Piątek, 18 stycznia 2019 r.   Imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 94

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Policjantki odwiedziły dzieci w szkole Policjantki odwiedziły...
Lubińscy policjanci w ramach akcji prewencyjnej pn. „Bezpieczne Ferie 2019” przeprowadzają w szkołach prelekcje dla dzieci. G... »Policjanci i pracownicy GOPS - wspólnie pomagają osobom bezdomnym Policjanci i pracownic...
15 stycznia 2019 roku, policjanci i pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubinie przeprowadzili wspólne działania, mają... »KGHM Polska Miedź S.A. w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych KGHM Polska Miedź S.A....
Wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe. Czas wyjazdów, zabaw na śniegu oraz bardzo często, czas wzmożonej samodzielności naszych pocie... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 18 stycznia 2019 r. ASYSTENT ... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...02.06.2000 Prezydentem Miasta Lubina zostaje Roman Sadowski a wiceprezydentami: Zofia Heksel, Daniel Cyganowski i Wojciech Trzeciak.

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Uwaga! Woda w kilku wioskach niezdatna do picia
Data dodania: 13 grudnia 2018 — Kategoria: Wiadomości

Uwaga! Woda w kilku wioskach niezdatna do picia

Uwaga mieszkańcy Krzyżowej, Dziewina, Grzybowa, Jurcza, Dłużyc, Parszowic, Redlic, Wielowsi i Zaborowa. W wodzie dostarczanej siecią przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Ścinawie stwierdzono przekroczenie parametrów bakterii coli oraz enetrokoki i jej spożycie jest zabronione. Woda bedzie dostarczana cysterną.

Wzwiązku z nieprawidłowościami wykrytymi w próbach wody pitnej w hydroforni w Krzyżowej (bakterie grupy coli i enterokoki), hydrofornia została wyłączona z eksploatacji, do czasu otrzymania wyników ponownego badania (sobota).

Obecnie prowadzone są prace polegające na czyszczeniu i dezynfekcji zbiornika na wodę uzdatnioną. Informujemy również,

Konieczność wyłączenia  hydroforni nie zakłóci dostaw wody – miejscowości zasilane z tej hydroforni będą zasilane bezpośrednio ze Stacji Uzdatniania Wody.

Dziś wieczorem i jutro rano woda zdatna do spożycia będzie dostarczana cysterną. Woda w pozostałych miejscowościach, do których dostarcza ją ZGK za pośrednictwem sieci wodociągowej nadaje się do normalnego użytkowania, informuje scinawski portal.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,18939.html
Ten artykuł był czytany 81 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.060 sek.Lubin 1.0