Czwartek, 20 czerwca 2019 r.   Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 99

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Odsetki ustawowe za opóźnienie w spłacie - ile wynoszą i jak je obliczyć? Odsetki ustawowe za op...
Odsetki ustawowe za opóźnienie to opłata, która zostanie doliczona do naszego zobowiązania w momencie, gdy nie uregulujemy płat... »Wotum zaufania i absolutorium dla wójta Tadeusza Kielana Wotum zaufania i absol...
Radni Gminy Lubin debatowali nad raportem o stanie gminy za rok 2018 i jednogłośnie udzielili wójtowi Tadeuszowi Kielanowi wotum zaufania.... »Policyjna akcja pn. „Bezpieczny weekend – Boże Ciało 2019” Policyjna akcja pn. &#...
Lubińscy policjanci w dniach od 19 do 23 czerwca br. prowadzić będą wzmożone działania prewencyjno - kontrolne na drogach naszego powiatu... »Jezus na Rynku w Boże Ciało. Jezus na Rynku w Boże ...
W Uroczystość Ciała i Krwi Pańskiej (Boże Ciało) czyli w czwartek 20 czerwca w godz. 16.00-21.00 na lubińskim Rynku odbędzie się wydarzenie ewang... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1992 Drużyna piłkarska Zagłębia Lubin zostaje mistrzem I ligi

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Lubinianki kradły w Głogowie
Data dodania: 22 maja 2019 — Kategoria: Wiadomości

Lubinianki kradły w Głogowie

Dwie mieszkanki Lubina ponownie kradły w Głogowie i ponownie zostały zatrzymane za kradzieże sklepowe. 30 i 27 – latka wpadły podczas kradzieży kosmetyków w drogerii.

Razem z nimi zatrzymany został również 46 – letni lubinianin, który usłyszał zarzut pomocnictwa. Podejrzane były już zatrzymywane w Głogowie, Polkowicach i Lubinie w związku z kradzieżami w sklepach.

W trakcie ostatniego weekendu, policjanci otrzymali zawiadomienie o kradzieży w perfumerii na terenie Głogowa. Dzięki szybkiej informacji oraz pomocy obsługi sklepu, policjanci zatrzymali cztery osoby. Dwie kobiety oraz dwóch mężczyzn. Wszyscy są mieszkańcami Lubina. Wielokrotnie zatrzymywanymi i notowanymi przez policję.

Okazało się, że cała czwórka, a zwłaszcza dwie kobiety w wieku 30 i 27 lat, to osoby dobrze znane policji. Były już zatrzymywane w marcu br. w związku kradzieżami w sklepach na terenie Głogowa. Tym razem kobiety wspólnie ukradły kosmetyki o wartości ponad 1000 złotych.

Obydwie podejrzane usłyszały zarzuty kradzieży. Zatrzymany 46 – latek, który zapewnił im transport, zarzut pomocnictwa w kradzieży.

Podejrzane uczyniły sobie z kradzieży stałe źródło utrzymania oraz działały w warunkach recydywy, grozi im zwiększona kara do 7 i pół roku, pozbawienia wolności. Za pomocnictwo w popełnieniu przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Podejrzani zostali objęci policyjnym dozorem.

KPP Głogów

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,19605.html
Ten artykuł był czytany 191 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.028 sek.Lubin 1.0