Piątek, 18 stycznia 2019 r.   Imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 101

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Policjantki odwiedziły dzieci w szkole Policjantki odwiedziły...
Lubińscy policjanci w ramach akcji prewencyjnej pn. „Bezpieczne Ferie 2019” przeprowadzają w szkołach prelekcje dla dzieci. G... »Policjanci i pracownicy GOPS - wspólnie pomagają osobom bezdomnym Policjanci i pracownic...
15 stycznia 2019 roku, policjanci i pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubinie przeprowadzili wspólne działania, mają... »KGHM Polska Miedź S.A. w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych KGHM Polska Miedź S.A....
Wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe. Czas wyjazdów, zabaw na śniegu oraz bardzo często, czas wzmożonej samodzielności naszych pocie... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 18 stycznia 2019 r. ASYSTENT ... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...20.06.2001r. Nagrodę Miasta Lubina otrzymał pan Alfred Wołczyński -czek na kwotę 12 000 zł

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

PROJEKT SPOŁECZNY SAVE ME
Data dodania: 09 stycznia 2019 — Kategoria: Wiadomości

PROJEKT SPOŁECZNY SAVE ME

Lubin. W naszym mieście realizowany jest projekt społeczny SaveMe dotyczący uzależnienia od urządzeń elektronicznych wśród dzieci i młodzieży.

Jak sama nazwa wskazuje, „ocal mnie” jest apelem o ostrożność i zwrócenie uwagi na szerzący się problem. Inicjatywa realizowana jest przez sześcioro uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Lubinie w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady

W skład grupy wchodzą Ola Franas, Zosia Kaczorek ,Karolina Zawadzka, Marcel Domnik, Kuba Lis oraz Igor Lech. Pomysł na temat projektu przyszedł spontanicznie, ponieważ każdy z nich posiada młodsze rodzeństwo i niepokoi się, co może się stać, jeśli nikt nie zacznie działać.

Projekt będzie realizowany w trzech etapach w SP nr 14 w Lubinie. Na początku do rodziców dzieci zostanie wysłana prezentacja informacyjna, zawierająca m.in. wyniki przeprowadzonej przez zespół ankiety. Następnie podobną prezentację grupa przedstawi dzieciom.

W ostatnim etapie zostaną przeprowadzone warsztaty z piłki nożnej, tańca, grania w planszówki oraz „zwykłych” zabawPartnerami i sponsorami działań są: drukarnia Studioprint44, Agencja Reklamowa Hexo, Szkoła Podstawowa nr 14 w Lubinie, Salon Gier Planszowych „Planszowisko”, Zagłębie Lubin, Los Lodos, Salezjańska Szkoła Podstawowa w Lubinie.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,19042.html
Ten artykuł był czytany 82 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.043 sek.Lubin 1.0