Poniedzialek, 15 lipca 2019 r.   Imieniny: Włodzimierza, Henryka, Egona
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 72

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Lubin. Trzeci pożar miejskiego wysypiska Lubin. Trzeci pożar mi...
Kolejny pożar składowiska odpadów należącego do miejskiej spółki Mundo. Pożar gasiło pięć zastępów straży pożarnej. W niedz... »Kolejny wyjazd dla seniorów – Winobranie Kolejny wyjazd dla sen...
Wójt Gminy Lubin i Rada Seniorów zapraszają seniorów w wieku 50+ zamieszkałych na terenie Gminy Lubin na Winobranie do Zielo... »Jak zostać dobrym lakiernikiem samochodowym? Jak zostać dobrym laki...
Pasjonaci motoryzacji mogą związać się zawodowo z branżą samochodową. Jedną z propozycji zawodowych jest lakiernik samochodowy. Oferty pracy ... »Zagłębie Lubin zaprezentowało się kibicom Zagłębie Lubin zapreze...
W sobotę 13 lipca po meczu sparingowym z Miedzią Legnica na terenie Stadionu Zagłębia odbyło się wspólne święto kibiców oraz d... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1964 Otwarcie szpitala górniczego

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Ośrodki zdrowia w czasie wakacji
Data dodania: 04 lipca 2019 — Kategoria: Wiadomości

Ośrodki zdrowia w czasie wakacji

W związku z trwającym sezonem urlopowym przygotowaliśmy dla mieszkańców Gminy Lubin kompleksową informację w sprawie urlopów, zastępstw i czasów pracy w ośrodkach zdrowia, na terenie gminy. Prosimy o zapoznanie się z nimi i wyrozumiałość w związku z niedogodnościami , które mogą mieć miejsce.

 

Harmonogram pracy Ośrodków Zdrowia na terenie Gminy Lubin

w okresie urlopowym

 

Raszówka

 

Siedlce

Szklary Górne

dr Matławska n/b 01-05.07.2019 r., w tym okresie zastępstwo pełnić będzie dr Koronowski w dniach 01 i 04.07.2019 r.

 

Przychodnia przez cały tydzień będzie świadczyła usługi pielęgniarki i poradni stomatologicznej zgodnie z ustalonym grafikiem.

dr Kubów n/b 15-17.07.2019 r., w tym czasie zastępstwo pełnić będzie dr Matławska (terminy zastępstwa zostaną ustalone w terminie późniejszym)

Przychodnie w Siedlcach i Szklarach Górnych będą realizowały świadczenia pielęgniarki i poradni stomatologicznej wg ustalonego harmonogramu.

W przypadkach nagłych lub dotyczących konieczności kontynuacji leczenia, wszyscy pacjenci uzyskają pomoc medyczną w siedzibie głównej placówki w Lubinie przy ul. Słonecznej 1 od poniedziałku do piątku w godzinach od 08.00 do 18.00 a także w soboty w godzinach od 08.00 do 12.00.

Miłoradzice lek. stom. Dariusz Skoczylas n/b 22.06-11.07.2019 r. (przypadki pilne można kierować do naszej Poradni Stomtologicznej w Trzebnicach 65, 59-140 – lekarz stomatolog jest we wtorki i środy od godz. 10.00, tel. do rejestracji – 76 817 40 66).

 

lek. med. Brygida Jabłońska n/b 29.07- 04.08.2019 r. (przypadki pilne można kierować do naszej Poradni POZ w Lubinie, ul. Leśna 8 – od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 do godz. 18.00 – tel. do rejestracji 76 74 66 118 lub 119),

W okresie nieobecności lekarza POZ będzie czynny Punkt Pobrań w Trzebnicach we wtorki od godz. 9.00-10.15 (pielęgniarka Małgorzata Cymbalak).

 

Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.

O wszystkich zmianach związanych z organizacją pracy będziemy informować na bieżąco.

 

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,19789.html
Ten artykuł był czytany 197 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.029 sek.Lubin 1.0