Niedziela, 22 września 2019 r.   Imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 71

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
„Zwykły – Niezwykły” Przejazd rowerowy przez miasto! „Zwykły – ...
Regionalne Centrum Sportowe zaprasza w niedzielę 22 września do Rynku w Lubinie, gdzie odbędzie się "Zwykły - Niezwykły" Przejazd rowerowy&n... »KGHM. Zginął ratując polskiego żołnierza. Rodzice sierżanta Ollisa odebrali nagrodę „Honorowy Ambasador Polski” KGHM. Zginął ratując p...
Linda i Robert Ollis, których syn sierżant Michael Ollis zginął w 2013 r. ratując polskiego oficera Karola Cierpicę podczas wojny w Afgani... »Lubin. Wstrząs w rejonie Lubina Lubin. Wstrząs w rejon...
Dzisiaj o godz. 07.34 w rejonie Lubina doszło do wstrząsu górotworu. Sejsmografy zarejestrowały wstrząs o sile 3.0 stopnia w skali Richter... »Lubinianki nie dały się oszukać. Lubinianki nie dały si...
-Wczoraj do 3 mieszkanek Lubina dzwonili oszuści, którzy podając się za funkcjonariusza policji wypytywali o konto w banku jednej ... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1974 Powstają przedsiębiorstwa ELPO (obecnie "LUBINEX") i PGO

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Spółki Grupy Kapitałowej KGHM razem na Międzynarodowych Targach Górnictwa
Data dodania: 11 września 2019 — Kategoria: Wiadomości

Spółki Grupy Kapitałowej KGHM razem na Międzynarodowych Targach Górnictwa

Sześć spółek z Grupy kapitałowej i KGHM Polska Miedź S.A. zaprezentuje się wspólnie podczas Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego, które odbywają się w Katowicach w dniach 10-13 września.

Na blisko 170 m2 powierzchni wystawienniczej obok KGHM Polska Miedź swoją działalność zaprezentują Bipromet, CBJ, INOVA Spółka, KGHM ZANAM, najstarsza ze spółek z grupy KGHM – Nitroerg oraz PeBeKa. Każda z wymienionych firm specjalizuje się w innym obszarze związanym z branżą, wszystkie mają wieloletnie doświadczenie i ekspertów budujących kapitał przedsiębiorstwa.

Złożoność i wielowymiarowość górnictwa podkreślają profile działalności poszczególnych firm.

Bipromet działa na krajowym i międzynarodowym rynku projektowym i wykonawczym. Eksperci spółki projektują rozwiązania innowacyjne dla znaczących sektorów gospodarki m.in. w przemyśle energetycznym, hutnictwie stali i metali nieżelaznych, górniczym, cementowym, koksowniczym oraz uwzględniających ochronę środowiska.

CBJ to jedno z największych laboratoriów badawczych w kraju, które świadczy kompleksowe usługi w zakresie wykonywania różnorodnych badań, analiz i pomiarów fizyko-chemicznych, mikrobiologicznych, z uwzględnieniem poboru i przygotowania próbek, wykonania badań oraz opracowania wyników.

INOVA Centrum Innowacji Technicznych Spółka z o.o. oferuje nowoczesne, innowacyjne produkty i usługi o najwyższej jakości z zakresu elektrotechniki, automatyki i radiokomunikacji.

KGHM ZANAM S.A. należy do największych w Polsce producentów maszyn i urządzeń dla sektora górniczego. W portfolio Spółki jest również sprzęt stosowany w systemach przeładunkowych, zespołach transportowych, skalnictwie i kopalniach odkrywkowych.

Nitroerg, to firma z imponującą tradycją i blisko 150-letnim doświadczeniem. Jest największym w Polsce i jednym z największych w Europie producentem materiałów wybuchowych oraz systemów inicjowania do użytku cywilnego.

PeBeKa jest ekspertem w budownictwie podziemnym. Od niemalże 60 lat realizuje inwestycje budowlane na całym świecie, specjalizując się w projektach górniczych, wiertniczych, tunelowych, a także infrastrukturalnych. Mapę zrealizowanych przez PeBeKa projektów tworzy kilkadziesiąt lokalizacji na 5 kontynentach.

- Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego są przestrzenią wymiany doświadczeń, kontaktów i dają możliwość zaprezentowania naszych biznesowych możliwości. Wiedza i doświadczenie zarówno KGHM jak i spółek z naszej Grupy Kapitałowej dają dobre podstawy do działania na międzynarodowym rynku. Najwyższa jakość produktów, niestandardowe rozwiązania, innowacyjność i technologie, które możemy zaoferować naszym klientom budują naszą przewagę konkurencyjną - podkreślił Radosław Stach, wiceprezes KGHM ds. produkcji.

Grupa Kapitałowa KGHM skupia spółki funkcjonujące na międzynarodowych rynkach branży surowcowej, ale także firmy działające w obszarze logistyki, transportu oraz turystyki. Jest jednym z największych pracodawców zatrudniającym blisko 34 tysiące osób.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,20058.html
Ten artykuł był czytany 85 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.027 sek.Lubin 1.0