Środa, 17 lipca 2019 r.   Imieniny: Anety, Aleksego, Julietty
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 58

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Nowości filmowe na ekranach kin Helios! Nowości filmowe na ekr...
Premierowe seanse kultowego „Króla Lwa” i polskiego filmu akcji „Fighter” w tym tygodniu zagoszczą na ekranach kin... »Uwaga na oszustów! Kolejny raz próbowali wyłudzić pieniądze na tzw. „Blika” Uwaga na oszustów! Kol...
Lubińscy policjanci ostrzegają przed oszustami, którzy kolejną metodą próbują wyłudzić pieniądze od mieszkańców powi... »Ścinawa, miasto bluesa zaprasza na festiwal! Ścinawa, miasto bluesa...
Przed nami fantastyczna impreza, która na stałe wpisała się do kalendarza ścinawskiej sfery kulturalnej – 12. edycja Bluesa nad Odrą... »Sprawdź, co musisz wiedzieć o pracy na magazynie Sprawdź, co musisz wie...
Praca na stanowisku pracownika magazynowego często wydaje się być mało atrakcyjna i wymagająca bardzo dobrej kondycji fizycznej. Nowoczesne tec... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1.10.2002r. Powstała pierwsza szkoła wyższa – Uczelnia Zawodowa Zagłębia Miedziowego

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Sesja Rady Powiatu Lubińskiego. Porządek obrad
Data dodania: 16 stycznia 2019 — Kategoria: Wiadomości

Sesja Rady Powiatu Lubińskiego. Porządek obrad

W dniu 17 stycznia 2019 roku o godz. 11.00 w siedzibie starostwa powiatowego w Lubinie odbedzie się kolejna Sesja Rady Powiatu Lubińskiego. Jednym z punktów obrad jest podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia apelu do Prezydenta Miasta Lubina o zaniechanie działań dotyczących przejęcia przez Miasto Lubin 7 sołectw Gminy Lubin. Czy uchwała zostanie podjęta?

1. Przyjęcie porządku obrad.

2. Przyjęcie protokołu Nr II/18 z dnia 20 grudnia 2018 r.

3. Sprawozdanie Starosty z wykonania uchwały z Nr II/22/2018 Rady Powiatu Lubińskiego z dnia 20 grudnia 2018 r. w sprawie realizacji porozumienia nr 1/2011 z dnia 30 marca 2011 r., zawartego pomiędzy Powiatem Lubińskim a Gminą Miejską Lubin.

4. Dyskusja nad sprawozdaniem Starosty z wykonania uchwały Nr II/22/2018 Rady Powiatu Lubińskiego z dnia 20 grudnia 2018 r. w sprawie realizacji porozumienia nr 1/2011 z dnia 30 marca 2011 r., zawartego pomiędzy Powiatem Lubińskim
a Gminą Miejską Lubin.

5. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Lubińskiego w sprawie przyjęcia apelu do Prezydenta Miasta Lubina o zaniechanie działań dotyczących przejęcia przez Miasto Lubin 7 sołectw Gminy Lubin.

6. Sprawozdanie Starosty z wykonania uchwał Rady Powiatu Lubińskiego.

7. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Lubińskiego w sprawie zatwierdzenia planów pracy stałych komisji Rady Powiatu Lubińskiego na rok 2019 - inicjatywa uchwałodawcza Przewodniczącego Rady – projekt nr 28/18.

8. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Lubińskiego w sprawie zatwierdzenia planu pracy Rady Powiatu Lubińskiego na rok 2019 – projekt nr 29/18.

9. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Lubińskiego w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Lubińskiego na rok 2019 – inicjatywa uchwałodawcza Zarządu Powiatu – projekt nr 30/18.

10. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Lubińskiego w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Lubińskiego na lata 2019-2039 – inicjatywa uchwałodawcza Zarządu Powiatu – projekt nr 31/18.

11. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Lubińskiego w sprawie przyjęcia sprawozdania z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku za rok 2018 – inicjatywa uchwałodawcza Zarządu Powiatu – projekt nr 32/18.

12. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Lubińskiego w sprawie zmiany Statutu Powiatu Lubińskiego – inicjatywa uchwałodawcza Zarządu Powiatu – projekt nr 33/18.

13. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Lubińskiego w sprawie zatwierdzenia planu kontroli Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Lubińskiego na rok 2019 – inicjatywa uchwałodawcza Komisji Rewizyjnej – projekt nr 34/18.

14. Głosowanie nad wydaniem obwieszczenia w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu uchwały w sprawie dostosowania sieci szkół ponadgimnazjalnych i specjalnych do nowego ustroju szkolnego oraz ustalenia sieci szkół ponadpodstawowych i specjalnych na terenie Powiatu Lubińskiego na okres od dnia 1 września 2017 r. do dnia 31 sierpnia 2019 r.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,19065.html
Ten artykuł był czytany 172 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.027 sek.Lubin 1.0