Niedziela, 08 grudnia 2019 r.   Imieniny: Marii, Wirginii, Zenona
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 75

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Lubin. Pożar mieszkania na Zalesiu Lubin. Pożar mieszkani...
W nocy doszło do pożaru mieszkania na lubińskim osiedlu Zalesie przy ul. Kresowej.   Pożar mieszkania na lubińskim osiedlu Zalesie przy ul... »Charytatywny spot mikołajkowy LOW SILESIA Lubin Charytatywny spot miko...
Ekipa ludzi pozytywnie nakręconych na modyfikowanie aut w gatunku Stance zaprasza wszystkich fanów motoryzacji i nie tylko na mikołajkowy ... »Odznaczenia państwowe dla pracowników KGHM Polska Miedź S.A. Odznaczenia państwowe ...
W Auli Forum w Polkowicach z okazji Święta Barbórki odbyła się uroczysta akademia, podczas której zostały wręczone odznaczenia pańs... »Mikołaj, elfy, śnieżynka i renifery w Klubie Dziecięcym Mikołaj, elfy, śnieżyn...
Maluchy z Klubu Dziecięcego w Krzeczynie Wielkim odwiedził dziś Św. Mikołaj, któremu towarzyszyły elfy, renifery i Śnieżynka. Było wiele r... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

Gabinet Psychologicznypolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...30.06.2000r Rozporządzeniem Rady Ministrów do Legnickiej Specjalnej Sterfy Ekonomicznej włączono nowy obszar lubiński obszar 27, 83 ha.

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Ekspert z USA spotka się z rodzicami z Zagłębia Miedziowego
Data dodania: 16 listopada 2019 — Kategoria: Wiadomości

Ekspert z USA spotka się z rodzicami z Zagłębia Miedziowego

„Między despotą a pantoflarzem”, czyli o tym jak zachować balans w roli ojca dowiedzą się od międzynarodowego eksperta pracownicy KGHM Polska Miedź S.A. Z doświadczeń zebranych przez amerykańskiego uczonego wynika, że sprawny i skuteczny rodzic to często dobry i odpowiedzialny pracownik lub szef.

Autor wykładu Dr Ken Canfield przedstawi wyniki najnowszych badań. Postara się odpowiedzieć również na pytanie, jak być efektywnym ojcem we współczesnym świecie. Wykład zaplanowano na poniedziałek, 18 listopada 2019 roku, w centrali miedziowej spółki w Lubinie.

 Jako firma nowoczesna chcemy zapewnić naszym pracownikom dostęp do informacji i pomoc w spełnianiu się nie tylko w rolach zawodowych, ale i osobistych. Wspieramy naszych pracowników we wszystkich sferach. Ta niecodzienna prelekcja to przykład wychodzenia naprzeciw trendom i potrzebom, które obserwujemy wśród naszej załogi – powiedział Marcin Chludziński, prezes zarządu KGHM Polska Miedź S.A.

 W czasach dużych przemian społecznych i demograficznych oraz zmian w postrzeganiu tradycyjnych ról, ojcowie borykają się często ze stereotypami, które mogą wpływać na to jak się realizują w życiu prywatnym i zawodowym. Naszym celem jest wspomaganie tych wzorców, które pomogą im zachować odpowiedni balans – wyjaśniła Magdalena Wróbel, dyrektor naczelny ds. zarządzania zasobami ludzkimi w KGHM.

W swoim wykładzie Dr Ken Canfield przedstawi wyniki wywiadów dotyczących relacji ojciec-dziecko, które przeprowadził z tysiącami mężczyzn. Z doświadczeń zebranych przez eksperta wynika, że rozwój umiejętności wychowawczych przekłada się pozytywnie na kompetencje zawodowe.

Dr Ken Canfield (USA) to założyciel National Center for Fathering, członek Międzynarodowej Rady Programowej Tato.Net, specjalista w problematyce rodziny, autor bestsellerowych książek takich jak 7 sekretów efektywnego ojcostwa, Serce ojca oraz serii Przygoda Bycia Ojcem. Ekspert występował na dziesiątkach konferencji prezentując swój koncept „7 sekretów efektywnego ojcostwa” dla ponad 125 000 słuchaczy podczas autorskich warsztatów i konferencji.

Dr Canfield, prywatnie ojciec pięciorga dzieci i dziadek jedenaściorga wnucząt, w 2007 roku uhonorowany został Medalem Senatu RP, a w 2010 roku Krzyżem Kawalerskim Orderu Zasługi RP.

Tym razem okazję zapoznania się z jego dorobkiem będą mieli pracownicy Polskiej Miedzi. Spółka oferuje też wstęp dla tych, którzy nie są zatrudnieni w KGHM. Pierwszym 20 osobom, które wyślą e-maila na adres csr@kghm.com zostaną rozdane bezpłatne wejściówki.

Słowa kluczowe: lubin kghm
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,20312.html
Ten artykuł był czytany 233 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.039 sek.Lubin 1.0