Niedziela, 21 lipca 2019 r.   Imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 80

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Lubińscy policjanci wyróżnieni podczas wojewódzkich obchodów Święta Policji Lubińscy policjanci wy...
Święto Policji, to data szczególna dla funkcjonariuszy. To czas awansów, nominacji, odznaczeń oraz podziękowań dla policjan... »„Król Lew” i konkurs z Disneyland® Paris w kinie Helios! „Król Lew”...
Historia Króla Lwa to jedna z najpiękniejszych opowieści w dziejach kina. 19 lipca, po 25 latach od premiery kultowej animacji, Jon Favrea... »Szukasz pracy – wyróżnij się z tłumu! Szukasz pracy – ...
Zdobycie nowej pracy nie musi być trudne. Rynek pracy daje dzisiaj ogromne możliwości zarówno osobom z doświadczeniem zawodowym, jak i... »KGHM wspiera Dymarki Kaczawskie KGHM wspiera Dymarki K...
KGHM od lat kultywuje tradycję i historię polskiego hutnictwa. Spółka jest jednym ze sponsorów XX jubileuszowych Dymarek Kaczawskic... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Miasto leży na Wysoczyźnie Lubińskiej, nad rzeką Zimnicą.

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

III Lubiński przegląd twórczości Czesława Niemena
Data dodania: 09 maja 2019 — Kategoria: Wiadomości

III Lubiński przegląd twórczości Czesława Niemena

„Czy mnie jeszcze pamiętasz?” – to jeden z utworów Czesława Niemena. SP Nr 12 w Lubinie organizuje kolejny przegląd inspirowany dorobkiem artystycznym Czesława Niemena właśnie pod tym tytułem. A dla fanów Czesława Niemena koncert zespołu Nadija

- Festiwal przewidziany jest dla tzw. szerokiego kręgu wielbicieli twórczości Czesława Niemena. W repertuarze może być też utwór z repertuaru polskich wykonawców, którzy śpiewali w czasach Czesława Niemena lub w tzw. Niemenowskim Duchu. Przesłany materiał ocenia jury. Nie jest więc powiedziane, że wygra utwór Czesława Niemena, tylko utwór, który zostanie uznany najciekawszy w Duchu Niemena. - mówi Wicedyrektor SP 12  Wiesław Bartoszewicz.

Przegląd ma formę konkursu i skierowany jest do wokalistów, zespołów – amatorów będących uczniami szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz osób dorosłych zamieszkałych na terenie województwa dolnośląskiego a każdemu niepełnoletniemu uczestnikowi musi towarzyszyć opiekun (rodzic lub upoważniona przez niego osoba). Przegląd może być przeprowadzony w kategoriach solistów i zespołów.

- Jest sporo kategorii. Klasy 4-8, Gimnazjum 7-8, Liceum oraz osoby dorosłe. W pierwszej edycji Festiwalu były osoby, które miały ukończone 70 lat - dodaje Wicedyrektor SP12  Wiesław Bartoszewicz. - Szeroka gama wykonawców pozwala też pokazać się na scenie i zaistnieć. -  dodaje.

Celami Przeglądu jest propagowanie twórczości Czesława Niemena, wspieranie osób uzdolnionych, rozwijanie talentów estradowych, twórcza wymiana doświadczeń, propagowanie kultury muzycznej.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,19544.html
Ten artykuł był czytany 169 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.026 sek.Lubin 1.0