Sobota, 23 luty 2019 r.   Imieniny: Damiana, Romany, Florentyna
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 115

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Zabezpieczyli nielegalne automaty do gier Zabezpieczyli nielegal...
Wspólne działania lubińskich policjantów i funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej doprowadziły do zamknięcia niel... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 22 lutego 2019 r. ŚLUSARZ-SPAW... »Uwaga! Policjanci poszukują właściciela roweru Uwaga! Policjanci posz...
Policjanci z wydziału kryminalnego lubińskiej komendy prowadzą czynności związane z ustaleniem właściciela roweru, porzuconego w okolicy ... »KŁÓĆCIE SIĘ, ALE UCZCIWIE KŁÓĆCIE SIĘ, ALE UCZCI...
Kłótnia jest rzeczą naturalną, a nawet pożądaną. Wbrew pozorom, trudno jest bez niej stworzyć relację (romantyczną, przyjacielską czy zawo... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...11.1999 W ramach obchodów międzynarodowego roku Seniora zorganizowano "Dni Seniora" pod hasłem: "By jesień życia była pogodna"

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Przejazd kolejowy na Legnickiej w Lubinie nadal zamknięty
Data dodania: 05 lutego 2019 — Kategoria: Wiadomości

Przejazd kolejowy na Legnickiej w Lubinie nadal zamknięty

Przejazd kolejowy przy ul. Legnickiej w Lubinie miał być otwarty w niedzielę.  - Ze względu na pogodę wykonawca remontu musiał wstrzymać się z niektórymi pracami. - informuje Mirosław Siemieniec, rzecznik prasowy PLK.

Przejazd nieprzejezdny będzie do czwartku, 7 lutego. - Wykonawca poinformował, że prace na przejeździe kolejowo-drogowym w Lubinie będą trwały do 7 lutego. Czas prac został o kilka dni przedłużony ze względu na technologię, która wymaga odpowiedniej temperatury. Opady śniegu i złe warunki atmosferyczne uniemożliwiły zakończenie robót. - mówi Mirosław Siemieniec, rzecznik prasowy Polskich Linii Kolejowych.

Przypomnijmy, przejazd przy wjeździe do Lubina zamknięto za sprawą trwającej modernizacji linii kolejowej nr 289 na odcinku Legnica- Rudna Gwizdanów.

- Modernizacja tej linii pozwoli na zwiększenie dostępności wszystkich peronów na tej trasie, a pociągi pojadą znacznie szybciej. Będzie to bardzo dobra oferta dla pasażerów pociągów osobowych, ale również zapewniony sprawny przejazd dla pociągów towarowych. - dodaje Mirosław Siemieniec.

Od strony Lubina - Aleją KEN  w ul. gen. Stanisława Maczka, a następnie ul. Chocianowską do węzła Lubin Zachód. Stamtąd drogą S-3 do węzła Lubin Południe i dalej w kierunku Legnicy.

Od strony Legnicy - od węzła Lubin Południe  trasą S-3 do węzła Lubin Zachód, gdzie wjazd w ul. Chocianowską, by dotrzeć nią do ul. gen. Stanisława Maczka i ostatecznie do Alei KEN.

Ruch pieszo-rowerowy utrzymany na przebudowywanym przejeździe.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,19147.html
Ten artykuł był czytany 168 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.036 sek.Lubin 1.0