Poniedzialek, 01 czerwca 2020 r.   Imieniny: Jakuba, Hortensji, Gracjany
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 22

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wypadanie włosów – przyczyny powodujące ten popularny problem mogą Cię zaskoczyć. Za głównych sprawców nadmiernego wypadania włosów uważa się stres, anemię czy złą dietę, jednak badania wykazały, że jest to także częsta przypadłość osób, u których wykryto zaburzenia hormonalne.

Wiadomości z Lubina
Mało brakowało, a 84–latka straciłaby swoje oszczędności Mało brakowało, a 84&#...
84 – letnia mieszkanka Lubina po telefonie od „fałszywego policjanta”, zgodnie z zaleceniami oszusta, udała się do swoj... »Dwóch kierujących „z zakazem” zatrzymali policjanci Dwóch kierujących R...
Policjanci z lubińskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy kierowali swoimi samochodami, pomimo tego, ze posiadali s... »Przyznano nagrody i wyróżnienia sportowe za 2019 rok Przyznano nagrody i wy...
Za szczególne osiągnięcia w ubiegłym roku nagrodzono 20 osób. Trzynaście z nich otrzymało nagrody pieniężne, siedem osób wyr... »Sześć zatrzymanych praw jazdy, za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym Sześć zatrzymanych pra...
Funkcjonariusze ruchu drogowego, w tym należący do grupy SPEED, tylko w ciągu kilku godzin zatrzymali prawa jazdy 6 osobom, za przekrocze... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...18.06.2002r. Nagrodę Miasta Lubina otrzymała Barbara Danek (opiekunka dziecięcego zespołu „GWARKOWIE”) - czek na kwotę 12 000 zł

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Wiosenne doposażenie placów zabaw
Data dodania: 16 maja 2019 — Kategoria: Wiadomości

Wiosenne doposażenie placów zabaw

Nowe urządzenia zabawowe zamontowano na placach w siedmiu miejscowościach Gminy Lubin: Czerńcu, Bukownej, Gogołowicach, Gorzelinie, Pieszkowie, Składowicach i  Raszowej. Wykonano również nawierzchnie bezpieczne pod urządzeniami zabawowymi na terenie placów zabaw w Czerńcu, Bukownej, Gogołowicach, Gorzelinie i Pieszkowie. Całkowita wartość zadania wyniosła 91 758 zł, w tym z funduszy sołeckich 62 276 zł i z budżetu gminy: 29 481zł.

W Czerńcu jest teraz zestaw zabawowy zawierający: zjeżdżalnię, zadaszoną wieżę, wejście moba trap, ściankę wspinaczkową i przeplotnię linową.

W Bukownej powstał czworokąt wielofunkcyjny zawierający: ściankę wspinaczkową, zestaw drążków, ściankę linową, linę wspinaczkową i drążki do akrobacji. Jest także pomost rurowy z  przejściem tunelowym oraz gra zręcznościową i tzw. kółko i krzyżyk.

W Gogołowicach zamontowano huśtawkę wahadłową  oraz zestaw zabawowy zawierający: zjeżdżalnię, zadaszoną wieżę, wejście moba trap, ściankę wspinaczkową i przeplotnię linową.

W Gorzelinie jest  nowy zestaw sportowy ze ścianką wspinaczkową, ścianką sprawnościową, kominem linowym, drabinką poziomą, drabinką szczeblową oraz podwójna huśtawka wahadłowa.

W Pieszkowie dzieci mają do dyspozycji zestaw wielofunkcyjny zawierający: ściankę wspinaczkową, zestaw drążków, ściankę linową, linę wspinaczkową i drążki do akrobacji

W Składowicach natomiast zamontowano zestaw zabawowy o konstrukcji metalowej, zawierający: zjeżdżalnię, rurę strażacką, pomost linowy, dwie zadaszone wieże, wejście moba trap, ściankę wspinaczkową i przeplotnię linową.

Także w Raszowej jest już zestaw zabawowy o konstrukcji metalowej, zawierający: zjeżdżalnię, pomost linowy, wejście moba trap, zadaszoną wieżę, ściankę wspinaczkową.

(EP)Gmina Lubin

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,19579.html
Ten artykuł był czytany 290 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.025 sek.Lubin 1.0