Niedziela, 24 marca 2019 r.   Imieniny: Gabriela, Marka, Gabora
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 30

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Znamy termin VI Biegu Papieskiego! Znamy termin VI Biegu ...
Po raz szósty mamy przyjemność zaprosić wszystkich miłośników biegania do udziału w Biegu Papieskim. Start VI Biegu Papieskiego od... »Oszuści okradli 89-letnią kobietę. Podawali się pracowników spółdzielni Oszuści okradli 89-let...
89- letnia mieszkanka Lubina padła ofiarą oszustów. Przestępcy podając się za pracowników spółdzielni mieszkaniowej,... »Kultura Dostępna w kinie Helios – Serce nie sługa Kultura Dostępna w kin...
Kultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jedn... »Łączenie Gminy z Miastem na łamach ogólnopolskich mediów Łączenie Gminy z Miast...
„Stop megalomanii” – pod takim tytułem ukazał się dziś w Dzienniku Gazecie Prawnej, artykuł dotyczący próby przyłączenia... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...w Lubinie funkcjonuje lotnisko z Portem Lotniczym Lubin, z którego dzięki odprawie celnej są możliwe odloty do sąsiednich krajów?

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Zmiany kadrowe w Komendzie Powiatowej Policji w Lubinie
Data dodania: 03 stycznia 2019 — Kategoria: Wiadomości

Zmiany kadrowe w Komendzie Powiatowej Policji w Lubinie

W środę, 02 stycznia 2019 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu odbyło się uroczyste przekazanie rozkazów personalnych na stanowiska kierownicze w jednostkach garnizonu dolnośląskiego. Wśród awansowanych znaleźli się dwaj oficerowie lubińskiej Policji, którzy zostali powołani na I Zastępcę i pełniącego obowiązki Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Lubinie. Rozkazy powołanym policjantom wręczył nadinspektor Tomasz Trawiński – Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu.

 

W Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu w dniu 02 stycznia br., odbyło się uroczyste przekazanie rozkazów personalnych dla oficerów lubińskiej jednostki. Awans z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, nadinspektora Tomasza Trawińskiego otrzymali nadkom. Andrzej Barna i podkom. Artur Ciupka.

Nadkomisarz Andrzej Barna został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lubinie, natomiast podkomisarz Artur Ciupka będzie pełnił obowiązki Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lubinie.

Na odprawie służbowej z kadrą kierowniczą, swoim zastępcom awansu pogratulowała również podinsp. dr Joanna Cichla – Komendant Powiatowy Policji w Lubinie

Obaj policjanci to doświadczeni funkcjonariusze z wieloletnim stażem w policji, posiadający doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu zasobami ludzkimi.  Nadkom. Barna przez wiele lat był Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Lubinie. Nadzorował pion prewencji, natomiast podkom. Ciupka był Naczelnikiem Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KPP w Lubinie.

Te awanse, jak podkreślają obaj oficerowie, wiążą się z ogromną odpowiedzialnością i będą wymagały od nowo powołanych komendantów wzmożonego wysiłku, by zapewnić odpowiedni poziom realizacji powierzonych zadań służbowych.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,19015.html
Ten artykuł był czytany 115 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.026 sek.Lubin 1.0