Sobota, 20 kwietnia 2019 r.   Imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 113

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 19 kwietnia 2019 r.  SPEC... »Policyjne działania ,,Bezpieczny weekend – Wielkanoc 2019” Policyjne działania ,,...
Zbliżają się Święta Wielkanocne. Na drogach powiatu lubińskiego pojawi się więcej niż zwykle policyjnych patroli dbających o bezpieczeńst... »13. edycja cyklu KULTURA DOSTĘPNA w kinach Helios! 13. edycja cyklu KULTU...
Helios rozpoczyna kolejną edycję cyklu Kultura Dostępna! Widzowie sieci poznają najlepsze, najbardziej cenione polskie filmy w ramach trzynastej ... »EMERYTURA PLUS JUŻ OD MAJA EMERYTURA PLUS JUŻ OD ...
Podczas jednej z lutowych konwencji Prawo i Sprawiedliwość zapowiedziało projekt tzw. „trzynastej emerytury”, która ma stanowi... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...15.09.1999 VII edycja Miejskiego Konkursu Plastycznego pn. "Logo na wesoło dla miasta Lubina"

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Ogłoszono konkurs na działania z zakresu kultury i sztuki
Data dodania: 12 lutego 2019 — Kategoria: Wiadomości

Ogłoszono konkurs na działania z zakresu kultury i sztuki

Wójt Gminy Lubin ogłosił otwarty konkurs ofert na rok 2019 na wsparcie działań w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego. W tym roku przeznaczono na ten cel 40 tysięcy złotych. Wnioski przyjmowane będą do 4 marca.

 

To konkurs skierowany do organizacji pozarządowych. Przewiduje się dofinansowanie przedsięwzięć społeczno-kulturalnych podtrzymujących i pielęgnujących tradycję, historię, upowszechnienie czytelnictwa oraz  organizację przedsięwzięć artystycznych rozwijających świadomość narodową i historyczną oraz tych, które  propagują muzykę, teatr i taniec. Oczywiście działania te powinny być realizowane na terenie Gminy Lubin lub dotyczyć mieszkańców naszej gminy.

W tym roku na te cele przeznaczonych zostanie 40 tysięcy złotych.  Kwota dofinansowania ze strony Gminy Lubin nie może jednak przekroczyć 85% rzeczywistych kosztów przedsięwzięcia. Powinno być ono zrealizowane pomiędzy 1 kwietnia a 14 grudnia 2019 roku, jednak nie wcześniej jak od dnia rozstrzygnięcia konkursu. Dotacja nie może być przeznaczona m.in. na budowę i remonty lokali, wydatki poniesione na przygotowanie wniosku, działalność gospodarczą, polityczną lub religijną.

Pisemną ofertę podpisaną i opieczętowaną należy złożyć na odpowiednim wniosku w kancelarii Urzędu Gminy  lub drogą pocztową. Ostateczny termin mija 4 marca. Druki można pobrać ze strony internetowej Urzędu Gminy lub bezpośrednio w urzędzie przy ul. Księcia Ludwika I nr 3 , pok. 120 I piętro.

O udzieleniu dotacji rozstrzyga wójt w drodze zarządzenia, po zapoznaniu się z opinią komisji konkursowej. Dodatkowych informacji na temat warunków i możliwości uzyskania dotacji udziela Małgorzata Polniak, Tel 76 840 31 79.

(SR)Gmina Lubin

klauzula RODO do wniosku.

OŚWIADCZENIA

Oferta – formularz

Ogłoszenie o konkursie

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,19173.html
Ten artykuł był czytany 133 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.031 sek.Lubin 1.0