Sobota, 23 luty 2019 r.   Imieniny: Damiana, Romany, Florentyna
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 108

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Zabezpieczyli nielegalne automaty do gier Zabezpieczyli nielegal...
Wspólne działania lubińskich policjantów i funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej doprowadziły do zamknięcia niel... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 22 lutego 2019 r. ŚLUSARZ-SPAW... »Uwaga! Policjanci poszukują właściciela roweru Uwaga! Policjanci posz...
Policjanci z wydziału kryminalnego lubińskiej komendy prowadzą czynności związane z ustaleniem właściciela roweru, porzuconego w okolicy ... »KŁÓĆCIE SIĘ, ALE UCZCIWIE KŁÓĆCIE SIĘ, ALE UCZCI...
Kłótnia jest rzeczą naturalną, a nawet pożądaną. Wbrew pozorom, trudno jest bez niej stworzyć relację (romantyczną, przyjacielską czy zawo... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...15.09.1999 VII edycja Miejskiego Konkursu Plastycznego pn. "Logo na wesoło dla miasta Lubina"

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Ogłoszono konkurs na działania z zakresu kultury i sztuki
Data dodania: 12 lutego 2019 — Kategoria: Wiadomości

Ogłoszono konkurs na działania z zakresu kultury i sztuki

Wójt Gminy Lubin ogłosił otwarty konkurs ofert na rok 2019 na wsparcie działań w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego. W tym roku przeznaczono na ten cel 40 tysięcy złotych. Wnioski przyjmowane będą do 4 marca.

 

To konkurs skierowany do organizacji pozarządowych. Przewiduje się dofinansowanie przedsięwzięć społeczno-kulturalnych podtrzymujących i pielęgnujących tradycję, historię, upowszechnienie czytelnictwa oraz  organizację przedsięwzięć artystycznych rozwijających świadomość narodową i historyczną oraz tych, które  propagują muzykę, teatr i taniec. Oczywiście działania te powinny być realizowane na terenie Gminy Lubin lub dotyczyć mieszkańców naszej gminy.

W tym roku na te cele przeznaczonych zostanie 40 tysięcy złotych.  Kwota dofinansowania ze strony Gminy Lubin nie może jednak przekroczyć 85% rzeczywistych kosztów przedsięwzięcia. Powinno być ono zrealizowane pomiędzy 1 kwietnia a 14 grudnia 2019 roku, jednak nie wcześniej jak od dnia rozstrzygnięcia konkursu. Dotacja nie może być przeznaczona m.in. na budowę i remonty lokali, wydatki poniesione na przygotowanie wniosku, działalność gospodarczą, polityczną lub religijną.

Pisemną ofertę podpisaną i opieczętowaną należy złożyć na odpowiednim wniosku w kancelarii Urzędu Gminy  lub drogą pocztową. Ostateczny termin mija 4 marca. Druki można pobrać ze strony internetowej Urzędu Gminy lub bezpośrednio w urzędzie przy ul. Księcia Ludwika I nr 3 , pok. 120 I piętro.

O udzieleniu dotacji rozstrzyga wójt w drodze zarządzenia, po zapoznaniu się z opinią komisji konkursowej. Dodatkowych informacji na temat warunków i możliwości uzyskania dotacji udziela Małgorzata Polniak, Tel 76 840 31 79.

(SR)Gmina Lubin

klauzula RODO do wniosku.

OŚWIADCZENIA

Oferta – formularz

Ogłoszenie o konkursie

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,19173.html
Ten artykuł był czytany 106 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.027 sek.Lubin 1.0