Środa, 16 pazdziernika 2019 r.   Imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 86

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Miedziowi wygrywają z Legią Miedziowi wygrywają z ...
W V kolejce 1 Polskiej Ligi Rugby, Miedziowi pokonali na wyjeździe Legię Warszawa 52-12. Cenne zwycięstwo umocniło drużynę na czwartym miejscu w ... » "Pieszy kontra pojazd"...
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lubinie prowadzą dzisiaj działania pn. „Pieszy kontra pojazd&rdquo... »Premie na rozpoczęcie działalności pozarolniczej dla rolników Premie na rozpoczęcie ...
Do 29 października br. rolnicy, którzy chcą założyć biznes na wsi, mogą ubiegać się w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o ... »Lubin. Gaja od Górników i Przyjaciele Lubin. Gaja od Górnikó...
17 października, o 15.00 lokalna społeczność, w tym m.in. górnicy włączają się do akcji promującej zbiórkę na rzecz 8- letniej Gai,... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

polec prawnika.pl


silesianseo.pll

Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1.09.1948 Otwarcie liceum przy ul. M. Kopernika

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Polski Kompas dla Globalnego Czempiona KGHM
Data dodania: 03 października 2019 — Kategoria: Wiadomości

Polski Kompas dla Globalnego Czempiona KGHM

1 października 2019 r. odbyła się uroczysta gala Polski Kompas 2019, podczas której KGHM otrzymał nagrodę jako Czempion globalny. Prezes Zarządu Spółki Marcin Chludziński nagrodę zadedykował pracownikom KGHM.

Redakcja „Gazety Bankowej” wręczyła Polskie Kompasy, które trafiły do przedsiębiorstw szczególnie zaangażowanych w rozwój polskiej gospodarki. KGHM został wyróżniony za działalność międzynarodową Spółki, zarządzanie aktywami zagranicznymi i bycie ambasadorem Polski na świecie.

Odbierając nagrodę prezes KGHM Marcin Chludziński powiedział: – Jesteśmy dumni z tego, że możemy reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej i budować potęgę gospodarczą polskiej spółki. Nagrodę dedykuję wszystkim pracownikom KGHM, którzy wspólnie budują siłę firmy.

W obszarze aktywów zagranicznych KGHM Polska Miedź S.A. może pochwalić się znaczącymi osiągnięciami w ostatnim okresie. Przede wszystkim dotyczyły one kopalni Sierra Gorda w Chile, która dzięki skutecznym procesom modernizacyjnym w istotny sposób poprawiła wyniki produkcyjne i sprzedażowe, osiągając finansową stabilność. W 2020 roku oczekiwane jest osiągnięcie poziomu wydobycia w kopalni w Chile wynoszącego 130 tys. ton.

„Polski Kompas – rocznik instytucji finansowych i spółek akcyjnych” to coroczna przekrojowa publikacja o polskim rynku finansowym. Jest bieżącym podsumowaniem stanu gospodarki, przeglądem instytucji finansowych i ubezpieczeniowych, a także spółek notowanych na GPW i zgłoszonych w UKNF.

 

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,20142.html
Ten artykuł był czytany 173 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.033 sek.Lubin 1.0