Czwartek, 18 lipca 2019 r.   Imieniny: Erwina, Kamila, Wespazjana
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 89

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Kolejne szkoły w programie „Kompetentni w branży górniczo-hutniczej. KGHM- kluczowy partner w kształceniu zawodowym” Kolejne szkoły w progr...
KGHM Polska Miedź podpisał list intencyjny ze Starostwem Powiatowym w Polkowicach i szkołami z Chocianowa i Polkowic dotyczący poszerzenia wsp&oa... »Pijany i z zakazem ponownie wsiadł za kierownicę… Pijany i z zakazem pon...
25-letni mieszkaniec gminy Ścinawa, mimo wypitego alkoholu i posiadanego zakazu prowadzenia pojazdów, właśnie za to przestępstwo, ... »Predyspozycje do pracy w opiece osób starszych – co trzeba umieć i jakie posiadać cechy Predyspozycje do pracy...
Każdego roku tysiące Polek i Polaków wyjeżdża do Niemiec, a także innych krajów zachodnich w celach zarobkowych. Kuszące są dla ... »Obniżenie podatku i zmiany budżetowe Obniżenie podatku i zm...
Kilkoma ważnymi kwestiami finansowymi zajmowali się radni na ostatniej sesji Rady Gminy Lubin. Zdecydowano o obniżeniu wysokości stawek podatku o... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...29.02.2000 Oficjalne otwarcie Centrum Informacji Europejskiej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Lubinie. Otwarcia dokonali: Prezydent Miasta Lubina Dariusz Milka oraz Wicewojewoda Dolnośląski Andrzej Tatuśko.

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Piknik - Lubińskie dni bezpieczeństwa.
Data dodania: 26 czerwca 2019 — Kategoria: Wiadomości

Piknik - Lubińskie dni bezpieczeństwa.

Już w sobotę dla mieszkańców Lubina i okolic szykuje się szereg atrakcji. Komenda Powiatowa Policji w Lubinie oraz Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad organizuje dla mieszkańców powiatu lubińskiego na piknik pod szyldem ,,Lubińskie dni bezpieczeństwa’’, który odbędzie się w przyszłą sobotę 29 czerwca 2019 roku, w godzinach 10.00 -14.00. 

W sobotę 29 czerwca br. o godz. 10.00- 14.00, na parkingu Regionalnego Centrum Sportu w Lubinie odbędzie się piknik pod szyldem Lubińskie Dni Bezpieczeństwa. Dla mieszkańców Lubina i okolic Lubińscy Policjanci wspólnie z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad przewidują szereg atrakcji. Do działań na rzecz bezpieczeństwa włączą się również inne służby ratunkowe i instytucje, tj. Pogotowie Ratunkowe, Straż Pożarna, Inspekcja Transportu Drogowego, Służba Celno-Skarbowa, Służba Więzienna, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego.

Podczas pikniku uczestnicy będą mieli możliwość wziąć udział w szkoleniu z zakresu pierwszej pomocy, a także zapoznać się z pracą służb ratunkowych. Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych w postaci upominków, możliwości obejrzenia radiowozów policyjnych, wozu strażackiego i karetki pogotowia. Dla dzieci atrakcją będzie maskotka policji - Komisarz lew, która będzie zabawiać najmłodszych. W czasie trwania pikniku policjanci będą także znakować rowery.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w pikniku -  zachęca mł. asp. Anna Szajbler z lubińskiej policji.

za KPP Lubin

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,19758.html
Ten artykuł był czytany 215 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.028 sek.Lubin 1.0