Niedziela, 21 lipca 2019 r.   Imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 79

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Lubińscy policjanci wyróżnieni podczas wojewódzkich obchodów Święta Policji Lubińscy policjanci wy...
Święto Policji, to data szczególna dla funkcjonariuszy. To czas awansów, nominacji, odznaczeń oraz podziękowań dla policjan... »„Król Lew” i konkurs z Disneyland® Paris w kinie Helios! „Król Lew”...
Historia Króla Lwa to jedna z najpiękniejszych opowieści w dziejach kina. 19 lipca, po 25 latach od premiery kultowej animacji, Jon Favrea... »Szukasz pracy – wyróżnij się z tłumu! Szukasz pracy – ...
Zdobycie nowej pracy nie musi być trudne. Rynek pracy daje dzisiaj ogromne możliwości zarówno osobom z doświadczeniem zawodowym, jak i... »KGHM wspiera Dymarki Kaczawskie KGHM wspiera Dymarki K...
KGHM od lat kultywuje tradycję i historię polskiego hutnictwa. Spółka jest jednym ze sponsorów XX jubileuszowych Dymarek Kaczawskic... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1964 Otwarcie szpitala górniczego

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Wiosenne doposażenie placów zabaw
Data dodania: 16 maja 2019 — Kategoria: Wiadomości

Wiosenne doposażenie placów zabaw

Nowe urządzenia zabawowe zamontowano na placach w siedmiu miejscowościach Gminy Lubin: Czerńcu, Bukownej, Gogołowicach, Gorzelinie, Pieszkowie, Składowicach i  Raszowej. Wykonano również nawierzchnie bezpieczne pod urządzeniami zabawowymi na terenie placów zabaw w Czerńcu, Bukownej, Gogołowicach, Gorzelinie i Pieszkowie. Całkowita wartość zadania wyniosła 91 758 zł, w tym z funduszy sołeckich 62 276 zł i z budżetu gminy: 29 481zł.

W Czerńcu jest teraz zestaw zabawowy zawierający: zjeżdżalnię, zadaszoną wieżę, wejście moba trap, ściankę wspinaczkową i przeplotnię linową.

W Bukownej powstał czworokąt wielofunkcyjny zawierający: ściankę wspinaczkową, zestaw drążków, ściankę linową, linę wspinaczkową i drążki do akrobacji. Jest także pomost rurowy z  przejściem tunelowym oraz gra zręcznościową i tzw. kółko i krzyżyk.

W Gogołowicach zamontowano huśtawkę wahadłową  oraz zestaw zabawowy zawierający: zjeżdżalnię, zadaszoną wieżę, wejście moba trap, ściankę wspinaczkową i przeplotnię linową.

W Gorzelinie jest  nowy zestaw sportowy ze ścianką wspinaczkową, ścianką sprawnościową, kominem linowym, drabinką poziomą, drabinką szczeblową oraz podwójna huśtawka wahadłowa.

W Pieszkowie dzieci mają do dyspozycji zestaw wielofunkcyjny zawierający: ściankę wspinaczkową, zestaw drążków, ściankę linową, linę wspinaczkową i drążki do akrobacji

W Składowicach natomiast zamontowano zestaw zabawowy o konstrukcji metalowej, zawierający: zjeżdżalnię, rurę strażacką, pomost linowy, dwie zadaszone wieże, wejście moba trap, ściankę wspinaczkową i przeplotnię linową.

Także w Raszowej jest już zestaw zabawowy o konstrukcji metalowej, zawierający: zjeżdżalnię, pomost linowy, wejście moba trap, zadaszoną wieżę, ściankę wspinaczkową.

(EP)Gmina Lubin

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,19579.html
Ten artykuł był czytany 222 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.027 sek.Lubin 1.0