Czwartek, 24 września 2020 r.   Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 30

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin

Wiadomości z Lubina
"Zwykły-Niezwykły" prz...
22 września przypada Europejski Dzień Bez Samochodu i jest to kulminacyjny moment Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Właści... »Salezjański Kociołek Kultury - reaktywacja Salezjański Kociołek K...
Po wielu miesiącach przerwy spowodowanej Covid -19 wracamy do naszych comiesięcznych spotkań z ciekawymi ludźmi, którzy podzielą się swoim... »MDK. Gitariada lubińska – wycieczka archeologiczna (10) Gitarowe Rekordy Lubina (2006-2007) MDK. Gitariada lubińsk...
Młodzieżowy Dom Kultury, w ramach spotkań muzycznych pn. Piano-Forte i Przyjaciele organizowanych w CK Muza, prowadził działania edukacyjne mając... »Obwieszczenia o licytacjach komorniczych Obwieszczenia o licyta...
Licytacje opublikowane dnia: 22 września 2020 Kategoria: sprzęt rtv 1. Telewizor Samsung 40 cali, płaski ekran, lokalizacja: Wrocław. cena wy... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Trzech gen. Maczków w Lubinie?

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Ekspert z USA spotka się z rodzicami z Zagłębia Miedziowego
Data dodania: 16 listopada 2019 — Kategoria: Wiadomości

Ekspert z USA spotka się z rodzicami z Zagłębia Miedziowego

„Między despotą a pantoflarzem”, czyli o tym jak zachować balans w roli ojca dowiedzą się od międzynarodowego eksperta pracownicy KGHM Polska Miedź S.A. Z doświadczeń zebranych przez amerykańskiego uczonego wynika, że sprawny i skuteczny rodzic to często dobry i odpowiedzialny pracownik lub szef.

Autor wykładu Dr Ken Canfield przedstawi wyniki najnowszych badań. Postara się odpowiedzieć również na pytanie, jak być efektywnym ojcem we współczesnym świecie. Wykład zaplanowano na poniedziałek, 18 listopada 2019 roku, w centrali miedziowej spółki w Lubinie.

 Jako firma nowoczesna chcemy zapewnić naszym pracownikom dostęp do informacji i pomoc w spełnianiu się nie tylko w rolach zawodowych, ale i osobistych. Wspieramy naszych pracowników we wszystkich sferach. Ta niecodzienna prelekcja to przykład wychodzenia naprzeciw trendom i potrzebom, które obserwujemy wśród naszej załogi – powiedział Marcin Chludziński, prezes zarządu KGHM Polska Miedź S.A.

 W czasach dużych przemian społecznych i demograficznych oraz zmian w postrzeganiu tradycyjnych ról, ojcowie borykają się często ze stereotypami, które mogą wpływać na to jak się realizują w życiu prywatnym i zawodowym. Naszym celem jest wspomaganie tych wzorców, które pomogą im zachować odpowiedni balans – wyjaśniła Magdalena Wróbel, dyrektor naczelny ds. zarządzania zasobami ludzkimi w KGHM.

W swoim wykładzie Dr Ken Canfield przedstawi wyniki wywiadów dotyczących relacji ojciec-dziecko, które przeprowadził z tysiącami mężczyzn. Z doświadczeń zebranych przez eksperta wynika, że rozwój umiejętności wychowawczych przekłada się pozytywnie na kompetencje zawodowe.

Dr Ken Canfield (USA) to założyciel National Center for Fathering, członek Międzynarodowej Rady Programowej Tato.Net, specjalista w problematyce rodziny, autor bestsellerowych książek takich jak 7 sekretów efektywnego ojcostwa, Serce ojca oraz serii Przygoda Bycia Ojcem. Ekspert występował na dziesiątkach konferencji prezentując swój koncept „7 sekretów efektywnego ojcostwa” dla ponad 125 000 słuchaczy podczas autorskich warsztatów i konferencji.

Dr Canfield, prywatnie ojciec pięciorga dzieci i dziadek jedenaściorga wnucząt, w 2007 roku uhonorowany został Medalem Senatu RP, a w 2010 roku Krzyżem Kawalerskim Orderu Zasługi RP.

Tym razem okazję zapoznania się z jego dorobkiem będą mieli pracownicy Polskiej Miedzi. Spółka oferuje też wstęp dla tych, którzy nie są zatrudnieni w KGHM. Pierwszym 20 osobom, które wyślą e-maila na adres csr@kghm.com zostaną rozdane bezpłatne wejściówki.

Słowa kluczowe: lubin kghm
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,20312.html
Ten artykuł był czytany 322 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.027 sek.Lubin 1.0