Poniedzialek, 16 września 2019 r.   Imieniny: Edyty, Kornela, Kamili
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 51

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Kanonada w Lubinie. Zagłębie wysoko pokonuje Wisłę Płock Kanonada w Lubinie. Za...
Nienajlepsza atmosfera wewnątrz klubu nie przeszkodziła Miedziowym w odniesieniu najwyższego zwycięstwa od ponad czterech lat. Czy spotkanie ... »Seniorzy na Winobraniu Seniorzy na Winobraniu...
Dzięki wsparciu samorządu grupa 55 seniorów z terenu Gminy Lubin więzła udział w Winobraniu w Zielonej Górze. Uczestnicy wycieczki ... »Dotychczasowy prezes Zagłębia Lubin S.A. odwołany ze stanowiska Dotychczasowy prezes Z...
Zarząd KGHM Polska Miedź SA informuje, że dotychczasowy prezes Zagłębia Lubin S.A. zakończył pracę w klubie - podaje KGHM w komunikacie. W sobot... » "MIEDZIOWI" ROZBILI WI...
W meczu 8. kolejki PKO Ekstraklasy podopieczni Pawła Karmelity pokonali Wisłę Płock 5:0. Bramki dla "Miedziowych" zdobyli Sasa Zivec, Alan Czerwi... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...18-21 10.2001r. W Centrum Kultury "MUZA" odbył się XVIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Francuskiej

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Policjanci „popracują” w lubińskim oddziale ZUS-u
Data dodania: 13 września 2019 — Kategoria: Wiadomości

Policjanci „popracują” w lubińskim oddziale ZUS-u

W najbliższym tygodniu lubińscy dzielnicowi i policjantka zespołu profilaktyki społecznej wraz z pracownikami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Lubinie, utworzą punkty konsultacyjne. Wspólne działania będą miały miejsce w siedzibie ZUS - u w Lubinie, przy ul. Drzymały 12, w dniach 16, 18 i 20 września, w godzinach 12:00 14:00. Te działania prewencyjne skierowane są przede wszystkim do osób starszych, aby zminimalizować przestępstwa dokonywane na seniorach.

Policjantki Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej Komendy Powiatowej Policji w Lubinie realizują szereg programów z zakresu przeciwdziałania i zapobiegania problemom społecznym. Starają się w ten sposób kształtować właściwą postawę społeczności lokalnej, a w szczególności poprawić poczucie bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu.  

Z uwagi na powtarzające się przypadki oszustw, gdzie ofiarami przestępców są osoby starsze,  policjanci podejmują szereg działań profilaktycznych. Jednym z nich jest nawiązanie współpracy z lubińskim oddziałem ZUS –u. Mundurowi wspólnie z pracownikami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych stworzyli punkty konsultacyjne. Przedsięwzięcie to daje możliwość bezpośredniego kontaktu z grupą seniorów, która jest mniej aktywna społecznie, a która znajduje się w grupie zagrożenia różnego rodzaju przestępczością. Taka forma dotarcia do tej grupy społecznej ma na celu zapobiegnięcie m.in. oszustw na „wnuczka”, „policjanta”, prokuratora” czy funkcjonariusza CBPŚ”.

Wszystkie osoby chętne do nawiązania bezpośredniego kontaktu z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Lubinie, zapraszamy do punktu konsultacyjnego Inspektoratu ZUS-u, przy ul. Drzymały 12 w Lubinie, w dniach 16,18 i 20 września, w godzinach 12:00-14:00.

asp. szt. Sylwia Serafin

Oficer Prasowy KPP w Lubinie

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,20072.html
Ten artykuł był czytany 52 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.017 sek.Lubin 1.0