Piątek, 19 lipca 2019 r.   Imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 94

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Kolejne szkoły w programie „Kompetentni w branży górniczo-hutniczej. KGHM- kluczowy partner w kształceniu zawodowym” Kolejne szkoły w progr...
KGHM Polska Miedź podpisał list intencyjny ze Starostwem Powiatowym w Polkowicach i szkołami z Chocianowa i Polkowic dotyczący poszerzenia wsp&oa... »Pijany i z zakazem ponownie wsiadł za kierownicę… Pijany i z zakazem pon...
25-letni mieszkaniec gminy Ścinawa, mimo wypitego alkoholu i posiadanego zakazu prowadzenia pojazdów, właśnie za to przestępstwo, ... »Predyspozycje do pracy w opiece osób starszych – co trzeba umieć i jakie posiadać cechy Predyspozycje do pracy...
Każdego roku tysiące Polek i Polaków wyjeżdża do Niemiec, a także innych krajów zachodnich w celach zarobkowych. Kuszące są dla ... »Obniżenie podatku i zmiany budżetowe Obniżenie podatku i zm...
Kilkoma ważnymi kwestiami finansowymi zajmowali się radni na ostatniej sesji Rady Gminy Lubin. Zdecydowano o obniżeniu wysokości stawek podatku o... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...31.08.1992 Uroczyste odsłonięcie pomnika ku czci ofiar demonstracji Solidarności w dziesiątą rocznicę tragicznych wydarzeń

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Harcerski Rok 2018/2019 podsumowany!
Data dodania: 20 czerwca 2019 — Kategoria: Wiadomości

Harcerski Rok 2018/2019 podsumowany!

15. czerwca 2019r. na terenie Parku Militarnego w Lubinie podsumowano harcerski rok pracy. Na początku odbyła się gra terenowa. Warsztaty z kravmagi, pokaz strażacki, festiwal piosenki harcerskiej. Na apelu wręczono nagrody,  puchary, dyplomy oraz vouchery na zakup sprzętu i nagród. 

 

Oto najlepsze jednostki Hufca ZHP Lubin w roku  harcerskim 2018/2019:

kategoria zuchy:
1.miejsce 16 GZ "Festina Lente" z Lubina
2. miejsce 19 GZ "Przyjaciele Zwierząt" z Lubina
kategoria harcerze:
1.miejsce 13 DH "Bastion" z Lubina
2. miejsce 11 DH "Luna" z Rudnej
3. miejsce 18 DH "Carpe diem" z Lubina
kategoria harcerze starsi:
1. miejsce 78 DSH "Kaskada" ze Ścinawy.
 
Wszyscy obecni drużynowi także otrzymali podziękowania oraz pamiątkowe finki harcerskie. Wzorową gromadą zuchową okazała się być 16 Gromada Zuchowa "Festina Lente", a wzorową drużynową dh. Izabela Skrzyniarz.
 
Serdeczne podziękowania dla fundatorów nagród: Posła na Sejm RP Krzysztofa Kubowa, Gminy Miejskiej Lubin, Starostwa Powiatowego w Lubinie oraz druhnie Małgorzacie Czai z firmy Viessmann.
 
Po apelu wszystkie chętne zuchy i harcerze pozostali w Parku Militarnym na biwaku w miniobozowisku, gdzie czekał na nich ciepły posiłek oraz kolejne gry terenowe.
 
Organizatorem zakończenia roku harcerskiego była druhna Izabela Skrzyniarz wraz z rodzicami zuchów 16 GZ "Festina Lente" i rodzicami harcerzy 18 DH "Carpe diem".
 
Współorganizatorem tego przedsięwzięcia było Muzeum Historyczne w Lubinie.
 
Mimo upału, a w porze wieczornej zagrożenia burzowego wszystkie zaplanowane gry i atrakcje dla zuchów i harcerzy udało się przeprowadzić.
 
Park Militarny okazał się idealnym miejscem na harcerskie spotkania, gry i biwak.Wiemy już na pewno, że zuchy i harcerze, a nawet ich rodzice, chętnie będą brali udział w kolejnych tego typu przedsięwzięciach.
Łukasz Nowicki
Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,19732.html
Ten artykuł był czytany 259 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.028 sek.Lubin 1.0