Sobota, 23 luty 2019 r.   Imieniny: Damiana, Romany, Florentyna
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 113

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Zabezpieczyli nielegalne automaty do gier Zabezpieczyli nielegal...
Wspólne działania lubińskich policjantów i funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej doprowadziły do zamknięcia niel... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 22 lutego 2019 r. ŚLUSARZ-SPAW... »Uwaga! Policjanci poszukują właściciela roweru Uwaga! Policjanci posz...
Policjanci z wydziału kryminalnego lubińskiej komendy prowadzą czynności związane z ustaleniem właściciela roweru, porzuconego w okolicy ... »KŁÓĆCIE SIĘ, ALE UCZCIWIE KŁÓĆCIE SIĘ, ALE UCZCI...
Kłótnia jest rzeczą naturalną, a nawet pożądaną. Wbrew pozorom, trudno jest bez niej stworzyć relację (romantyczną, przyjacielską czy zawo... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...30.06.2000r Rozporządzeniem Rady Ministrów do Legnickiej Specjalnej Sterfy Ekonomicznej włączono nowy obszar lubiński obszar 27, 83 ha.

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

KGHM sponsorem strategicznym XI Crossu Straceńców
Data dodania: 12 lutego 2019 — Kategoria: Wiadomości

KGHM sponsorem strategicznym XI Crossu Straceńców

Cross Straceńców to cykliczna, głogowska impreza biegowa, której uczestnicy, poza walką z własnymi słabościami, mierzą się również z naturalnymi przeszkodami: rowami z wodą i błotem, stromymi oraz piaszczystymi podbiegami. Po raz kolejny KGHM Polska Miedź S.A. został partnerem strategicznym biegu.

 

KGHM od wielu lat pozostaje mecenasem zawodowego i amatorskiego sportu, a swoją politykę prowadzi w sposób zrównoważony wspierając lokalne inicjatywy społeczne, zwłaszcza te, dążące do promocji aktywnego spędzania czasu wolnego, aktywności swoich pracowników i mieszkańców Zagłębia Miedziowego.

Jerzy Górski, inicjator Crossu Straceńców podkreśla szczególne wartości jakie przyświecają wydarzeniu: - To idea biegu, który wyzwala motywację do walki, aby zmierzyć się z własnymi słabościami, zmierzyć się z naturą, pokonać strach i gwarantuje na mecie satysfakcję, radość oraz dumę.

W sobotę, 9 lutego na terenie toru motocrossu w Głogowie, odbył się walentynkowy półmaraton, który był formą treningu, a zarazem sprawdzianem przed kwietniowym głównym wydarzeniem. Blisko 100 uczestników wzięło udział w imprezie pod hasłem „Żyj zdrowo i na sportowo”. Maksymalna długość trasy wynosiła 21 kilometrów, jednak sami uczestnicy dokonywali wyboru liczby pokonanych pętli.

Jerzy Górski: - To dzięki KGHM możemy tak aktywnie działać w naszym regionie i pokazywać, jak ważna jest aktywność fizyczna, która jest swoistą receptą na zdrowie.

Cross Straceńców odbędzie się w dniach 27-28 kwietnia 2019 r. na terenie toru motocrossowego w Głogowie.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,19176.html
Ten artykuł był czytany 106 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.026 sek.Lubin 1.0