Sobota, 06 czerwca 2020 r.   Imieniny: Dominiki, Norberta, Laurentego
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 25

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wypadanie włosów – przyczyny powodujące ten popularny problem mogą Cię zaskoczyć. Za głównych sprawców nadmiernego wypadania włosów uważa się stres, anemię czy złą dietę, jednak badania wykazały, że jest to także częsta przypadłość osób, u których wykryto zaburzenia hormonalne.

Wiadomości z Lubina
Lubinianin podejrzany o kradzieże pojazdów na terenie Niemiec zatrzymany Lubinianin podejrzany ...
Policjanci wydziału kryminalnego lubińskiej komendy zatrzymali 40 – letniego mężczyznę, który był poszukiwany Europejskim Na... »Lubin. Pieniądze dla niepełnosprawnych Lubin. Pieniądze dla n...
Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie przyjmuje wnioski na dofinansowanie rehabilitacji zawodowej osób niepełnosprawnych. Decyzje w sprawie ro... »Złodzieje próbowali uciec autobusem komunikacji miejskiej Złodzieje próbowali uc...
Dwóch sprawców kradzieży sklepowej zatrzymali policjanci wydziału prewencji. Mężczyźni ze sklepu mieszczącego się na tereni... »SZEFOWIE FIRM ZATRZYMANI PRZEZ CBŚP SZEFOWIE FIRM ZATRZYMA...
CBŚP zatrzymało 6 osób podejrzanych o przestępstwa gospodarcze. Wartość strat w wyniku działania grupy wynosi co najmniej 4,4 mln zł. Do... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...2.05.1945 Przejęcie miasta przez administrację polską, czynna była komenda milicji a od 15.05.1945 w ratuszu zaczął funkcjonować Zarząd Miejski

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Spółki Grupy Kapitałowej KGHM razem na Międzynarodowych Targach Górnictwa
Data dodania: 11 września 2019 — Kategoria: Wiadomości

Spółki Grupy Kapitałowej KGHM razem na Międzynarodowych Targach Górnictwa

Sześć spółek z Grupy kapitałowej i KGHM Polska Miedź S.A. zaprezentuje się wspólnie podczas Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego, które odbywają się w Katowicach w dniach 10-13 września.

Na blisko 170 m2 powierzchni wystawienniczej obok KGHM Polska Miedź swoją działalność zaprezentują Bipromet, CBJ, INOVA Spółka, KGHM ZANAM, najstarsza ze spółek z grupy KGHM – Nitroerg oraz PeBeKa. Każda z wymienionych firm specjalizuje się w innym obszarze związanym z branżą, wszystkie mają wieloletnie doświadczenie i ekspertów budujących kapitał przedsiębiorstwa.

Złożoność i wielowymiarowość górnictwa podkreślają profile działalności poszczególnych firm.

Bipromet działa na krajowym i międzynarodowym rynku projektowym i wykonawczym. Eksperci spółki projektują rozwiązania innowacyjne dla znaczących sektorów gospodarki m.in. w przemyśle energetycznym, hutnictwie stali i metali nieżelaznych, górniczym, cementowym, koksowniczym oraz uwzględniających ochronę środowiska.

CBJ to jedno z największych laboratoriów badawczych w kraju, które świadczy kompleksowe usługi w zakresie wykonywania różnorodnych badań, analiz i pomiarów fizyko-chemicznych, mikrobiologicznych, z uwzględnieniem poboru i przygotowania próbek, wykonania badań oraz opracowania wyników.

INOVA Centrum Innowacji Technicznych Spółka z o.o. oferuje nowoczesne, innowacyjne produkty i usługi o najwyższej jakości z zakresu elektrotechniki, automatyki i radiokomunikacji.

KGHM ZANAM S.A. należy do największych w Polsce producentów maszyn i urządzeń dla sektora górniczego. W portfolio Spółki jest również sprzęt stosowany w systemach przeładunkowych, zespołach transportowych, skalnictwie i kopalniach odkrywkowych.

Nitroerg, to firma z imponującą tradycją i blisko 150-letnim doświadczeniem. Jest największym w Polsce i jednym z największych w Europie producentem materiałów wybuchowych oraz systemów inicjowania do użytku cywilnego.

PeBeKa jest ekspertem w budownictwie podziemnym. Od niemalże 60 lat realizuje inwestycje budowlane na całym świecie, specjalizując się w projektach górniczych, wiertniczych, tunelowych, a także infrastrukturalnych. Mapę zrealizowanych przez PeBeKa projektów tworzy kilkadziesiąt lokalizacji na 5 kontynentach.

- Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego są przestrzenią wymiany doświadczeń, kontaktów i dają możliwość zaprezentowania naszych biznesowych możliwości. Wiedza i doświadczenie zarówno KGHM jak i spółek z naszej Grupy Kapitałowej dają dobre podstawy do działania na międzynarodowym rynku. Najwyższa jakość produktów, niestandardowe rozwiązania, innowacyjność i technologie, które możemy zaoferować naszym klientom budują naszą przewagę konkurencyjną - podkreślił Radosław Stach, wiceprezes KGHM ds. produkcji.

Grupa Kapitałowa KGHM skupia spółki funkcjonujące na międzynarodowych rynkach branży surowcowej, ale także firmy działające w obszarze logistyki, transportu oraz turystyki. Jest jednym z największych pracodawców zatrudniającym blisko 34 tysiące osób.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,20058.html
Ten artykuł był czytany 153 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.030 sek.Lubin 1.0