Sobota, 20 kwietnia 2019 r.   Imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 96

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 19 kwietnia 2019 r.  SPEC... »Policyjne działania ,,Bezpieczny weekend – Wielkanoc 2019” Policyjne działania ,,...
Zbliżają się Święta Wielkanocne. Na drogach powiatu lubińskiego pojawi się więcej niż zwykle policyjnych patroli dbających o bezpieczeńst... »13. edycja cyklu KULTURA DOSTĘPNA w kinach Helios! 13. edycja cyklu KULTU...
Helios rozpoczyna kolejną edycję cyklu Kultura Dostępna! Widzowie sieci poznają najlepsze, najbardziej cenione polskie filmy w ramach trzynastej ... »EMERYTURA PLUS JUŻ OD MAJA EMERYTURA PLUS JUŻ OD ...
Podczas jednej z lutowych konwencji Prawo i Sprawiedliwość zapowiedziało projekt tzw. „trzynastej emerytury”, która ma stanowi... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Lubin Górniczy (ruch pociągów pasażerskich do 31 VIII 2010 i zawieszenie z powodu źle utrzymanej przez PKP infrastruktury kolejowej, wprowadzenie zastępczej komunikacji autobusowej do 11 XII 2010. Planowana budowa węzła przesiadkowego – połączenie komunikacji autobusowej PKS z komunikacją kolejową PKP i KD do 2012 r.)

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

KGHM Polska Miedź S.A. w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych
Data dodania: 18 stycznia 2019 — Kategoria: Wiadomości

KGHM Polska Miedź S.A. w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych

Wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe. Czas wyjazdów, zabaw na śniegu oraz bardzo często, czas wzmożonej samodzielności naszych pociech. KGHM Polska Miedź S.A. dbając o zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników, ich dzieci, a także mieszkańców Zagłębia Miedziowego uruchamia projekt „Bezpieczne Ferie 2019”.

 

W ramach projektu wolontariusze Spółki, Ratownicy z Jednostki Ratownictwa Górniczo- Hutniczego oraz przedstawiciele lokalnej Policji przeprowadzą warsztaty mające na celu utrwalenie zasad bezpiecznego zachowania podczas zimowego wypoczynku.

Uczniowie klas 1-3 ze szkół podstawowych pod patronatem Jana Wyżykowskiego wezmą udział w warsztatach poruszających zagadnienia: bezpiecznego poruszania się na stokach i drogach, pierwszej pomocy oraz kontaktu z nieznajomymi.

Najmłodszym zostaną również wręczone gadżety, dzięki którym będą widoczni, nie tylko na narciarskich stokach.

Zapraszamy Państwa na pierwsze spotkanie inaugurujące projekt „Bezpieczne Ferie 2019”, które odbędzie się 22.01.2019 r. (wtorek) o godzinie 10:45 w Szkole Podstawowej nr 8 im. Jana Wyżykowskiego w Lubinie.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,19073.html
Ten artykuł był czytany 163 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.030 sek.Lubin 1.0