Środa, 24 lipca 2019 r.   Imieniny: Kingi, Krystyny, Antoniego
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 100

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
W co się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną na wysokie stanowisko? W co się ubrać na rozm...
Szykując się na rozmowę o pracę na wysokim stanowisku, należy pamiętać o kilku szczegółach. Dobierając części garderoby i dodatki... »Zrównoważony Raport KGHM Polska Miedź S.A. za 2018 rok już w sieci Zrównoważony Raport KG...
Spółka kontynuuje politykę otwartości i transparentności z interesariuszami. Interaktywna publikacja została przygotowana w oparciu o ... »Helios Lubin - Helios Lubin - "Wymarz...
Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetlane histo... »ZOO Lubin - Letni Szlak Badacza Przyrody 2019 ZOO Lubin - Letni Szla...
ZOO Lubin zaprasza do kolejnej edycji Letniego Szlaku Badacza Przyrody! To już tradycja, że na tydzień w sierpniu spotykają się najwytrwalsi bada... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...29.10.1998 Na stanowisko Przewodniczącego Rady Miejskiej wybrano Romana Jasińskiego

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Przejazd kolejowy na Legnickiej w Lubinie nadal zamknięty
Data dodania: 05 lutego 2019 — Kategoria: Wiadomości

Przejazd kolejowy na Legnickiej w Lubinie nadal zamknięty

Przejazd kolejowy przy ul. Legnickiej w Lubinie miał być otwarty w niedzielę.  - Ze względu na pogodę wykonawca remontu musiał wstrzymać się z niektórymi pracami. - informuje Mirosław Siemieniec, rzecznik prasowy PLK.

Przejazd nieprzejezdny będzie do czwartku, 7 lutego. - Wykonawca poinformował, że prace na przejeździe kolejowo-drogowym w Lubinie będą trwały do 7 lutego. Czas prac został o kilka dni przedłużony ze względu na technologię, która wymaga odpowiedniej temperatury. Opady śniegu i złe warunki atmosferyczne uniemożliwiły zakończenie robót. - mówi Mirosław Siemieniec, rzecznik prasowy Polskich Linii Kolejowych.

Przypomnijmy, przejazd przy wjeździe do Lubina zamknięto za sprawą trwającej modernizacji linii kolejowej nr 289 na odcinku Legnica- Rudna Gwizdanów.

- Modernizacja tej linii pozwoli na zwiększenie dostępności wszystkich peronów na tej trasie, a pociągi pojadą znacznie szybciej. Będzie to bardzo dobra oferta dla pasażerów pociągów osobowych, ale również zapewniony sprawny przejazd dla pociągów towarowych. - dodaje Mirosław Siemieniec.

Od strony Lubina - Aleją KEN  w ul. gen. Stanisława Maczka, a następnie ul. Chocianowską do węzła Lubin Zachód. Stamtąd drogą S-3 do węzła Lubin Południe i dalej w kierunku Legnicy.

Od strony Legnicy - od węzła Lubin Południe  trasą S-3 do węzła Lubin Zachód, gdzie wjazd w ul. Chocianowską, by dotrzeć nią do ul. gen. Stanisława Maczka i ostatecznie do Alei KEN.

Ruch pieszo-rowerowy utrzymany na przebudowywanym przejeździe.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,19147.html
Ten artykuł był czytany 211 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.028 sek.Lubin 1.0