Sobota, 18 stycznia 2020 r.   Imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 73

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Bezpłatne badania mammograficzne w Osieku i Oborze Bezpłatne badania mamm...
Dolnośląski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia we Wrocławiu zaprasza mieszkanki Gminy Lubin do udziału w bezpłatnych badaniach mammograficznych.... »Wirus ptasiej gryp znów groźny Wirus ptasiej gryp znó...
W związku z aktualną sytuacją epizodyczną dotyczącą wystąpienia wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPA) podtypu H5N8 na terenie kraju, Powiato... »Jak to z rzeźbą LGOM-a było. Czy powinna wrócić do Lubina? Jak to z rzeźbą LGOM-a...
Od lat mieszkańcy Lubina zadają sobie pytanie co jest symbolem miasta Lubina i czy Lubin w ogóle taki symbol posiada? Kiedyś posiadał. Był... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawc... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

Gabinet Psychologiczny

polec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...18.06.2002r. Nagrodę Miasta Lubina otrzymała Barbara Danek (opiekunka dziecięcego zespołu „GWARKOWIE”) - czek na kwotę 12 000 zł

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Czterech kierowców w jeden dzień straciło prawo jazdy. Zostali zatrzymani przez policjantów z grupy „Speed”
Data dodania: 17 sierpnia 2019 — Kategoria: Wiadomości

Czterech kierowców w jeden dzień straciło prawo jazdy. Zostali zatrzymani przez policjantów z grupy „Speed”

Policjanci wydziału ruchu drogowego lubińskiej komendy, zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami czterem mężczyznom, którzy rażąco naruszyli przepisy ruchu drogowego. Funkcjonariusze realizując zadania grupy „Speed”, patrolowali drogi powiatu lubińskiego w radiowozie nieoznakowanym, wyposażonym w wideorejestrator. Mundurowi szczególną uwagę zwracali na tych kierujących, którzy swoim zachowaniem stwarzali zagrożenie dla innych uczestników ruchu. W ten sposób 4 kierowców straciło prawo jazdy i zostało ukaranych mandatami karnymi za przekroczenie prędkości o ponad 51 km/h w terenie zabudowanym.

-Policjanci ruchu drogowego lubińskiej komendy, należący do grupy „Speed”, na co dzień zajmują się przede wszystkim ujawnianiem kierujących, którzy przekraczając dozwoloną przepisami prędkość, stanowią zagrożenie dla innych podróżujących. Tylko w jeden dzień, aż czterech kierujących straciło swoje prawa jazdy. Każdy z nich przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o ponad 51. Rekordzista miał na swoim liczniku 113 km/h, a więc o 63 km więcej, niż pozwalają na to przepisy - informuje asp. szt. Sylwia Serafin z lubińskiej policji.

Trzech z zatrzymanych do kontroli drogowej kierujących, zostało ujawnionych  na drodze k-36 w miejscowości Miłosna. To właśnie na tym odcinku   w ostatnich latach doszło do wielu wypadków drogowych, w których osoby uczestniczące w zdarzeniu, poniosły śmierć na miejscu. To miejsce jest objęte szczególnym nadzorem przez lubińskich funkcjonariuszy.

Ujawnieni przez policjantów „piraci drogowi” stracili prawo jazdy na 3 miesiące oraz zostali ukarani mandatami w wysokości po 500 zł . Kierowcy otrzymali również za to wykroczenie po 10 punktów karnych.

Policjanci apelują! Kierowco, zwolnij! Prędkość zabija! Lekceważący przepisy i ignorujący obowiązujące limity prędkości kierowcy, są zagrożeniem dla innych podróżujących.

za KPP w Lubinie

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,19964.html
Ten artykuł był czytany 178 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.027 sek.Lubin 1.0