Damiana, Romany, Florentyna
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 110

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Skarby znalezione podczas budowy drogi S 3 Skarby znalezione podc...
Wystawa Drogą S3 w przeszłość to odkrycia archeologiczne z lat 2015-2017 związanych z budową drogi ekspresowej S3 na odcinku między Bolkowem, Jaw... »Leśne Echo reprezentował nas we Francji Leśne Echo reprezentow...
Na zaproszenie naszej partnerskiej gminy i stowarzyszenia POLSATH, zespół LEŚNE ECHO z Raszówki gościł we Francji. Prezentujący pol... »Zaproszenie na koncert w Niemstowie Zaproszenie na koncert...
Gminna Biblioteka w Niemstowie, sołtys, radny oraz rada sołecka wsi Niemstów zapraszają wszystkich chętnych na międzypokoleniowy koncert p... »Wstępne wyniki produkcyjne i sprzedażowe Grupy KGHM Polska Miedź S.A. Wstępne wyniki produkc...
Produkcja miedzi płatnej w grupie kapitałowej KGHM Polska Miedź wyniosła 58,7 tys. ton w styczniu 2019 r. i była o 21% wyższa niż przed rokiem, p... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...30.06.2000r Rozporządzeniem Rady Ministrów do Legnickiej Specjalnej Sterfy Ekonomicznej włączono nowy obszar lubiński obszar 27, 83 ha.

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Kierowca i jego pasażerowie są już w policyjnej celi
Data dodania: 20 listopada 2018 — Kategoria: Wiadomości

Nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Kierowca i jego pasażerowie są już w policyjnej celi

18-latek uciekał przed lubińskimi policjantami. Policjanci dogonili uciekiniera, który jak się okazało, miał wiele na sumieniu. Podobnie jak przewożeni przez niego pasażerowie - dwaj mężczyźni w wieku 18 i 19-lat, a także ich 21 - letnia koleżanka

Do zdarzenia doszło chwilę po północy z 15/16 listopada br. Funkcjonariusze z wydziału prewencji lubińskiej komendy, na ulicy Jana Pawła zauważyli samochód osobowy marki Audi, w którym podróżowały cztery młode osoby. Kiedy policjanci próbowali zatrzymać pojazd do kontroli, kierujący przyśpieszył i zaczął uciekać. Pomimo sygnałów świetlnych i dźwiękowych kierowca nie zamierzał się zatrzymać. Do pościgu przyłączyły się inne patrole. Uciekającego kierowcę audi, po zablokowaniu drogi, udało się zatrzymać na drodze krajowej nr 3 w kierunku Polkowic.

Po zatrzymaniu pojazdu, pomimo wyraźnych poleceń funkcjonariuszy do opuszczenia samochodu, żadna z osób w nim siedząca nie zastosowała się do nich. Policjanci musieli użyć siły fizycznej i środków przymusu, aby obezwładnić agresywnie zachowujących się młodych ludzi.

W trakcie interwencji, 21-latka wyrzuciła z samochodu woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Nie uszło to jednak uwadze funkcjonariuszy. Dwaj bracia w wieku 18 i 19 lat, a także ich 21-letnia koleżanka trafili do policyjnej celi. Czwarty z pasażerów, 16-latek został oddany w ręce rodziców.

Policjanci pracujący nad tą sprawą udowodnili kobiecie posiadanie substancji psychotropowych. Natomiast 18-letni kierowca, jak się okazało, ma trochę więcej na sumieniu.

Będzie odpowiadał za niezatrzymanie się do kontroli drogowej, posiadanie 47 porcji marihuany, którą po przeszukaniu jego mieszkania ujawnili i zabezpieczyli funkcjonariusze. Policjanci udowodnili podejrzanemu również kradzież skutera sprzed bloku na ulicy Topolowej w Lubinie, która miała miejsce w nocy z 02/03 listopada br. Skuter policjanci odzyskali i zwrócili właścicielowi. Dodatkowo, jak się okazało, mężczyzna ten nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Zarzuty usłyszał również trzeci z pasażerów. Jemu policjanci udowodnili ugodzenie nożem, do którego doszło na jednym z przystanków autobusowych w Lubinie.

Losem całej trójki zajmie się teraz sąd. Za te przestępstwa grozi im wysoka kara. Każdy z nich przyznał się do zarzucanych im czynów.

KPP Lubin

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,18846.html
Ten artykuł był czytany 117 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.029 sek.Lubin 1.0