Niedziela, 27 września 2020 r.   Imieniny: Damiana, Amadeusza, Mirabelli
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 32

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin

Wiadomości z Lubina
Harcerze z woj. dolnośląskiego przystąpili do kampanii „Dumni z Polski” Harcerze z woj. dolnoś...
Pandemia mocno skomplikowała działalność ZHP, a w wielu wypadkach praktycznie ją zawiesiła. Nowy rok harcerski jednak właśnie się rozpoczyna &nda... »Obwieszczenie o licytacjach komorniczych Obwieszczenie o licyta...
Licytacje opublikowane dnia: 25 września 2020 Kategoria: grunty 1. grunt, lokalizacja: Syców. cena wywoławcza: 134205,75, zobacz obwie... »Szczęśliwy finał poszukiwań mieszkańca Lubina Szczęśliwy finał poszu...
Poszukiwania mieszkańca Lubina zostały zakończone. Policjanci zauważyli mężczyznę na jednym z legnickich osiedli Kopernik. Zaginiony opuś... »Obwieszczenia o licytacjach komorniczych Obwieszczenia o licyta...
Licytacje opublikowane dnia: 24 września 2020 Kategoria: grunty 1. Nieruchomość gruntowa niezabudowana, lokalizacja: Długołęka. cena wywoławc... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...03-05.09.1999 Podczas Dni Lubina zorganizowano plener ceramiczny "Świeżo wypalone". Przedstawiono prace dzieci i młodzieży działających przy pracowni ceramicznej przy fundacji im. brata Alberta oraz pracowni ceramicznej przy MDK w Lubinie

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Policjanci podczas Powiatowych Dni Seniora informowali i ostrzegali osoby starsze przed oszustami.
Data dodania: 07 października 2019 — Kategoria: Wiadomości

Policjanci podczas Powiatowych Dni Seniora informowali i ostrzegali osoby starsze przed oszustami.

W Centrum Kultury „Muza” w Lubinie odbyły się Powiatowe Dni Seniora. Jak zwykle przy takiej okazji nie mogło zabraknąć lubińskich policjantów, którzy wykorzystują każdą okazję, by przekazać cenne informacje i uchronić seniorów przed działaniem bezdusznych oszustów. Funkcjonariusze omówili najczęstsze metody działania przestępców i rozmawiali jak przed nimi się ustrzec. W uroczystości udział wzięło blisko 400 osób.

Lubińscy policjanci mając na uwadze wciąż pojawiające się próby oszustw, gdzie ofiarami są seniorzy, starają się przy każdej okazji organizować bądź włączać się w przedsięwzięcia, w których można ostrzec osoby starsze przed bezwzględnymi przestępcami. Dlatego też nie zabrakło mundurowych podczas uroczyście obchodzonych w Centrum Kultury „Muza” w Lubinie -  Powiatowych Dni Seniora.

Policjantka z Zespołu Profilaktyki Społecznej omówiła sytuację do jakiej doszło w ostatnim czasie na terenie Lubina. Mężczyzna podając się za policjanta, próbował oszukać trzy mieszkanki naszego miasta. Na szczęście panie były czujne i nie dały się oszukać. Funkcjonariuszka przypomniała o zasadzie ograniczonego zaufania, informowaniu członków rodziny o każdym podejrzanym telefonie oraz nie wpuszczaniu obcych do mieszkań.

Takie spotkania są doskonałą okazją dla policjantów do przypominania i uświadamiania, że należy być czujnym, ostrożnym i nie dawać ponosić się emocjom. O każdej próbie oszustwa należy powiadomić policję. Pod żadnym pozorem nie należy przekazywać pieniędzy osobom obcym.

W uroczystościach udział wzięło blisko 400 seniorów.

asp. szt. Sylwia Serafin

Oficer Prasowy KPP w Lubinie

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,20156.html
Ten artykuł był czytany 264 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.027 sek.Lubin 1.0