Niedziela, 12 lipca 2020 r.   Imieniny: Jana, Pameli, Weroniki
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 26

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin

Wiadomości z Lubina
Dróżnik przejazdowy - charakterystyka zawodu Dróżnik przejazdowy - ...
Będąc dróżnikiem przejazdowym należy wykonywać wiele monotonnych czynności związanych z obsługą danego przejazdu kolejowego. Jednak jes... »Trzy osoby napadły bezdomnego zabierając mu jego odzież dokumenty i pamiątki. Trzy osoby napadły bez...
Do 12 lat więzienia grozi trzem osobom, które w nocy napadły na śpiącego przy przystanku bezdomnego mężczyznę. Agresorzy najpierw ... »OFERTY PRACY  W POWIATOWYM URZĘDZIE PRACY  W LUBINIE OFERTY PRACY W POWIAT...
FLORYSTA-SPRZEDAWCA- 1 wolne miejsce, ½ etatu, wymagane doświadczenie w pracy w kwiaciarni, zdolności manualne, mile widziane osoby po kur... »W tym roku informacja o stanie konta – tylko w sieci. W tym roku informacja ...
Co roku ZUS wysyłał do Dolnoślązaków ponad 1,5 mln listów zawierających informacje o stanie ich konta emerytalnego. W tym roku z po... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...03-05.09.1999 Podczas Dni Lubina zorganizowano plener ceramiczny "Świeżo wypalone". Przedstawiono prace dzieci i młodzieży działających przy pracowni ceramicznej przy fundacji im. brata Alberta oraz pracowni ceramicznej przy MDK w Lubinie

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Akcja Mural – został już niecały miesiąc!
Data dodania: 21 listopada 2019 — Kategoria: Wiadomości

Akcja Mural – został już niecały miesiąc!

Tylko do 15 grudnia można przesyłać zgłoszenia do konkursu „Akcja Mural – odkryj w sobie muralowca” prowadzonego przez Urząd Transportu Kolejowego w ramach „Kampanii Kolejowe ABC”. Uczniowie, którzy chcą wygrać cenne nagrody, powinni przygotować projekt muralu promujący bezpieczeństwo na kolei. Zwycięski pomysł zostanie wykonany jako wielkoformatowy mural.

W konkursie mogą wziąć udział grupy składające się z minimum 3, a maksymalnie 30 uczniów klas III-VI ze szkół podstawowych z całej Polski. Projektu muralu powinien być związany z bezpieczeństwem na terenach kolejowych i nawiązywać do idei Kampanii Kolejowe ABC. Zwycięski projekt zostanie zrealizowany w czerwcu 2020 roku w formie muralu na ścianie budynku przy Placu Zawiszy w Warszawie.

 

Co można wygrać?

  • Wyjazd na 3-dniową zieloną szkołę;
  • 20 000 zł na odmalowanie pomieszczeń szkolnych;
  • dla 5 wyróżnionych przez jury drużyn po 5 000 zł na odmalowanie wybranego pomieszczenia szkolnego.

Jest o co walczyć!

Wystarczy wykonać kolorowy projekt muralu w formacie A4 lub A3 w orientacji pionowej i przesłać w postaci pliku cyfrowego do  15 grudnia 2019 r. za pomocą formularza na stronie www.kolejoweabc.pl/akcjamural.

Konkurs jest realizowany przez Urząd Transportu Kolejowego w ramach projektu „Kampania Kolejowe ABC”. Jest to ogólnopolska kampania informacyjno-edukacyjna, której celem jest propagowanie zasad bezpieczeństwa oraz wartości i wzorców związanych z odpowiedzialnym zachowaniem się podczas korzystania z transportu kolejowego. Kampania jest współfinansowana ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Słowa kluczowe: lubin akcja Mural
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,20329.html
Ten artykuł był czytany 293 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.035 sek.Lubin 1.0