Wtorek, 02 czerwca 2020 r.   Imieniny: Erazma, Marianny, Marzanny
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 14

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wypadanie włosów – przyczyny powodujące ten popularny problem mogą Cię zaskoczyć. Za głównych sprawców nadmiernego wypadania włosów uważa się stres, anemię czy złą dietę, jednak badania wykazały, że jest to także częsta przypadłość osób, u których wykryto zaburzenia hormonalne.

Wiadomości z Lubina
W lubińskim ZOO kolejna ornitologiczna ciekawostka! W lubińskim ZOO kolejn...
Pawie żyjące wolno na terenie zoo doczekały się potomstwa. Czwórka piskląt, razem z mamą, przebywa obecnie w wolierze sąsiadującej z żuraw... »Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty Konkurs fotograficzny ...
Ponad czterdzieści zdjęć wpłynęło na konkurs fotograficzny „Zostaję w domu, nie nudzę”. Komisja konkursowa miała twardy orzech do zgr... »Dwie nietrzeźwe kierujące. Jedna z nich wpadła, bo jechała za szybko. Dwie nietrzeźwe kieruj...
Mieszkanka Lubina w wieku 36 lat, kierując samochodem osobowym marki Audi, jechała za szybko, więc została zatrzymana przez policjant&oac... »Koniec roku szkolnego: Jak będzie wyglądało rozdanie świadectw? Koniec roku szkolnego:...
O formie i terminie wydania uczniom świadectwa zdecyduje dyrektor szkoły. Może ustalić odbiór świadectw w trybie indywidualnym, może wyzna... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...18.10.2001r. Podpisano umowę partnerską z miastem Charleroi z Belgii

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Lubin. Podziękowania dla policjanta z Lubina za pomoc udzielonej uczestniczce biegu
Data dodania: 30 października 2019 — Kategoria: Wiadomości

Lubin. Podziękowania dla policjanta z Lubina za pomoc udzielonej uczestniczce biegu

W minioną niedzielę, policjant ruchu drogowego lubińskiej komendy, asp. szt. Andrzej Kuśmierczyk udowodnił, że hasło policji „Pomagamy i służymy” obowiązuje w każdej chwili i w każdej sytuacji. Funkcjonariusz w trakcie zabezpieczania Biegu Barbórkowego „O Lampkę Górniczą”, pomógł młodej kobiecie, która straciła przytomność. Policjant jako jedyny udzielił uczestniczce biegu pomocy przedmedycznej i powiadomił zespół pogotowia ratunkowego. Do przyjazdu medyków, zaopiekował się dziewczyną. O całej sytuacji i wzorowej postawie funkcjonariusza, Komendanta Powiatowego Policji w Lubinie, powiadomili inni uczestnicy biegu, gratulując tak profesjonalnego i wzorowego zachowania policjanta - informuje asp. szt. Sylwia Serafin, oficer prasowy lubińskiej policji.

Funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Lubinie w minioną niedzielę pełnił służbę, zabezpieczając imprezę sportową – 34. Bieg Barbórkowy „O Lampkę Górniczą”, w której udział brało około 2 tysięcy osób. Będąc na krzyżowaniu    ul. Chocianowskiej z ul. Gen. Maczka, policjant zauważył w tłumie młodą kobietę, mającą problemy z oddychaniem. Funkcjonariusz natychmiast podbiegł do uczestniczki biegu i udzielił jej pomocy przedmedycznej. Kiedy młoda kobieta odzyskała świadomość, uskarżała się na bóle w klatce piersiowej, bóle głowy oraz brzucha. Jak sama oświadczyła, nie pamięta jak przebiegła ostatnie pół kilometra wyznaczonej trasy. Policjant niezwłocznie powiadomił zespół pogotowia ratunkowego i do czasu przyjazdu karetki, zaopiekował się kobietą, pilnując jej funkcji życiowych.

O całej sytuacji i wzorowej postawie asp. szt. Andrzeja Kuśmierczyka, Komendanta Powiatowego Policji w Lubinie, powiadomili inni uczestnicy biegu, którzy widząc zaangażowanie i profesjonalne zachowanie policjanta, postanowili pogratulować Pani Komendant takich  funkcjonariuszy, którzy na co dzień udowadniają, że są po to, by pomagać i służyć drugiemu człowiekowi.

Za KPP w Lubinie

Słowa kluczowe: lubin policja
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,20249.html
Ten artykuł był czytany 257 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.058 sek.Lubin 1.0