Czwartek, 19 września 2019 r.   Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 80

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
KGHM testuje drony KGHM testuje drony
Miedziowy gigant rozpoczął w jednej z kopalni próby wykorzystania drona zaprojektowanego do poruszania się pośród przeszkód.... »Weekend zniżek w Cuprum Arena Weekend zniżek w Cupru...
W dniach 19 – 21 września wraz z magazynem Avanti oraz Wysokie obcasy zapraszamy na weekend zniżek. W Magazynach pojawi ponad 220 kupon&oac... »Prezes KGHM odwiedził piłkarzy Zagłębia na treningu Prezes KGHM odwiedził ...
W tym tygodniu klub Zagłębie Lubin odwiedził Marcin Chludziński – Prezes KGHM Polska Miedź S.A., by pogratulować piłkarzom dobrej postawy w... »Zwolnieni z Teorii przyjadą na Dolny Śląsk, by namówić młodzież do działania społecznego Zwolnieni z Teorii prz...
Aż 65 ambasadorów Zwolnionych z Teorii, największej olimpiady projektów społecznych w Polsce, w ramach Ogólnopolskiej Trasy ... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1-8.09.1996 Obchody pierwszych DNI LUBINA

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Sesja Rady miejskiej w Lubinie
Data dodania: 13 grudnia 2018 — Kategoria: Wiadomości

Sesja Rady miejskiej w Lubinie

W dniu 18 grudnia 2018r. o godz. 14.00 odbedzie się  II sesja Rady Miejskiej w Lubinie w Sali Konferencyjnej Nr 106 w Ratuszu w Lubinie, Rynek 23.

Porządek posiedzenia:

1. Informacje Przewodniczącego Rady.

2. Uchwała zmieniająca uchwałę w sprawie przyjęcia założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwo gazowe dla obszaru Gminy Miejskiej Lubin - inicjatywa uchwałodawcza Prezydenta Miasta - PROJEKT NR 14/2018 (Informacja o planie zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwo gazowe dla obszaru Gminy Miejskiej Lubin z uwagi na obszerność materiału znajduje się do wglądu w Kancelarii Rady Miejskiej i na BIP Urzędu Miejskiego w Lubinie).

3. Uchwała w sprawie zmiany budżetu miasta Lubina na 2018r.– inicjatywa uchwałodawcza Prezydenta Miasta – PROJEKT NR 20/2018.

4. Uchwała w sprawie budżetu miasta Lubina na 2019r. - inicjatywa uchwałodawcza Prezydenta Miasta - PROJEKT NR 12/2018.

5. Uchwała w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Miejskiej Lubin na lata 2019 - 2039 – inicjatywa uchwałodawcza Prezydenta Miasta – PROJEKT NR 13/2018.

6. Uchwała w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Lubińskiemu na realizację publicznego powiatowego transportu zbiorowego – inicjatywa uchwałodawcza Prezydenta Miasta – PROJEKT NR 15/2018,

7. Uchwała w sprawie przyjęcia gminnego programu profilaktyki, rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii – inicjatywa uchwałodawcza Prezydenta Miasta – PROJEKT NR 16/2018.

8. Uchwała w sprawie zmiany granic Gminy Miejskiej Lubin oraz przeprowadzenia konsultacji - inicjatywa uchwałodawcza Prezydenta Miasta – PROJEKT NR 17/2018.

9. Uchwała w sprawie zasad i trybu przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami Gminy Miejskiej Lubin – inicjatywa uchwałodawcza Prezydenta Miasta – PROJEKT NR 18/2018.

10. Uchwała w sprawie wysokości i zasad ustalania oraz rozliczania dotacji celowej dla podmiotów prowadzących żłobek lub klub dziecięcy – inicjatywa uchwałodawcza Prezydenta Miasta – PROJEKT NR 19/2018.

11. Uchwała w sprawie powołania Komisji Skarg, Wniosków i Petycji– inicjatywa uchwałodawcza Przewodniczącej Rady Miejskiej – PROJEKT NR 21/2018.

12. Uchwała w sprawie powołania Komisji do spraw zmian w Statucie Miasta Lubina – inicjatywa uchwałodawcza Przewodniczącej Rady Miejskiej – PROJEKT NR 22/2018.

13. Wnioski, interpelacje i zapytania radnych.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,18938.html
Ten artykuł był czytany 142 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.028 sek.Lubin 1.0