Poniedzialek, 24 czerwca 2019 r.   Imieniny: Jana, Danuty, Janiny
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 89

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Oferty pracy KGHM Oferty pracy KGHM
KGHM ZANAM S.A.Magazynier - praca w Legnicy KGHM Polska Miedź S.A. O/Huta Miedzi CedyniaMagazynier PeBeKa S.A.Inżynier budowy w specjalności el... »Weekend Gier Podwórkowych w ZOO Lubin Weekend Gier Podwórkow...
ZOO Lubin – Centrum Edukacji Przyrodniczej zaprasza serdecznie wszystkie dzieci i te młodsze i te starsze na weekend gier podwórkowy... »Premiery pełne emocji w Kinie Helios Premiery pełne emocji ...
W tym tygodniu na ekranach kin Helios królować będą w szczególności premierowe propozycje dla fanów mocnych filmowych wrażeń... »Projekt „Rowerowa gmina Lubin” zwycięzcą konkursu „WzMOCnij swoje otoczenie” w gminie Lubin! Projekt „Rowerow...
Zakończyła się pierwsza edycja konkursu dobrosąsiedzkiego „WzMOCnij swoje otoczenie” organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenerge... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Według danych z roku 2008 średni dochód na mieszkańca powiatu lubińskiego wynosił 5432,4 zł brutto. Jest to najwyższy wynik w Polsce

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Uwaga! Woda w kilku wioskach niezdatna do picia
Data dodania: 13 grudnia 2018 — Kategoria: Wiadomości

Uwaga! Woda w kilku wioskach niezdatna do picia

Uwaga mieszkańcy Krzyżowej, Dziewina, Grzybowa, Jurcza, Dłużyc, Parszowic, Redlic, Wielowsi i Zaborowa. W wodzie dostarczanej siecią przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Ścinawie stwierdzono przekroczenie parametrów bakterii coli oraz enetrokoki i jej spożycie jest zabronione. Woda bedzie dostarczana cysterną.

Wzwiązku z nieprawidłowościami wykrytymi w próbach wody pitnej w hydroforni w Krzyżowej (bakterie grupy coli i enterokoki), hydrofornia została wyłączona z eksploatacji, do czasu otrzymania wyników ponownego badania (sobota).

Obecnie prowadzone są prace polegające na czyszczeniu i dezynfekcji zbiornika na wodę uzdatnioną. Informujemy również,

Konieczność wyłączenia  hydroforni nie zakłóci dostaw wody – miejscowości zasilane z tej hydroforni będą zasilane bezpośrednio ze Stacji Uzdatniania Wody.

Dziś wieczorem i jutro rano woda zdatna do spożycia będzie dostarczana cysterną. Woda w pozostałych miejscowościach, do których dostarcza ją ZGK za pośrednictwem sieci wodociągowej nadaje się do normalnego użytkowania, informuje scinawski portal.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,18939.html
Ten artykuł był czytany 99 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.030 sek.Lubin 1.0