Sobota, 04 lipca 2020 r.   Imieniny: Malwiny, Izabeli, Aureliana
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 20

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin

Wiadomości z Lubina
Mały kotek poszukuje dobrego domu Mały kotek poszukuje d...
Po raz kolejny pracownicy Urzędu Gminy w Rudnej uratowali kotka. Maluch znaleziony został w wodzie przy ulicy Ścinawskiej. Gdyby nie został wycią... »Lubin. Szajka samochodowa stanie przed sądem. Kradli auta i rozbierali je na części. Lubin. Szajka samochod...
Prokuratura Rejonowa w Lubinie zakończyła śledztwo i skierowała do Sądu Okręgowego w Legnicy akt oskarżenia przeciwko członkom zorganizowanej gru... »Moja Woda – rusza nabór wniosków w programie Moja Woda – rusz...
Z początkiem lipca ruszył nabór wniosków do programu „Moja Woda”. Każdy kto jest zainteresowany zbieraniem wód o... »KRUS organizuje konkurs dla dzieci KRUS organizuje konkur...
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza dzieci rolników w wieku 6-14 lat do udziału w kursie e-learningowym &bdq... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...17-20.10.2002r. Odbył się XIX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Francuskiej

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Został zatrzymany za przemoc wobec babci i mamy, nękanie koleżanki i przywłaszczenie mienia.
Data dodania: 14 stycznia 2020 — Kategoria: Wiadomości

Został zatrzymany za przemoc wobec babci i mamy, nękanie koleżanki i przywłaszczenie mienia.

Mieszkaniec Lubina w wieku 25 lat, podejrzany o stosowanie przemocy fizycznej i psychicznej wobec swojej babci i matki, został decyzją sądu tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Ponadto, 25-latek może odpowiadać za uporczywe nękanie swojej znajomej, a także przywłaszczenie młota wyburzeniowego o wartości 4 tysięcy złotych, który podejrzany zamiast oddać właścicielowi - sprzedał w lombardzie.

Policjanci z lubińskiej komendy, zatrzymali 25 letniego mężczyznę, który podejrzany jest o stosowanie przemocy fizycznej i psychicznej wobec swoich najbliższych – matki i babci. Jak ustalili funkcjonariusze, agresor znajdując się pod wpływem alkoholu, wszczynał awantury domowe, w trakcie których wyzywał obie kobiety słowami wulgarnymi, groził pozbawieniem życia, a także stosował przemoc fizyczną wobec pokrzywdzonych.

Mężczyzna podejrzany jest również o nękanie swojej znajomej, poprzez wysyłanie do niej o różnych porach wiadomości tekstowych SMS oraz wiadomości za pośrednictwem komunikatorów, znieważając i grożąc jej. 25-latek nachodził pokrzywdzoną w miejscu jej zamieszkania, śledził i publicznie znieważał.

Podejrzany usłyszał również zarzut przywłaszczenia młota wyburzeniowego o wartości 4 tysięcy złotych. Jak ustalili policjanci, 25-latek zamiast oddać pożyczony młot właścicielowi, sprzedał go w lombardzie za kwotę 350 złotych.

Mężczyzna został przez funkcjonariuszy zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Zebrane przez śledczych materiały pozwoliły na przedstawienie 25-latkowi trzech zarzutów. Uporczywego nękania, doprowadzenie innej osoby do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem oraz fizycznego i psychicznego znęcania się nad osobami najbliższymi.

Na wniosek  prokuratura, sąd zastosował wobec 25 – latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

asp. szt. Sylwia Serafin

Oficer Prasowy KPP w Lubinie

Słowa kluczowe: lubin Policja
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,20536.html
Ten artykuł był czytany 151 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.032 sek.Lubin 1.0