Niedziela, 27 września 2020 r.   Imieniny: Damiana, Amadeusza, Mirabelli
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 22

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin

Wiadomości z Lubina
Harcerze z woj. dolnośląskiego przystąpili do kampanii „Dumni z Polski” Harcerze z woj. dolnoś...
Pandemia mocno skomplikowała działalność ZHP, a w wielu wypadkach praktycznie ją zawiesiła. Nowy rok harcerski jednak właśnie się rozpoczyna &nda... »Obwieszczenie o licytacjach komorniczych Obwieszczenie o licyta...
Licytacje opublikowane dnia: 25 września 2020 Kategoria: grunty 1. grunt, lokalizacja: Syców. cena wywoławcza: 134205,75, zobacz obwie... »Szczęśliwy finał poszukiwań mieszkańca Lubina Szczęśliwy finał poszu...
Poszukiwania mieszkańca Lubina zostały zakończone. Policjanci zauważyli mężczyznę na jednym z legnickich osiedli Kopernik. Zaginiony opuś... »Obwieszczenia o licytacjach komorniczych Obwieszczenia o licyta...
Licytacje opublikowane dnia: 24 września 2020 Kategoria: grunty 1. Nieruchomość gruntowa niezabudowana, lokalizacja: Długołęka. cena wywoławc... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...komputerowa gra polskiego studia Metropolis Software Gorky 17 rozgrywa się w zniszczonym Lubinie?

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

KGHM Polska Miedź S.A. podczas Kongresu 590
Data dodania: 07 października 2019 — Kategoria: Wiadomości

KGHM Polska Miedź S.A. podczas Kongresu 590

Wybitni goście, specjalny panel, nowinki technologiczne. Były doradca Donalda Trumpa, amerykańscy generałowie, zagraniczni ekonomiści i politycy - będą gośćmi specjalnymi KGHM Polska Miedź S.A. podczas Kongresu 590. Miedziowy holding zorganizuje w Jasionce k. Rzeszowa specjalny panel dotyczący przywództwa oraz zaprezentuje nowinki technologiczne wykorzystywane w firmie.

To już czwarta edycja Kongresu 590. To tu spotykają się przedsiębiorcy i eksperci, by rozmawiać o rozwoju gospodarczym Polski i rosnącej roli polskiego kapitału. To tu ścierają się głosy przedstawicieli biznesu, nauki, polityki i prawa. KGHM Polska Miedź S.A. jako globalna firma chętnie włącza się w dyskusje i dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. 7 października o godz. 13:15 - miedziowy holding zaprosi uczestników Kongresu do dyskusji na temat przywództwa.

Zmieniające się czynniki geopolityczne, makroekonomiczne, rozwój nowych technologii – świat mierzy się dziś z wieloma wyzwaniami. Jaka w tych trudnych i niestabilnych warunkach powinna być rola przywódców, jakie zadania przed nimi stoją – czy możemy już mówić o nowym modelu przywództwa? Między innymi nad tymi pytaniami będą debatować uczestnicy panelu - „W poszukiwaniu współczesnych liderów w czasach wyzwań gospodarczych i technologicznej rewolucji”.

Kelly, Close, Lee – wśród gości specjalnych

Eksperci miedziowego holdingu wezmą aktywny udział w wielu wydarzeniach podczas Kongresu 590. Firma zaprosiła do Jasionki k. Rzeszowa wybitnych gości. Na Kongresie pojawi się m.in. John F. Kelly. Generał US Army jeszcze kilka miesięcy temu był w samym centrum najważniejszych światowych wydarzeń - był sekretarzem bezpieczeństwa krajowego w gabinecie Donalda Trumpa, a później szefem personelu Białego Domu.

John F. Kelly był uważany za jednego z „jastrzębi” w Pentagonie. Zanim związał się z administracją Donalda Trumpa służył w piechocie morskiej Stanów Zjednoczonych m.in. na lotniskowcach USS Forrestal i USS Independence a także dowodził oddziałami marines w Europie i na Bliskim Wschodzie.

Na zaproszenie KGHM Polska Miedź S.A. na Kongresie będzie obecny również generał George Close. Prezes SPECTRUM Group pomaga tworzyć innowacyjne strategie rozwoju biznesu, stymulować wzrost wartości przedsiębiorstw działających w sektorze publicznym i prywatnym. Jego firma podejmuje współpracę z szeroką grupą klientów – od startupów po spółki z listy Fortune 500. Przed rozpoczęciem kariery korporacyjnej Close służył w armii amerykańskiej przez ponad 30 lat.

Swoim doświadczeniem z uczestnikami Kongresu 590 podzieli się także Tom Reed. Amerykański kongresmen angażuje się w walkę o przyjazne dla przedsiębiorców regulacje prawne. Gość KGHM Polska Miedź S.A. jest zwolennikiem ograniczania regulacji, niskich podatków i tradycyjnego pojmowania roli budżetu federalnego.

O biznesowych trendach opowie Thomas J. Lee - jeden z najciekawszych analityków w Stanach Zjednoczonych. Gość miedziowego holdingu od ponad 20 lat bada makro rynki oraz prowadzi działania w obszarze equity research. Specjalizuje się w rynku technologii komunikacyjnych. Komentatorzy podkreślają jego nieszablonowe podejście do zjawisk i trendów - udało mu się np. przewidzieć szereg zdarzeń w sektorze telekomunikacyjnym.

W spotkaniach z uczestnikami Kongresu 590 wezmą także udział inni goście zaproszeni przez KGHM Polska Miedź S.A. – m.in. Sarah Chamberlain (przewodnicząca oraz prezes Republican Main Street Partnership), David Huntoon (generał amerykańskiej armii), Andrew Cambell (dyrektor wykonawczy SPECTRUM Group).

Innowacje i bezpieczeństwo

Miedziowy holding szczególny nacisk kładzie na innowacje i bezpieczeństwo. Podczas Kongresu 590 będzie można zobaczyć nowinki technologiczne wykorzystywane przez KGHM Polska Miedź S.A. Zaprezentowany zostanie m.in. specjalny dron, który został stworzony do poruszania się pośród przeszkód. Urządzenie ma w przyszłości pomagać w akcjach ratowniczych pod ziemią.

Dron, który jest obecnie testowany w KGHM Polska Miedź S.A., jest rozwiązaniem unikatowym w skali świata. Do tej pory podobne urządzenia nie były jeszcze stosowane w ratownictwie podziemnym. Jak działa i funkcjonuje? O tym będzie można się przekonać odwiedzając stanowisko miedziowego holdingu podczas Kongresu 590.

Wyjątkowy dyskusja, której organizatorem jest #KGHM, poświęcona nowoczesnemu przywództwu w czasach wielkich wyzwań gospodarczych i rewolucji technologicznej - to obowiązkowy punkt programu na Kongres 590.

foto. socjal media

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,20158.html
Ten artykuł był czytany 272 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.039 sek.Lubin 1.0