Sobota, 21 września 2019 r.   Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 71

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
„Zwykły – Niezwykły” Przejazd rowerowy przez miasto! „Zwykły – ...
Regionalne Centrum Sportowe zaprasza w niedzielę 22 września do Rynku w Lubinie, gdzie odbędzie się "Zwykły - Niezwykły" Przejazd rowerowy&n... »KGHM. Zginął ratując polskiego żołnierza. Rodzice sierżanta Ollisa odebrali nagrodę „Honorowy Ambasador Polski” KGHM. Zginął ratując p...
Linda i Robert Ollis, których syn sierżant Michael Ollis zginął w 2013 r. ratując polskiego oficera Karola Cierpicę podczas wojny w Afgani... »Lubin. Wstrząs w rejonie Lubina Lubin. Wstrząs w rejon...
Dzisiaj o godz. 07.34 w rejonie Lubina doszło do wstrząsu górotworu. Sejsmografy zarejestrowały wstrząs o sile 3.0 stopnia w skali Richter... »Lubinianki nie dały się oszukać. Lubinianki nie dały si...
-Wczoraj do 3 mieszkanek Lubina dzwonili oszuści, którzy podając się za funkcjonariusza policji wypytywali o konto w banku jednej ... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...29.02.2000 Oficjalne otwarcie Centrum Informacji Europejskiej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Lubinie. Otwarcia dokonali: Prezydent Miasta Lubina Dariusz Milka oraz Wicewojewoda Dolnośląski Andrzej Tatuśko.

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Program do fakturowania z JPK
Data dodania: 12 września 2019 — Kategoria: Wiadomości

Program do fakturowania z JPK

Przedsiębiorcy, którzy muszą spełnić wymóg przygotowani i przesłania dokumentu JPK z pewnością powinni wyposażyć się w program, który pozwoli taki plik wygenerować. Jakie narzędzie będzie odpowiednie?

Najlepszy program do faktur z JPK

Oprogramowanie do fakturowania, które używa przedsiębiorca powinno być wyposażone w moduł pozwalający generować Jednolity Plik Kontrolny. Tak jest chociażby w przypadku programu Faktura Small Business. To program do faktur, który ułatwia pracę przedsiębiorcy w zakresie przygotowania potrzebnych w firmie dokumentów. Program ten dostarcza moduł, z którym wystawiona zostanie w kilka minut faktura VAT, faktura proforma czy paragon fiskalny. To tylko podstawowe dokumenty, w programie jest ich znacznie więcej. Przedsiębiorca, który używa tego oprogramowania szybko przygotuje z wystawionych faktur plik JPK_VAT czy JPK_FA. Program Faktura Small Business to narzędzie stale aktualizowane przez producenta MGEA-TECH. Częstotliwość wprowadzanych zmian jest głównie uzależniona od wprowadzanych regulacji prawnych.

Potrzebuję programu do faktur z magazynem i JPK. Czy takie połączenie jest możliwe?

Dobry program do wystawiania faktur może jednocześnie pełnić funkcje programu magazynowego i do JPK. Tak jest w przypadku programu Faktura Small Business Handel. Oprogramowanie to dostarcza użytkownikowi możliwość przygotowania np. faktury VAT marża, WDT, z odwrotnym obciążeniem czy dokumentów magazynowych. Korzystający wygeneruje oprócz standardowych plików JPK, również plik JPK_MAG. Dodatkowo można do programu wprowadzać stany towarowe i nimi bezproblemowo zarządzać. Oprogramowanie pozwala przeprowadzić inwentaryzację i przygotować zestawienie zakupów według stawek VAT. Posiada również przydatne raporty i analizy. Program można skonfigurować ze sklepem internetowym Shoper. Faktura Small Business Handel to również program do przygotowania dokumentów kasowych KP, KW, BP i BW.

Starając sprostać się rosnącym wymaganiom prawnym przedsiębiorca musi wyposażyć się w program, który pozwoli mu przygotować plik JPK. Oba programy przygotowane przez producenta MEGA-TECH służą nie tylko generowaniu faktur i JPK, ale mają liczne inne zalety. Wato dobrze je poznać i móc cieszyć się dobrym i niezawodnym programem.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,20062.html
Ten artykuł był czytany 114 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.028 sek.Lubin 1.0