Piątek, 23 sierpnia 2019 r.   Imieniny: Apolinarego, Filipa, Róży
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 55

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
IPLA - codzienna porcja doskonałej rozrywki IPLA - codzienna porcj...
Współczesna telewizja często nie spełnia już naszych oczekiwań. Żyjemy w ciągłym biegu i chcemy otrzymywać takie treści jakich akurat sz... »Nowe stawki wynagrodzenia zasadniczego nauczycieli już oficjalnie Nowe stawki wynagrodze...
Od 2782 do 3817 zł będzie wynosić od września minimalne wynagrodzenie zasadnicze nauczycieli. Rozporządzenie płacowe ukazało się w Dzienniku Usta... »Zajęcia gitarowe w MDK - zapisy Zajęcia gitarowe w MDK...
Z dniem 2 września 2019 r. Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie rozpoczyna zapisy na stałe zajęcia w ramach koła gitarowego. Oferta zajęć adresowan... »25- latek odpowie za uprawę marihuany 25- latek odpowie za u...
Funkcjonariusze Rewiru Dzielnicowych Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Lubinie w wyniku dobrego rozpoznania rejonu służbowe... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...w Lubinie funkcjonuje lotnisko z Portem Lotniczym Lubin, z którego dzięki odprawie celnej są możliwe odloty do sąsiednich krajów?

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

X Sesja Rady Gminy Lubin
Data dodania: 06 sierpnia 2019 — Kategoria: Wiadomości

X Sesja Rady Gminy Lubin

Ustalenie wysokości dopłat do taryf za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków – to jeden z tematów najbliższej sesji Rady Gminy Lubin. W porządku obrad znalazł się także m.in. projekt uchwały, na mocy którego od września mieszkańcy Gminy Lubin będą mogli korzystać z bezpłatnej komunikacji na linii Polkowice-Szklary Górne. Posiedzenie odbędzie się w najbliższy czwartek 8 sierpnia 2019 r. o godz. 15:00 w budynku przy ul. Księcia Ludwika I nr 3 w Lubinie.

Proponowany porządek obrad:

 1. Otwarcie sesji.
 2. Przyjęcie protokołu z sesji z dnia 15 lipca 2019 r.
 3. Uchwała w sprawie ustalenia dopłat do taryf za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków /proj. nr 118/ – inicjatywa Wójta Gminy Lubin.
 4. Uchwała w sprawie wskazania wstępnego miejsca lokalizacji nowego przystanku komunikacyjnego na drodze powiatowej nr 1218D w miejscowości Szklary Górne /proj. nr 116/ – inicjatywa Wójta Gminy Lubin.
 5. Uchwała w sprawie wyrażenia zgody na przekazanie części zadania z zakresu publicznego transportu zbiorowego i zawarciu porozumienia /proj. nr 117/ – inicjatywa Wójta Gminy Lubin.
 6. Obwieszczenie w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu uchwały Nr XIX/387/2000 Rady Gminy Lubin z dnia 8 kwietnia 2000 r. w sprawie statutu Gminnej Biblioteki Publicznej w Raszówce.
 7. Obwieszczenie w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu uchwały Nr XII/68/2007 Rady Gminy Lubin z dnia 4 października 2007 r. w sprawie rodzaju środków finansowych przeznaczonych na pomoc zdrowotną dla nauczycieli korzystających z opieki zdrowotnej, szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez Gminę Lubin oraz określenia rodzajów świadczeń przyznawanych w ramach tej pomocy, warunków i sposobów ich przyznawania – inicjatywa Wójta Gminy Lubin.
 8. Obwieszczenie w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu uchwały Nr LIV/275/2010 Rady Gminy Lubin z dnia 8 listopada 2010 r. w sprawie określenia warunków i trybu finansowania realizacji zadania własnego gminy określonego w art. 27 ust. 1 ustawy o sporcie w postaci tworzenia warunków, w tym organizacyjnych, sprzyjających rozwojowi sportu w Gminie Lubin – inicjatywa Wójta Gminy Lubin.
 9. Obwieszczenie w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu uchwały Nr XIX/119/2011 Rady Gminy Lubin z dnia 30 listopada 2011 r. w sprawie nadania statutu Ośrodkowi Kultury Gminy Lubin – inicjatywa Wójta Gminy Lubin.
 10. Obwieszczenie w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu uchwały Nr LX/423/2018 Rady Gminy Lubin z dnia 8 maja 2018 r. w sprawie zasad udzielania i rozmiaru obniżek, przyznawania zwolnień od obowiązku realizacji zajęć oraz określenia tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć – inicjatywa Wójta Gminy Lubin.
 11. Wolne wnioski.
 12. Zamknięcie sesji

 

Wiceprzewodnicząca Rady Gminy

/-/ Sylwia Pęczkowicz-Kuduk

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,19922.html
Ten artykuł był czytany 180 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.036 sek.Lubin 1.0