Poniedzialek, 27 maja 2019 r.   Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 14

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
VII REGIONALNY KONKURS WOKALNY DZIECI I MŁODZIEŻY „ŚPIEWOWISKO II” VII REGIONALNY KONKURS...
25.05.2019r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie odbył się VII REGIONALNY KONKURS WOKALNY DZIECI I MŁODZIEŻY „ŚPIEWOWISKO II” ... »Żółty pył na samochodach. Skąd się bierze… Żółty pył na samochoda...
Żółty pył na samochodach? Od kliku dni kierowcy widzą co rano żółtą maź lub pył, który pokrywa karoserię ich aut. Nie jest t... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 24 maja 2019 r.  KIEROWCA... »Helios Lubin - Maraton Matrix Helios Lubin - Maraton...
31 maja kina Helios zapraszają na wyjątkową ucztę filmową. Świętuj z Nocnymi Maratonami Filmowymi 20. rocznicę pojawienia się na srebrnym ekranie... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...11.1999 W ramach obchodów międzynarodowego roku Seniora zorganizowano "Dni Seniora" pod hasłem: "By jesień życia była pogodna"

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Sesja Rady miejskiej w Lubinie
Data dodania: 13 grudnia 2018 — Kategoria: Wiadomości

Sesja Rady miejskiej w Lubinie

W dniu 18 grudnia 2018r. o godz. 14.00 odbedzie się  II sesja Rady Miejskiej w Lubinie w Sali Konferencyjnej Nr 106 w Ratuszu w Lubinie, Rynek 23.

Porządek posiedzenia:

1. Informacje Przewodniczącego Rady.

2. Uchwała zmieniająca uchwałę w sprawie przyjęcia założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwo gazowe dla obszaru Gminy Miejskiej Lubin - inicjatywa uchwałodawcza Prezydenta Miasta - PROJEKT NR 14/2018 (Informacja o planie zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwo gazowe dla obszaru Gminy Miejskiej Lubin z uwagi na obszerność materiału znajduje się do wglądu w Kancelarii Rady Miejskiej i na BIP Urzędu Miejskiego w Lubinie).

3. Uchwała w sprawie zmiany budżetu miasta Lubina na 2018r.– inicjatywa uchwałodawcza Prezydenta Miasta – PROJEKT NR 20/2018.

4. Uchwała w sprawie budżetu miasta Lubina na 2019r. - inicjatywa uchwałodawcza Prezydenta Miasta - PROJEKT NR 12/2018.

5. Uchwała w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Miejskiej Lubin na lata 2019 - 2039 – inicjatywa uchwałodawcza Prezydenta Miasta – PROJEKT NR 13/2018.

6. Uchwała w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Lubińskiemu na realizację publicznego powiatowego transportu zbiorowego – inicjatywa uchwałodawcza Prezydenta Miasta – PROJEKT NR 15/2018,

7. Uchwała w sprawie przyjęcia gminnego programu profilaktyki, rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii – inicjatywa uchwałodawcza Prezydenta Miasta – PROJEKT NR 16/2018.

8. Uchwała w sprawie zmiany granic Gminy Miejskiej Lubin oraz przeprowadzenia konsultacji - inicjatywa uchwałodawcza Prezydenta Miasta – PROJEKT NR 17/2018.

9. Uchwała w sprawie zasad i trybu przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami Gminy Miejskiej Lubin – inicjatywa uchwałodawcza Prezydenta Miasta – PROJEKT NR 18/2018.

10. Uchwała w sprawie wysokości i zasad ustalania oraz rozliczania dotacji celowej dla podmiotów prowadzących żłobek lub klub dziecięcy – inicjatywa uchwałodawcza Prezydenta Miasta – PROJEKT NR 19/2018.

11. Uchwała w sprawie powołania Komisji Skarg, Wniosków i Petycji– inicjatywa uchwałodawcza Przewodniczącej Rady Miejskiej – PROJEKT NR 21/2018.

12. Uchwała w sprawie powołania Komisji do spraw zmian w Statucie Miasta Lubina – inicjatywa uchwałodawcza Przewodniczącej Rady Miejskiej – PROJEKT NR 22/2018.

13. Wnioski, interpelacje i zapytania radnych.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,18938.html
Ten artykuł był czytany 131 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.383 sek.Lubin 1.0