Sobota, 04 lipca 2020 r.   Imieniny: Malwiny, Izabeli, Aureliana
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 31

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin

Wiadomości z Lubina
Mały kotek poszukuje dobrego domu Mały kotek poszukuje d...
Po raz kolejny pracownicy Urzędu Gminy w Rudnej uratowali kotka. Maluch znaleziony został w wodzie przy ulicy Ścinawskiej. Gdyby nie został wycią... »Lubin. Szajka samochodowa stanie przed sądem. Kradli auta i rozbierali je na części. Lubin. Szajka samochod...
Prokuratura Rejonowa w Lubinie zakończyła śledztwo i skierowała do Sądu Okręgowego w Legnicy akt oskarżenia przeciwko członkom zorganizowanej gru... »Moja Woda – rusza nabór wniosków w programie Moja Woda – rusz...
Z początkiem lipca ruszył nabór wniosków do programu „Moja Woda”. Każdy kto jest zainteresowany zbieraniem wód o... »KRUS organizuje konkurs dla dzieci KRUS organizuje konkur...
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza dzieci rolników w wieku 6-14 lat do udziału w kursie e-learningowym &bdq... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Dialog Arena – stadion klubu Zagłębie Lubin. Pojemność stadionu wynosi 16 300 miejsc

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Nagroda za pracę badawczo-naukową dla KGHM CUPRUM
Data dodania: 08 stycznia 2020 — Kategoria: Wiadomości

Nagroda za pracę badawczo-naukową dla KGHM CUPRUM

Zakład Psychologii Stosowanej i Profilaktyki Zdrowotnej KGHM CUPRUM z opracowaniem dotyczącym wstępnej propozycji metodologii z zakresu zarządzania wiekiem w przedsiębiorstwach wydobywczych w odniesieniu do zmieniających się warunków demograficznych zajął II miejsce w kategorii prac badawczo-naukowych w ramach corocznie organizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Praca ta została sporządzona z wykorzystaniem danych pozyskanych w O/Huta Miedzi Głogów, przy udziale zatrudnionych tam pracowników. Należy również nadmienić, że projekt ten mógł zostać zrealizowany dzięki wsparciu oraz pomocy Departamentu BHP i Ryzyka Zawodowego Centrali, a także decyzji Władz KGHM Polska Miedź S.A. obejmującej podjęte działania patronatem pionu produkcji.

Uroczystości związane z przekazaniem dyplomów oraz statuetek odbyły się 12 grudnia br. w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, a wręczone zostały przez Panią Minister Marlenę Maląg. W imieniu zespołu autorskiego nagrodę odebrały Irmina Bugaj oraz Małgorzata Kuczar.

Proaktywne podejmowania działań w zakresie bezpieczeństwa oraz rozwojowe podejścia do aktualnych wyzwań w tym obszarze, jest istotne nie tylko z punktu widzenia działalności Zakładu, ale także dla całej Spółki w kontekście posiadanego statusu centrum badawczo-rozwojowego i realizacji badań wspierających działalność KGHM Polska Miedź S.A.

Laureatom gratulujemy nagrody oraz życzymy sukcesów w kolejnych edycjach konkursu!

Słowa kluczowe: lubin KGHM
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,20513.html
Ten artykuł był czytany 256 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.053 sek.Lubin 1.0