Wtorek, 25 luty 2020 r.   Imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 64

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>Wiadomości z Lubina
12 Tenors & Diva: Uczta dla melomanów w Lubinie 12 Tenors & Diva: Uczt...
12 Tenors & Diva, to pierwszy międzynarodowy projekt muzyczny, który powstał w Polsce i jeden z nielicznych na światowym rynku muzyc... »Oferty pracy KGHM Oferty pracy KGHM
KGHM – polski koncern o zasięgu globalnym działający w branży wydobywczej i przetwórczej rud miedzi. Zajmuje szóste miejsce n... »Po przysiędze...16 Dolnośląska Brygada Obrony Terytorialnej Po przysiędze...16 Dol...
Wrocławski Rynek po raz pierwszy gościł dolnośląskich Terytorialsów, którzy z dumą i wzruszeniem wypowiedzieli słowa roty przysięgi... »Oscarowe Poniedziałki w Kinie Konesera Oscarowe Poniedziałki ...
W marcu i kwietniu zapraszamy na pokazy specjalne w ramach Kina Konesera, filmy nominowane lub nagrodzone Oscarami. 2 marca rozpoczniemy f... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

Gabinet Psychologiczny

polec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...29.10.1998 Na stanowisko Przewodniczącego Rady Miejskiej wybrano Romana Jasińskiego

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Projekt HAU! TO PET w ramach ogólnopolskiej olimpiady Zwolnieni z Teorii
Data dodania: 10 lutego 2020 — Kategoria: Wiadomości

Projekt HAU! TO PET w ramach ogólnopolskiej olimpiady Zwolnieni z Teorii

W środę, dnia 5.02.2020 roku w lubińskiej Galerii Cuprum Arena odbył się finał projektu społecznego HAU! TO PET, realizowanego w ramach ogólnopolskiej olimpiady Zwolnieni z Teorii.

Inicjatywa realizowana była przez uczniów 1. Liceum Ogólnokształcącego w Lubinie oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Legnicy. Na scenie odbyło się 7 wywiadów oraz konkursy z nagrodami.

Gośćmi byli: pan Łukasz Matyszczak - AlfaVet, lek. wet. Natalia Sygnatowicz, pan Konrad Niedźwiecki (LEOPARDUS), pani Ewa Rostkowska (Hodowla Hannoveria FCI), pani Monika Wiciak (TooZoo), pani Maria Milczarek (ACANA) oraz pani Jagoda Kosmala (Dom Tymczasowy Jagodzianki).

Finałem wydarzenia był pokaz Centrum Szkolenia Psów Cywil. Poprowadziła go pani Ewa Koselska, a ze zwierzakami wystąpili pani Estera Kaleta, pani Joanna Wieczorek oraz pan Konrad Koselski. Podczas finału akcji rozdano także nagrody w konkursie plastycznym "Moje wymarzone zwierzę". W atrium Galerii możliwa była rozmowa ze specjalistami zajmującymi się zwierzętami - stanowiska przygotowały m.in. Sklep Leopardus oraz Związek Kynologiczny.

Wydarzenie zgromadziło licznych miłośników zwierząt wraz z pupilami. Możliwe było poznanie zwierzęcego świata od zupełnie nowej strony. W imieniu całego zespołu pragniemy podziękować wszystkim partnerom za wsparcie projektu, a osobom biorącym udział - za przybycie.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,20641.html
Ten artykuł był czytany 117 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.028 sek.Lubin 1.0