Niedziela, 21 lipca 2019 r.   Imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 82

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Lubińscy policjanci wyróżnieni podczas wojewódzkich obchodów Święta Policji Lubińscy policjanci wy...
Święto Policji, to data szczególna dla funkcjonariuszy. To czas awansów, nominacji, odznaczeń oraz podziękowań dla policjan... »„Król Lew” i konkurs z Disneyland® Paris w kinie Helios! „Król Lew”...
Historia Króla Lwa to jedna z najpiękniejszych opowieści w dziejach kina. 19 lipca, po 25 latach od premiery kultowej animacji, Jon Favrea... »Szukasz pracy – wyróżnij się z tłumu! Szukasz pracy – ...
Zdobycie nowej pracy nie musi być trudne. Rynek pracy daje dzisiaj ogromne możliwości zarówno osobom z doświadczeniem zawodowym, jak i... »KGHM wspiera Dymarki Kaczawskie KGHM wspiera Dymarki K...
KGHM od lat kultywuje tradycję i historię polskiego hutnictwa. Spółka jest jednym ze sponsorów XX jubileuszowych Dymarek Kaczawskic... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...30.06.2000 Nagrodę Miasta Lubina otrzymał ks. Kazimierz Pracownik - czek na kwotę 10000 zł

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Lubińscy policjanci wspólnie z dziećmi obchodzili dni bezpieczeństwa
Data dodania: 15 maja 2019 — Kategoria: Wiadomości

Lubińscy policjanci wspólnie z dziećmi obchodzili dni bezpieczeństwa

W Przedszkolu Miejskim nr 1 już tradycyjnie w ramach Dni Bezpieczeństwa organizowanych przez dyrekcję placówki, uczestniczyli lubińscy policjanci. Funkcjonariusze przygotowali dla maluchów wiele atrakcji. Dzieci mogły posłuchać ciekawej prelekcji o bezpieczeństwie, zobaczyć jak wygląda pies policyjny i w jaki sposób jest szkolony do służby. Ciekawą atrakcją były także radiowozy policyjne, w których każde dziecko mogło usiąść i poczuć się jak policjant. Na koniec spotkania przedszkolaki otrzymały drobny upominek w postaci odblasków, zakupionych dzięki wsparciu finansowemu Fundacji KGHM Polska Miedź.

W dniu 13 maja br. do Przedszkola Miejskiego w Lubinie wizytą do dzieci przyjechali funkcjonariusze.  Było gwarno i wesoło, zwłaszcza przy oglądaniu radiowozów. Każde dziecko chciało usiąść za kierownicą policyjnego samochodu i poczuć się jak prawdziwy policjant.

Maluchy z wielkim zainteresowaniem słuchały funkcjonariuszy, którzy omawiali różnego rodzaju zagrożenia, tłumacząc dzieciom jak do nich nie dopuścić. Ogromną atrakcją okazał się pies policyjny o którym opowiadał maluchom jego przewodnik. Policjant tłumaczył najmłodszym jak należy obchodzić się ze zwierzętami oraz żeby nie traktować swoich pupilów jak zabawki. Funkcjonariusz pokazywał sztuczki i tresurę swojego podopiecznego czworonoga, a dzieci z radością się temu przyglądały.

Na koniec spotkania, przedszkolaki otrzymały upominki w postaci odblasków, które zostały zakupione dzięki wsparciu finansowemu Fundacji KGHM Polska Miedź.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,19573.html
Ten artykuł był czytany 244 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.032 sek.Lubin 1.0