Środa, 24 lipca 2019 r.   Imieniny: Kingi, Krystyny, Antoniego
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 92

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Areszt za znęcanie się nad żoną i siostrą Areszt za znęcanie się...
Dwaj mężczyźni w wieku 36 i 38 lat resztę wakacji spędzą w tymczasowym areszcie. Taką decyzję podjął sąd, wobec podejrzanych o stosowanie... »W co się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną na wysokie stanowisko? W co się ubrać na rozm...
Szykując się na rozmowę o pracę na wysokim stanowisku, należy pamiętać o kilku szczegółach. Dobierając części garderoby i dodatki... »Zrównoważony Raport KGHM Polska Miedź S.A. za 2018 rok już w sieci Zrównoważony Raport KG...
Spółka kontynuuje politykę otwartości i transparentności z interesariuszami. Interaktywna publikacja została przygotowana w oparciu o ... »Helios Lubin - Helios Lubin - "Wymarz...
Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetlane histo... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...30.06.2000 Nagrodę Miasta Lubina otrzymał ks. Kazimierz Pracownik - czek na kwotę 10000 zł

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Ogłoszono konkurs na działania z zakresu kultury i sztuki
Data dodania: 12 lutego 2019 — Kategoria: Wiadomości

Ogłoszono konkurs na działania z zakresu kultury i sztuki

Wójt Gminy Lubin ogłosił otwarty konkurs ofert na rok 2019 na wsparcie działań w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego. W tym roku przeznaczono na ten cel 40 tysięcy złotych. Wnioski przyjmowane będą do 4 marca.

 

To konkurs skierowany do organizacji pozarządowych. Przewiduje się dofinansowanie przedsięwzięć społeczno-kulturalnych podtrzymujących i pielęgnujących tradycję, historię, upowszechnienie czytelnictwa oraz  organizację przedsięwzięć artystycznych rozwijających świadomość narodową i historyczną oraz tych, które  propagują muzykę, teatr i taniec. Oczywiście działania te powinny być realizowane na terenie Gminy Lubin lub dotyczyć mieszkańców naszej gminy.

W tym roku na te cele przeznaczonych zostanie 40 tysięcy złotych.  Kwota dofinansowania ze strony Gminy Lubin nie może jednak przekroczyć 85% rzeczywistych kosztów przedsięwzięcia. Powinno być ono zrealizowane pomiędzy 1 kwietnia a 14 grudnia 2019 roku, jednak nie wcześniej jak od dnia rozstrzygnięcia konkursu. Dotacja nie może być przeznaczona m.in. na budowę i remonty lokali, wydatki poniesione na przygotowanie wniosku, działalność gospodarczą, polityczną lub religijną.

Pisemną ofertę podpisaną i opieczętowaną należy złożyć na odpowiednim wniosku w kancelarii Urzędu Gminy  lub drogą pocztową. Ostateczny termin mija 4 marca. Druki można pobrać ze strony internetowej Urzędu Gminy lub bezpośrednio w urzędzie przy ul. Księcia Ludwika I nr 3 , pok. 120 I piętro.

O udzieleniu dotacji rozstrzyga wójt w drodze zarządzenia, po zapoznaniu się z opinią komisji konkursowej. Dodatkowych informacji na temat warunków i możliwości uzyskania dotacji udziela Małgorzata Polniak, Tel 76 840 31 79.

(SR)Gmina Lubin

klauzula RODO do wniosku.

OŚWIADCZENIA

Oferta – formularz

Ogłoszenie o konkursie

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,19173.html
Ten artykuł był czytany 154 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.028 sek.Lubin 1.0