Piątek, 18 stycznia 2019 r.   Imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 95

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Policjantki odwiedziły dzieci w szkole Policjantki odwiedziły...
Lubińscy policjanci w ramach akcji prewencyjnej pn. „Bezpieczne Ferie 2019” przeprowadzają w szkołach prelekcje dla dzieci. G... »Policjanci i pracownicy GOPS - wspólnie pomagają osobom bezdomnym Policjanci i pracownic...
15 stycznia 2019 roku, policjanci i pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubinie przeprowadzili wspólne działania, mają... »KGHM Polska Miedź S.A. w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych KGHM Polska Miedź S.A....
Wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe. Czas wyjazdów, zabaw na śniegu oraz bardzo często, czas wzmożonej samodzielności naszych pocie... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 18 stycznia 2019 r. ASYSTENT ... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1968 Uzyskano pierwszy koncentrat miedzi w skali przemysłowej

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Zmiany kadrowe w Komendzie Powiatowej Policji w Lubinie
Data dodania: 03 stycznia 2019 — Kategoria: Wiadomości

Zmiany kadrowe w Komendzie Powiatowej Policji w Lubinie

W środę, 02 stycznia 2019 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu odbyło się uroczyste przekazanie rozkazów personalnych na stanowiska kierownicze w jednostkach garnizonu dolnośląskiego. Wśród awansowanych znaleźli się dwaj oficerowie lubińskiej Policji, którzy zostali powołani na I Zastępcę i pełniącego obowiązki Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Lubinie. Rozkazy powołanym policjantom wręczył nadinspektor Tomasz Trawiński – Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu.

 

W Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu w dniu 02 stycznia br., odbyło się uroczyste przekazanie rozkazów personalnych dla oficerów lubińskiej jednostki. Awans z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, nadinspektora Tomasza Trawińskiego otrzymali nadkom. Andrzej Barna i podkom. Artur Ciupka.

Nadkomisarz Andrzej Barna został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lubinie, natomiast podkomisarz Artur Ciupka będzie pełnił obowiązki Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lubinie.

Na odprawie służbowej z kadrą kierowniczą, swoim zastępcom awansu pogratulowała również podinsp. dr Joanna Cichla – Komendant Powiatowy Policji w Lubinie

Obaj policjanci to doświadczeni funkcjonariusze z wieloletnim stażem w policji, posiadający doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu zasobami ludzkimi.  Nadkom. Barna przez wiele lat był Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Lubinie. Nadzorował pion prewencji, natomiast podkom. Ciupka był Naczelnikiem Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KPP w Lubinie.

Te awanse, jak podkreślają obaj oficerowie, wiążą się z ogromną odpowiedzialnością i będą wymagały od nowo powołanych komendantów wzmożonego wysiłku, by zapewnić odpowiedni poziom realizacji powierzonych zadań służbowych.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,19015.html
Ten artykuł był czytany 82 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.043 sek.Lubin 1.0