Sobota, 04 lipca 2020 r.   Imieniny: Malwiny, Izabeli, Aureliana
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 25

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin

Wiadomości z Lubina
Mały kotek poszukuje dobrego domu Mały kotek poszukuje d...
Po raz kolejny pracownicy Urzędu Gminy w Rudnej uratowali kotka. Maluch znaleziony został w wodzie przy ulicy Ścinawskiej. Gdyby nie został wycią... »Lubin. Szajka samochodowa stanie przed sądem. Kradli auta i rozbierali je na części. Lubin. Szajka samochod...
Prokuratura Rejonowa w Lubinie zakończyła śledztwo i skierowała do Sądu Okręgowego w Legnicy akt oskarżenia przeciwko członkom zorganizowanej gru... »Moja Woda – rusza nabór wniosków w programie Moja Woda – rusz...
Z początkiem lipca ruszył nabór wniosków do programu „Moja Woda”. Każdy kto jest zainteresowany zbieraniem wód o... »KRUS organizuje konkurs dla dzieci KRUS organizuje konkur...
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza dzieci rolników w wieku 6-14 lat do udziału w kursie e-learningowym &bdq... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1975 Oddanie sztucznego lodowiska i toru jazdy szybkiej - OSiR

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Rozbudowa szkoły w Szklarach Górnych
Data dodania: 13 stycznia 2020 — Kategoria: Wiadomości

Rozbudowa szkoły w Szklarach Górnych

Zakończyła się rozbudowa Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Szklarach Górnych. Dotychczasowy budynek powiększył się o parterowy segment dydaktyczny. Składa się on z dwóch pracowni i jest połączony komunikacyjnie z budynkiem szkoły. Trwa teraz wyposażanie sal w nowoczesne meble laboratoryjne i dokonywane są wszystkie wymagane odbiory techniczne.

Uczniowie będą mieli już niedługo do dyspozycji nowoczesną pracownię nauk przyrodniczych z zapleczem magazynowym oraz pracownię plastyczną także z zapleczem. Inwestycja kosztowała ponad 1 mln 177 tys. zł, prace budowlane trwały  od czerwca 2019 roku. Ta kwota nie zawiera kosztów wyposażenia meblarskiego i pomocy dydaktycznych.

Pracownia przyrodnicza jest teraz wyposażana w meble laboratoryjne, w tym w dygestorium szkolne i stół demonstracyjny oraz wentylowaną szafę na odczynniki. Będzie tam możliwość przeprowadzania  eksperymentów w formie pokazów nauczycielskich lub doświadczeń uczniowskich w zakresie podstawy programowej z chemii.  Każda  z  dwóch nowych sal dydaktycznych pomieści 24 uczniów.

Nowy segment dydaktyczny wyposażony jest w wewnętrzną instalację wody i kanalizacji sanitarnej, elektryczną (w tym niskoprądową), centralnego ogrzewania, instalację wentylacji mechanicznej i klimatyzacji wraz z centralą dachową. Kubatura budynku to  559,12 m³, powierzchnia użytkowa wynosi 147,16 m².

źródło: Gmina Lubin

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,20529.html
Ten artykuł był czytany 188 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.047 sek.Lubin 1.0