Sobota, 06 czerwca 2020 r.   Imieniny: Dominiki, Norberta, Laurentego
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 13

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wypadanie włosów – przyczyny powodujące ten popularny problem mogą Cię zaskoczyć. Za głównych sprawców nadmiernego wypadania włosów uważa się stres, anemię czy złą dietę, jednak badania wykazały, że jest to także częsta przypadłość osób, u których wykryto zaburzenia hormonalne.

Wiadomości z Lubina
Nie ufaj obietnicom szybkiego zysku. Mieszkanka Lubina oszukana na kryptowalutach Nie ufaj obietnicom sz...
Sporą sumę pieniędzy straciła mieszkanka Lubina, która dała się skusić obietnicą szybkiego zysku. Do wyłudzenia pieniędzy doszło podcz... »Lubinianin podejrzany o kradzieże pojazdów na terenie Niemiec zatrzymany Lubinianin podejrzany ...
Policjanci wydziału kryminalnego lubińskiej komendy zatrzymali 40 – letniego mężczyznę, który był poszukiwany Europejskim Na... »Lubin. Pieniądze dla niepełnosprawnych Lubin. Pieniądze dla n...
Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie przyjmuje wnioski na dofinansowanie rehabilitacji zawodowej osób niepełnosprawnych. Decyzje w sprawie ro... »Złodzieje próbowali uciec autobusem komunikacji miejskiej Złodzieje próbowali uc...
Dwóch sprawców kradzieży sklepowej zatrzymali policjanci wydziału prewencji. Mężczyźni ze sklepu mieszczącego się na tereni... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1985 Przekazanie nowego stadionu piłkarskiego - GOS

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Absolutorium dla OSP Gorzyca
Data dodania: 07 marca 2019 — Kategoria: Wiadomości

Absolutorium dla OSP Gorzyca

Kolejna jednostka gminnej Ochotniczej Straży Pożarnej ma za sobą zebranie sprawozdawcze i jednogłośne absolutorium. Drużyna OSP Gorzyca liczy 24 członków w tym jedną kobietę, w ubiegłym roku pozyskano kolejnych 2 druhów.

W 2018 roku wyjeżdżali 9 razy do gaszenia pożarów, jeden raz mieli fałszywy alarm. Najaktywniej, bo aż 10 razy wyjeżdżał Robert Klimkowski, 9 razy wyjeżdżał Krystian Bojko, dwa razy rzadziej uczestniczyli w akcjach druhowie Grzegorz Gorczakowski i Mirosław Witkowski.

Drużyna z Gorzycy ma bardzo ambitne plany na ten rok. Planują wybudować nową remizę, oraz zająć lepsze miejsce na Gminnych Zawodach Pożarniczych, choć w ubiegłym roku zajęli wysokie trzecie miejsce.

W ubiegłym roku odznaczonokilku druhów: Roberta Klimkowskiego, Krystiana Bojko, Grzegorza Gorczakowskiego, Bartłomieja Pakułę, Mirosława Witkowskiego, Andrzeja Jaszczyszyna oraz Łukasza Gajdosza.

Strażacy z Gorzycy bardzo aktywnie współpracują z parafią i sołectwem, za co bardzo serdecznie podziękował im sołtys Gorzycy, a zarazem radny gminy Jan Olejnik.

– Dziękuję wam za to, że jesteście, że zawsze kiedy potrzebuję mogę na was liczyć zarówno w sprawach wsi ale i również dotyczących naszej gminy- mówił radny.

Za dotychczasową służbę podziękował druhom również wójt naszej gminy Tadeusz Kielan.

– Widzę, że działalność jest bogata i szeroka, i że warto było starać się o to auto dla was, bo zmobilizowało i widać to po sprawozdaniach. Widać, że jesteście potrzebni i to auto też było tutaj potrzebne. Dziękuję za to wszystko co robicie, bo doceniam to, że można na was liczyć i życzę żeby ten wasz bardzo ambitny plan budowy remizy się ziścił. Ja bardzo bym chciał, być może będzie to zrealizowane w tej kadencji ale pod jednym warunkiem, że ta gmina zostanie w całości. Jeśli jednak prezydent Raczyński ziści swój szatański plan odebrania nam 7 sołectw to niestety nie będzie nas stać na taką inwestycję. Wierzę jednak, że ten plan się nie powiedzie i nadal zostaniemy w całości i będziemy realizować nasze ambitne plany- mówił Tadeusz Kielan.

(AI) Gmina Lubin

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,19282.html
Ten artykuł był czytany 254 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.026 sek.Lubin 1.0