Sobota, 23 luty 2019 r.   Imieniny: Damiana, Romany, Florentyna
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 111

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Zabezpieczyli nielegalne automaty do gier Zabezpieczyli nielegal...
Wspólne działania lubińskich policjantów i funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej doprowadziły do zamknięcia niel... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 22 lutego 2019 r. ŚLUSARZ-SPAW... »Uwaga! Policjanci poszukują właściciela roweru Uwaga! Policjanci posz...
Policjanci z wydziału kryminalnego lubińskiej komendy prowadzą czynności związane z ustaleniem właściciela roweru, porzuconego w okolicy ... »KŁÓĆCIE SIĘ, ALE UCZCIWIE KŁÓĆCIE SIĘ, ALE UCZCI...
Kłótnia jest rzeczą naturalną, a nawet pożądaną. Wbrew pozorom, trudno jest bez niej stworzyć relację (romantyczną, przyjacielską czy zawo... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...z Lubinem związane są takie znane osoby jak m.in.: Andrzej Chyra, Renata Dancewicz, Edyta Olszówka czy Kasia Wilk?

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Jestem chuliganem i nigdy się nie zmienię – to słowa mężczyzny, który znęcał się nad swoją żoną i dzieckiem
Data dodania: 05 lutego 2019 — Kategoria: Wiadomości

Jestem chuliganem i nigdy się nie zmienię – to słowa mężczyzny, który znęcał się nad swoją żoną i dzieckiem

Do policyjnej celi trafił 59-letni mieszkaniec Lubina, który podejrzany jest o fizyczne i psychiczne znęcanie się nad rodziną - żoną i 7 - letnim synem. Mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu wszczynał awantury, był agresywny w stosunku do swoich najbliższych. Oboje krytykował, ubliżał im, a niejednokrotnie podnosił rękę. Podczas jednej z awantur, groził pozbawieniem życia. Oprawca rodziny został zatrzymany przez lubińskich funkcjonariuszy. Sąd w Lubinie, na wniosek prokuratora, odizolował sprawcę od rodziny, stosując wobec podejrzanego areszt na okres 3 miesięcy.

Do zdarzenia doszło w dniu 1 lutego br. o godzinie 14.00. Policjanci zostali wezwani do awantury domowej w jednym z bloków na osiedlu Przylesie w Lubinie. Gdy przyjechali na miejsce zastali nietrzeźwego mężczyznę, który był pobudzony i w obecności mundurowych, groził swojej rodzinie. Jak ustalili policjanci 59 - letni mieszkaniec Lubina od dłuższego czasu psychicznie I fizycznie znęca się nad swoją żoną i 7 – letnim synem. W rodzinie tej prowadzona jest już procedura Niebieskiej Karty.

Kobieta, aby przerwać trwającą od wielu miesięcy gehennę, złożyła zawiadomienie o znęcaniu się przez męża nad nią i dzieckiem.

W związku z popełnionym przestępstwem, funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i doprowadzili go do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Awanturnik był nietrzeźwy, odgrażał się rodzinie, a na koniec dodał, że jest chuliganem i nigdy się nie zmieni.

Zgromadzony przez policjantów wydziału dochodzeniowo-śledczego materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie 59-latkowi zarzutu fizycznego i psychicznego znęcania się nad żoną i dzieckiem. Sąd Rejonowy w Lubinie, na wniosek prokuratora, zastosował natomiast wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Pamiętaj!
Sprawca przemocy wobec osób bliskich, gdy czuje się bezkarny, będzie dalej stosował przemoc, bez względu na składane obietnice - następnym razem może być znacznie gorzej!
Każdy może zatrzymać przemocDzięki współpracy różnych instytucji, można uzyskać pomoc dla siebie i swoich bliskich! Jest to jedyna droga do normalności w życiu Twoim i Twojej rodziny.

Jeśli przemoc jest związana z nadużywaniem alkoholu, zgłoś się do Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Poradni Odwykowej lub Klubu Abstynenta. 

Nie wahaj się. Szukaj pomocy. Pamiętaj, że prawo stoi po Twojej stronie.

asp. szt. Sylwia Serafin

Oficer Prasowy KPP w Lubinie

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,19150.html
Ten artykuł był czytany 180 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.027 sek.Lubin 1.0