Piątek, 19 lipca 2019 r.   Imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 87

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Kolejne szkoły w programie „Kompetentni w branży górniczo-hutniczej. KGHM- kluczowy partner w kształceniu zawodowym” Kolejne szkoły w progr...
KGHM Polska Miedź podpisał list intencyjny ze Starostwem Powiatowym w Polkowicach i szkołami z Chocianowa i Polkowic dotyczący poszerzenia wsp&oa... »Pijany i z zakazem ponownie wsiadł za kierownicę… Pijany i z zakazem pon...
25-letni mieszkaniec gminy Ścinawa, mimo wypitego alkoholu i posiadanego zakazu prowadzenia pojazdów, właśnie za to przestępstwo, ... »Predyspozycje do pracy w opiece osób starszych – co trzeba umieć i jakie posiadać cechy Predyspozycje do pracy...
Każdego roku tysiące Polek i Polaków wyjeżdża do Niemiec, a także innych krajów zachodnich w celach zarobkowych. Kuszące są dla ... »Obniżenie podatku i zmiany budżetowe Obniżenie podatku i zm...
Kilkoma ważnymi kwestiami finansowymi zajmowali się radni na ostatniej sesji Rady Gminy Lubin. Zdecydowano o obniżeniu wysokości stawek podatku o... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...VII 1949 Powstanie parafii prawosławnej

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Konkurs z wiedzy o bezpieczeństwie wspólnie z Policją
Data dodania: 14 czerwca 2019 — Kategoria: Wiadomości

Konkurs z wiedzy o bezpieczeństwie wspólnie z Policją

Policjantka Zespołu Profilaktyki Społecznej Komendy Powiatowej Policji w Lubinie, wzięła udział w konkursie „Bezpieczny świetliczak” zorganizowanym dla uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 8 w Lubinie. Poprzez zabawę i konkurencje dzieci miały możliwość nie tylko wykazać się umiejętnościami, ale również pogłębić swoją wiedzą z zakresu bezpieczeństwa.

-Funkcjonariuszka z Zespołu Profilaktyki Społecznej Komendy Powiatowej Policji w Lubinie została zaproszona do wzięcia udziału w konkursie „Bezpieczny świetliczak” , który został zorganizowany dla dzieci korzystających ze świetlicy w Szkole Podstawowej nr 8 w Lubinie. Przygotowano szereg konkurencji z zakresu bezpieczeństwa. W konkursie wzięły udział pierwszoklasiści. Każdy uczeń mógł zaprezentować to w czym jest najlepszy. Zawodnicy mieli do rozwiązania testy z wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, krzyżówkę oraz quizy. Rywalizacja była zacięta, więc trudno było wybrać najlepszych. Dzieci biorące udział w konkursie dostały pamiątkowe dyplomy i nagrody - informuje asp. szt. Sylwia Serafin z lubińskiej policji.

Na koniec spotkania policjantka przypomniała dzieciom zasady bezpiecznych zachowań podczas zbliżających się wakacji. Dużą uwagę poświęciła bezpiecznym kąpielom i zabawom w wodzie.

Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami oraz zadawały mnóstwo pytań. Mamy nadzieję, że dzięki takim spotkaniom policjant będzie kojarzył się dzieciom jako osoba, do której zawsze i w każdej sytuacji można zwrócić się o pomoc.

Nagrody dla uczniów zakupiono dzięki wsparciu finansowemu Fundacji KGHM Polska Miedź.

źródło: KPP w Lubinie

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,19704.html
Ten artykuł był czytany 231 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.028 sek.Lubin 1.0