Środa, 29 stycznia 2020 r.   Imieniny: Franciszka, Zdzisława, Walerego
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 66

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Nowoczesny dzwonek bezprzewodowy: dopasuj go do własnych potrzeb Nowoczesny dzwonek bez...
Przydatności dzwonków do drzwi nikt nie kwestionuje, a urządzenia te dostępne są w szerokim wyborze. Można kupić modele zarówno p... »Pokłócił się z dziewczyną. Wsiadł do samochodu i w trakcie jazdy pił alkohol. Wylądował w rowie. Pokłócił się z dziewcz...
28-letni mieszkaniec Lubina najpierw pokłócił się z partnerką, następnie z butelką wódki wsiadł do samochodu. Prowadził aut... »Nadciąga kulturalny luty w kinach Helios! Nadciąga kulturalny lu...
Cztery czwartki – cztery ambitne polskie produkcje. Kultura w lutym będzie naprawdę bardzo dostępna – wystarczy tylko wybór se... »Bez skrupułów i wyobraźni. Coraz więcej kierowców „na podwójnym gazie”. Bez skrupułów i wyobra...
To prawdziwa plaga polskich dróg. Pijanych kierowców jest coraz więcej. W 2019 roku, po raz pierwszy od dekady, zanotowano znac... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

Gabinet Psychologiczny

polec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...w Lubinie funkcjonuje lotnisko z Portem Lotniczym Lubin, z którego dzięki odprawie celnej są możliwe odloty do sąsiednich krajów?

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Ekspert z USA spotka się z rodzicami z Zagłębia Miedziowego
Data dodania: 16 listopada 2019 — Kategoria: Wiadomości

Ekspert z USA spotka się z rodzicami z Zagłębia Miedziowego

„Między despotą a pantoflarzem”, czyli o tym jak zachować balans w roli ojca dowiedzą się od międzynarodowego eksperta pracownicy KGHM Polska Miedź S.A. Z doświadczeń zebranych przez amerykańskiego uczonego wynika, że sprawny i skuteczny rodzic to często dobry i odpowiedzialny pracownik lub szef.

Autor wykładu Dr Ken Canfield przedstawi wyniki najnowszych badań. Postara się odpowiedzieć również na pytanie, jak być efektywnym ojcem we współczesnym świecie. Wykład zaplanowano na poniedziałek, 18 listopada 2019 roku, w centrali miedziowej spółki w Lubinie.

 Jako firma nowoczesna chcemy zapewnić naszym pracownikom dostęp do informacji i pomoc w spełnianiu się nie tylko w rolach zawodowych, ale i osobistych. Wspieramy naszych pracowników we wszystkich sferach. Ta niecodzienna prelekcja to przykład wychodzenia naprzeciw trendom i potrzebom, które obserwujemy wśród naszej załogi – powiedział Marcin Chludziński, prezes zarządu KGHM Polska Miedź S.A.

 W czasach dużych przemian społecznych i demograficznych oraz zmian w postrzeganiu tradycyjnych ról, ojcowie borykają się często ze stereotypami, które mogą wpływać na to jak się realizują w życiu prywatnym i zawodowym. Naszym celem jest wspomaganie tych wzorców, które pomogą im zachować odpowiedni balans – wyjaśniła Magdalena Wróbel, dyrektor naczelny ds. zarządzania zasobami ludzkimi w KGHM.

W swoim wykładzie Dr Ken Canfield przedstawi wyniki wywiadów dotyczących relacji ojciec-dziecko, które przeprowadził z tysiącami mężczyzn. Z doświadczeń zebranych przez eksperta wynika, że rozwój umiejętności wychowawczych przekłada się pozytywnie na kompetencje zawodowe.

Dr Ken Canfield (USA) to założyciel National Center for Fathering, członek Międzynarodowej Rady Programowej Tato.Net, specjalista w problematyce rodziny, autor bestsellerowych książek takich jak 7 sekretów efektywnego ojcostwa, Serce ojca oraz serii Przygoda Bycia Ojcem. Ekspert występował na dziesiątkach konferencji prezentując swój koncept „7 sekretów efektywnego ojcostwa” dla ponad 125 000 słuchaczy podczas autorskich warsztatów i konferencji.

Dr Canfield, prywatnie ojciec pięciorga dzieci i dziadek jedenaściorga wnucząt, w 2007 roku uhonorowany został Medalem Senatu RP, a w 2010 roku Krzyżem Kawalerskim Orderu Zasługi RP.

Tym razem okazję zapoznania się z jego dorobkiem będą mieli pracownicy Polskiej Miedzi. Spółka oferuje też wstęp dla tych, którzy nie są zatrudnieni w KGHM. Pierwszym 20 osobom, które wyślą e-maila na adres csr@kghm.com zostaną rozdane bezpłatne wejściówki.

Słowa kluczowe: lubin kghm
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,20312.html
Ten artykuł był czytany 263 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.046 sek.Lubin 1.0