Środa, 29 stycznia 2020 r.   Imieniny: Franciszka, Zdzisława, Walerego
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 67

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Nowoczesny dzwonek bezprzewodowy: dopasuj go do własnych potrzeb Nowoczesny dzwonek bez...
Przydatności dzwonków do drzwi nikt nie kwestionuje, a urządzenia te dostępne są w szerokim wyborze. Można kupić modele zarówno p... »Pokłócił się z dziewczyną. Wsiadł do samochodu i w trakcie jazdy pił alkohol. Wylądował w rowie. Pokłócił się z dziewcz...
28-letni mieszkaniec Lubina najpierw pokłócił się z partnerką, następnie z butelką wódki wsiadł do samochodu. Prowadził aut... »Nadciąga kulturalny luty w kinach Helios! Nadciąga kulturalny lu...
Cztery czwartki – cztery ambitne polskie produkcje. Kultura w lutym będzie naprawdę bardzo dostępna – wystarczy tylko wybór se... »Bez skrupułów i wyobraźni. Coraz więcej kierowców „na podwójnym gazie”. Bez skrupułów i wyobra...
To prawdziwa plaga polskich dróg. Pijanych kierowców jest coraz więcej. W 2019 roku, po raz pierwszy od dekady, zanotowano znac... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

Gabinet Psychologiczny

polec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1.09.1948 Otwarcie liceum przy ul. M. Kopernika

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

KGHM Polska Miedź S.A. podczas Kongresu 590
Data dodania: 07 października 2019 — Kategoria: Wiadomości

KGHM Polska Miedź S.A. podczas Kongresu 590

Wybitni goście, specjalny panel, nowinki technologiczne. Były doradca Donalda Trumpa, amerykańscy generałowie, zagraniczni ekonomiści i politycy - będą gośćmi specjalnymi KGHM Polska Miedź S.A. podczas Kongresu 590. Miedziowy holding zorganizuje w Jasionce k. Rzeszowa specjalny panel dotyczący przywództwa oraz zaprezentuje nowinki technologiczne wykorzystywane w firmie.

To już czwarta edycja Kongresu 590. To tu spotykają się przedsiębiorcy i eksperci, by rozmawiać o rozwoju gospodarczym Polski i rosnącej roli polskiego kapitału. To tu ścierają się głosy przedstawicieli biznesu, nauki, polityki i prawa. KGHM Polska Miedź S.A. jako globalna firma chętnie włącza się w dyskusje i dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. 7 października o godz. 13:15 - miedziowy holding zaprosi uczestników Kongresu do dyskusji na temat przywództwa.

Zmieniające się czynniki geopolityczne, makroekonomiczne, rozwój nowych technologii – świat mierzy się dziś z wieloma wyzwaniami. Jaka w tych trudnych i niestabilnych warunkach powinna być rola przywódców, jakie zadania przed nimi stoją – czy możemy już mówić o nowym modelu przywództwa? Między innymi nad tymi pytaniami będą debatować uczestnicy panelu - „W poszukiwaniu współczesnych liderów w czasach wyzwań gospodarczych i technologicznej rewolucji”.

Kelly, Close, Lee – wśród gości specjalnych

Eksperci miedziowego holdingu wezmą aktywny udział w wielu wydarzeniach podczas Kongresu 590. Firma zaprosiła do Jasionki k. Rzeszowa wybitnych gości. Na Kongresie pojawi się m.in. John F. Kelly. Generał US Army jeszcze kilka miesięcy temu był w samym centrum najważniejszych światowych wydarzeń - był sekretarzem bezpieczeństwa krajowego w gabinecie Donalda Trumpa, a później szefem personelu Białego Domu.

John F. Kelly był uważany za jednego z „jastrzębi” w Pentagonie. Zanim związał się z administracją Donalda Trumpa służył w piechocie morskiej Stanów Zjednoczonych m.in. na lotniskowcach USS Forrestal i USS Independence a także dowodził oddziałami marines w Europie i na Bliskim Wschodzie.

Na zaproszenie KGHM Polska Miedź S.A. na Kongresie będzie obecny również generał George Close. Prezes SPECTRUM Group pomaga tworzyć innowacyjne strategie rozwoju biznesu, stymulować wzrost wartości przedsiębiorstw działających w sektorze publicznym i prywatnym. Jego firma podejmuje współpracę z szeroką grupą klientów – od startupów po spółki z listy Fortune 500. Przed rozpoczęciem kariery korporacyjnej Close służył w armii amerykańskiej przez ponad 30 lat.

Swoim doświadczeniem z uczestnikami Kongresu 590 podzieli się także Tom Reed. Amerykański kongresmen angażuje się w walkę o przyjazne dla przedsiębiorców regulacje prawne. Gość KGHM Polska Miedź S.A. jest zwolennikiem ograniczania regulacji, niskich podatków i tradycyjnego pojmowania roli budżetu federalnego.

O biznesowych trendach opowie Thomas J. Lee - jeden z najciekawszych analityków w Stanach Zjednoczonych. Gość miedziowego holdingu od ponad 20 lat bada makro rynki oraz prowadzi działania w obszarze equity research. Specjalizuje się w rynku technologii komunikacyjnych. Komentatorzy podkreślają jego nieszablonowe podejście do zjawisk i trendów - udało mu się np. przewidzieć szereg zdarzeń w sektorze telekomunikacyjnym.

W spotkaniach z uczestnikami Kongresu 590 wezmą także udział inni goście zaproszeni przez KGHM Polska Miedź S.A. – m.in. Sarah Chamberlain (przewodnicząca oraz prezes Republican Main Street Partnership), David Huntoon (generał amerykańskiej armii), Andrew Cambell (dyrektor wykonawczy SPECTRUM Group).

Innowacje i bezpieczeństwo

Miedziowy holding szczególny nacisk kładzie na innowacje i bezpieczeństwo. Podczas Kongresu 590 będzie można zobaczyć nowinki technologiczne wykorzystywane przez KGHM Polska Miedź S.A. Zaprezentowany zostanie m.in. specjalny dron, który został stworzony do poruszania się pośród przeszkód. Urządzenie ma w przyszłości pomagać w akcjach ratowniczych pod ziemią.

Dron, który jest obecnie testowany w KGHM Polska Miedź S.A., jest rozwiązaniem unikatowym w skali świata. Do tej pory podobne urządzenia nie były jeszcze stosowane w ratownictwie podziemnym. Jak działa i funkcjonuje? O tym będzie można się przekonać odwiedzając stanowisko miedziowego holdingu podczas Kongresu 590.

Wyjątkowy dyskusja, której organizatorem jest #KGHM, poświęcona nowoczesnemu przywództwu w czasach wielkich wyzwań gospodarczych i rewolucji technologicznej - to obowiązkowy punkt programu na Kongres 590.

foto. socjal media

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,20158.html
Ten artykuł był czytany 205 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.032 sek.Lubin 1.0