Wtorek, 07 kwietnia 2020 r.   Imieniny: Hermana, Rufina, Donata
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 83

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
ZUS wypłaca pierwsze postojowe ZUS wypłaca pierwsze p...
Zakład Ubezpieczeń Społecznych pozytywnie rozpatrzył pierwsze wnioski w ramach tzw. tarczy antykryzysowej o świadczenie postojowe dla os&oac... »Kolejne izolatoria w województwie dolnośląskim Kolejne izolatoria w w...
W województwie dolnośląskim powstają izolatoria dla osób zakażonych koronawirusem, których stan zdrowia nie wymaga hospitali... »Kończy się termin wypłacania renty? Nie musisz iść do ZUS Kończy się termin wypł...
Orzeczenia lekarskie w czasie epidemii zachowują ważność to oznacza, że orzeczenie wydane przez lekarza orzecznika albo komisję lekarską o niezdo... »Wojska Obrony Terytorialnej włączyły się w pomoc dla zwierząt – pomóż i TY! Wojska Obrony Terytori...
Największy w Europie azyl dla koni może zniknąć z mapy starego kontynentu! 500 koni i setki innych zwierząt potrzebują natychmiastowej pomocy! Zw... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...17-20.10.2002r. Odbył się XIX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Francuskiej

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Rozbudowa szkoły w Szklarach Górnych
Data dodania: 13 stycznia 2020 — Kategoria: Wiadomości

Rozbudowa szkoły w Szklarach Górnych

Zakończyła się rozbudowa Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Szklarach Górnych. Dotychczasowy budynek powiększył się o parterowy segment dydaktyczny. Składa się on z dwóch pracowni i jest połączony komunikacyjnie z budynkiem szkoły. Trwa teraz wyposażanie sal w nowoczesne meble laboratoryjne i dokonywane są wszystkie wymagane odbiory techniczne.

Uczniowie będą mieli już niedługo do dyspozycji nowoczesną pracownię nauk przyrodniczych z zapleczem magazynowym oraz pracownię plastyczną także z zapleczem. Inwestycja kosztowała ponad 1 mln 177 tys. zł, prace budowlane trwały  od czerwca 2019 roku. Ta kwota nie zawiera kosztów wyposażenia meblarskiego i pomocy dydaktycznych.

Pracownia przyrodnicza jest teraz wyposażana w meble laboratoryjne, w tym w dygestorium szkolne i stół demonstracyjny oraz wentylowaną szafę na odczynniki. Będzie tam możliwość przeprowadzania  eksperymentów w formie pokazów nauczycielskich lub doświadczeń uczniowskich w zakresie podstawy programowej z chemii.  Każda  z  dwóch nowych sal dydaktycznych pomieści 24 uczniów.

Nowy segment dydaktyczny wyposażony jest w wewnętrzną instalację wody i kanalizacji sanitarnej, elektryczną (w tym niskoprądową), centralnego ogrzewania, instalację wentylacji mechanicznej i klimatyzacji wraz z centralą dachową. Kubatura budynku to  559,12 m³, powierzchnia użytkowa wynosi 147,16 m².

źródło: Gmina Lubin

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,20529.html
Ten artykuł był czytany 165 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.029 sek.Lubin 1.0