Wtorek, 25 luty 2020 r.   Imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 72

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>Wiadomości z Lubina
12 Tenors & Diva: Uczta dla melomanów w Lubinie 12 Tenors & Diva: Uczt...
12 Tenors & Diva, to pierwszy międzynarodowy projekt muzyczny, który powstał w Polsce i jeden z nielicznych na światowym rynku muzyc... »Oferty pracy KGHM Oferty pracy KGHM
KGHM – polski koncern o zasięgu globalnym działający w branży wydobywczej i przetwórczej rud miedzi. Zajmuje szóste miejsce n... »Po przysiędze...16 Dolnośląska Brygada Obrony Terytorialnej Po przysiędze...16 Dol...
Wrocławski Rynek po raz pierwszy gościł dolnośląskich Terytorialsów, którzy z dumą i wzruszeniem wypowiedzieli słowa roty przysięgi... »Oscarowe Poniedziałki w Kinie Konesera Oscarowe Poniedziałki ...
W marcu i kwietniu zapraszamy na pokazy specjalne w ramach Kina Konesera, filmy nominowane lub nagrodzone Oscarami. 2 marca rozpoczniemy f... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

Gabinet Psychologiczny

polec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1.10.2002r. Powstała pierwsza szkoła wyższa – Uczelnia Zawodowa Zagłębia Miedziowego

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Bezpieczna Kobieta po raz jedenasty! Trwają zapisy na bezpłatny kurs samoobrony.
Data dodania: 13 lutego 2020 — Kategoria: Wiadomości

Bezpieczna Kobieta po raz jedenasty! Trwają zapisy na bezpłatny kurs samoobrony.

Rusza kolejna, XI już edycja akcji pn. „Bezpieczna Kobieta” organizowana przez Komendę Powiatową Policji w Lubinie, pod honorowym patronatem Starosty Lubińskiego. W trakcie trwania naszych działań chętne panie będą mogły nauczyć się podstaw samoobrony. Bezpłatny kurs dla mieszkanek powiatu lubińskiego, poprowadzi instruktor lubińskiej szkoły Krav Maga.

03 marca 2020 roku odbędzie się pierwsze spotkanie, jedenastej już edycji akcji pn. „Bezpieczna Kobieta”. Bezpłatny kurs samoobrony dla mieszkanek powiatu lubińskiego, prowadzić będzie instruktor lubińskiej szkoły Krav Maga. Pierwszy trening w ramach kursu odbędzie się o godzinie 18.30 w Hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie, ul. Odrodzenia 28 b.

Przypominamy, iż techniki szkoły Krav Maga oparte są na naturalnych odruchach obronnych, które doskonalone są w czasie treningu, tak, aby w sytuacji realnego zagrożenia napadnięty nie dał się zranić i zadziałał najwcześniej, jak to możliwe. Kursantki nauczą się nie tylko reagować szybko, ale prawidłowo oceniać zagrożenie, bronić się adekwatnie do ataku.

W trakcie akcji chętne panie wezmą udział w 9 treningach z czego 6 odbędzie się na hali sportowej, gdzie panie poznają podstawy samoobrony. Kurs przewiduje również spotkanie w pubie. Panie dowiedzą się tam, jak bronić się w miejscu, gdzie jest duża liczba osób oraz mała przestrzeń.

W galerii „Cuprum Arena” kursantki przejdą szkolenie „Na szpilkach”. Trening ten pokaże uczestniczkom, jak odeprzeć atak napastnika, w mało komfortowym stroju. Finałowe spotkanie przewidziane jest w miejskich środkach transportu. Akcja odbędzie się bowiem również przy wsparciu Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej w Lubinie.

Akcję honorowym patronatem objął Starosta Lubiński, który sfinansował 9 spotkań, we wtorki i czwartki, w godzinach 18.30-20.00. Będą się one odbywały od 03 do 31 marca br..

Wszystkie zainteresowane BEZPŁATNYM udziałem w naszym programie panie, prosimy o zapisywanie się pod nr telefonu – 76 8406 246 Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00),  a także u instruktora, pod nr telefonu: 602 255 394.

asp. szt. Sylwia Serafin

Oficer Prasowy KPP w Lubinie

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,20655.html
Ten artykuł był czytany 102 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.028 sek.Lubin 1.0