Sobota, 23 luty 2019 r.   Imieniny: Damiana, Romany, Florentyna
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 109

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Zabezpieczyli nielegalne automaty do gier Zabezpieczyli nielegal...
Wspólne działania lubińskich policjantów i funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej doprowadziły do zamknięcia niel... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 22 lutego 2019 r. ŚLUSARZ-SPAW... »Uwaga! Policjanci poszukują właściciela roweru Uwaga! Policjanci posz...
Policjanci z wydziału kryminalnego lubińskiej komendy prowadzą czynności związane z ustaleniem właściciela roweru, porzuconego w okolicy ... »KŁÓĆCIE SIĘ, ALE UCZCIWIE KŁÓĆCIE SIĘ, ALE UCZCI...
Kłótnia jest rzeczą naturalną, a nawet pożądaną. Wbrew pozorom, trudno jest bez niej stworzyć relację (romantyczną, przyjacielską czy zawo... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...6.04.1996 uroczystość wręczenia dowodu osobistego oraz poświadczenia obywatelstwa polskiego pani Halinie Brodowskiej z Kazachstanu, która została zaproszona do osiedlenia się na stałe na terenie miasta

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Udając ciężko chorą wyłudziła kilkadziesiąt tysięcy z firmy ubezpieczeniowej
Data dodania: 20 stycznia 2019 — Kategoria: Wiadomości

Udając ciężko chorą wyłudziła kilkadziesiąt tysięcy z firmy ubezpieczeniowej

Do 8 lat pozbawienia wolności grozi 44- letniej mieszkance Lubina, która wyłudziła z firmy ubezpieczeniowej kwotę 15 tysięcy złotych. To już kolejna osoba zatrzymana przez policjantów, która próbowała oszukać w ten sposób firmę ubezpieczeniową. Kobieta, podobnie jak jej poprzedniczki, najpierw podrobiła wyniki badań laboratoryjnych i dokumenty z leczenia medycznego, a następnie za pośrednictwem sieci internetowej zgłosiła szkodę, dołączając podrobioną dokumentację. Teraz losem 44-latki zajmie się sąd.

-Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Lubinie pracowali nad sprawą wyłudzeń nienależnych świadczeń pieniężnych z polis ubezpieczeniowych.  W wyniku pracy operacyjnej i zebranych informacji, zatrzymali w tej sprawie kolejną już osobę, tym razem 44-letnią mieszkankę Lubina - informuje asp. szt. Sylwia Serafin, oficer prasowy lubińskiej policji.

Jak ustalili policjanci, podejrzana w miesiącu czerwcu 2018 roku, wyłudziła z firmy ubezpieczeniowej, w której miała polisę, kwotę 15 tysięcy złotych. Kobieta najpierw podrobiła dokumenty, tj. wyniki badań laboratoryjnych i kartę informacyjną, a następnie zgłosiła w ubezpieczalni, że korzystała z leczenia szpitalnego w związku z ciężką chorobą.  

Funkcjonariusze zajmujący się tą sprawą, na podstawie zebranych informacji ustalili, że podejrzana nigdy nie była pacjentem  podanego w zgłoszeniu oddziału szpitalnego, jak również nie korzystała z podanego w dokumentacji laboratorium.

Funkcjonariusze przedstawili 44-latce zarzuty doprowadzenia ubezpieczyciela do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem. Lubinianka przyznała się do swojego czynu. Za to przestępstwo grozi jej kara do 8 lat pozbawienia wolności.

 

za KPP w Lubinie

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,19081.html
Ten artykuł był czytany 133 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.027 sek.Lubin 1.0