Niedziela, 08 grudnia 2019 r.   Imieniny: Marii, Wirginii, Zenona
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 78

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Lubin. Pożar mieszkania na Zalesiu Lubin. Pożar mieszkani...
W nocy doszło do pożaru mieszkania na lubińskim osiedlu Zalesie przy ul. Kresowej.   Pożar mieszkania na lubińskim osiedlu Zalesie przy ul... »Charytatywny spot mikołajkowy LOW SILESIA Lubin Charytatywny spot miko...
Ekipa ludzi pozytywnie nakręconych na modyfikowanie aut w gatunku Stance zaprasza wszystkich fanów motoryzacji i nie tylko na mikołajkowy ... »Odznaczenia państwowe dla pracowników KGHM Polska Miedź S.A. Odznaczenia państwowe ...
W Auli Forum w Polkowicach z okazji Święta Barbórki odbyła się uroczysta akademia, podczas której zostały wręczone odznaczenia pańs... »Mikołaj, elfy, śnieżynka i renifery w Klubie Dziecięcym Mikołaj, elfy, śnieżyn...
Maluchy z Klubu Dziecięcego w Krzeczynie Wielkim odwiedził dziś Św. Mikołaj, któremu towarzyszyły elfy, renifery i Śnieżynka. Było wiele r... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

Gabinet Psychologicznypolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...17-20.10.2002r. Odbył się XIX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Francuskiej

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Akcja Mural – został już niecały miesiąc!
Data dodania: 21 listopada 2019 — Kategoria: Wiadomości

Akcja Mural – został już niecały miesiąc!

Tylko do 15 grudnia można przesyłać zgłoszenia do konkursu „Akcja Mural – odkryj w sobie muralowca” prowadzonego przez Urząd Transportu Kolejowego w ramach „Kampanii Kolejowe ABC”. Uczniowie, którzy chcą wygrać cenne nagrody, powinni przygotować projekt muralu promujący bezpieczeństwo na kolei. Zwycięski pomysł zostanie wykonany jako wielkoformatowy mural.

W konkursie mogą wziąć udział grupy składające się z minimum 3, a maksymalnie 30 uczniów klas III-VI ze szkół podstawowych z całej Polski. Projektu muralu powinien być związany z bezpieczeństwem na terenach kolejowych i nawiązywać do idei Kampanii Kolejowe ABC. Zwycięski projekt zostanie zrealizowany w czerwcu 2020 roku w formie muralu na ścianie budynku przy Placu Zawiszy w Warszawie.

 

Co można wygrać?

  • Wyjazd na 3-dniową zieloną szkołę;
  • 20 000 zł na odmalowanie pomieszczeń szkolnych;
  • dla 5 wyróżnionych przez jury drużyn po 5 000 zł na odmalowanie wybranego pomieszczenia szkolnego.

Jest o co walczyć!

Wystarczy wykonać kolorowy projekt muralu w formacie A4 lub A3 w orientacji pionowej i przesłać w postaci pliku cyfrowego do  15 grudnia 2019 r. za pomocą formularza na stronie www.kolejoweabc.pl/akcjamural.

Konkurs jest realizowany przez Urząd Transportu Kolejowego w ramach projektu „Kampania Kolejowe ABC”. Jest to ogólnopolska kampania informacyjno-edukacyjna, której celem jest propagowanie zasad bezpieczeństwa oraz wartości i wzorców związanych z odpowiedzialnym zachowaniem się podczas korzystania z transportu kolejowego. Kampania jest współfinansowana ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Słowa kluczowe: lubin akcja Mural
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,20329.html
Ten artykuł był czytany 211 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.029 sek.Lubin 1.0