Sobota, 25 stycznia 2020 r.   Imieniny: Tatiany, Miłosza, Pawła
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 63

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Kolejne nielegalne automaty do gier zabezpieczone na terenie Lubina Kolejne nielegalne aut...
Lubińscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej wraz z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej z Leg... »Domowe maseczki na twarz - poznaj 5 prostych i sprawdzonych przepisów! Domowe maseczki na twa...
Czy wiesz, że kuchnia jest skarbnicą składników odżywczych, z których Twoja skóra może czerpać pełnymi garściami? Sprawdź ... »Okna tarasowe - duże przeszklenia są na czasie Okna tarasowe - duże p...
Inwestorzy stawiają dzisiaj na duże okna. Dotyczy to tak stolarki okiennej montowanej w obiektach użyteczności publicznej, jak również... »Filmowe Poranki: Masza i Niedźwiedź, cz. 4, 26 styczeń 10:30 Filmowe Poranki: Masza...
Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie - Filmowe Poranki: Masza i Niedźwiedź, cz. 4. W niedzielę 26 stycznia o god... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

Gabinet Psychologiczny

polec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1964 Otwarcie szpitala górniczego

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Nagroda za pracę badawczo-naukową dla KGHM CUPRUM
Data dodania: 08 stycznia 2020 — Kategoria: Wiadomości

Nagroda za pracę badawczo-naukową dla KGHM CUPRUM

Zakład Psychologii Stosowanej i Profilaktyki Zdrowotnej KGHM CUPRUM z opracowaniem dotyczącym wstępnej propozycji metodologii z zakresu zarządzania wiekiem w przedsiębiorstwach wydobywczych w odniesieniu do zmieniających się warunków demograficznych zajął II miejsce w kategorii prac badawczo-naukowych w ramach corocznie organizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Praca ta została sporządzona z wykorzystaniem danych pozyskanych w O/Huta Miedzi Głogów, przy udziale zatrudnionych tam pracowników. Należy również nadmienić, że projekt ten mógł zostać zrealizowany dzięki wsparciu oraz pomocy Departamentu BHP i Ryzyka Zawodowego Centrali, a także decyzji Władz KGHM Polska Miedź S.A. obejmującej podjęte działania patronatem pionu produkcji.

Uroczystości związane z przekazaniem dyplomów oraz statuetek odbyły się 12 grudnia br. w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, a wręczone zostały przez Panią Minister Marlenę Maląg. W imieniu zespołu autorskiego nagrodę odebrały Irmina Bugaj oraz Małgorzata Kuczar.

Proaktywne podejmowania działań w zakresie bezpieczeństwa oraz rozwojowe podejścia do aktualnych wyzwań w tym obszarze, jest istotne nie tylko z punktu widzenia działalności Zakładu, ale także dla całej Spółki w kontekście posiadanego statusu centrum badawczo-rozwojowego i realizacji badań wspierających działalność KGHM Polska Miedź S.A.

Laureatom gratulujemy nagrody oraz życzymy sukcesów w kolejnych edycjach konkursu!

Słowa kluczowe: lubin KGHM
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,20513.html
Ten artykuł był czytany 204 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.035 sek.Lubin 1.0