Czwartek, 02 kwietnia 2020 r.   Imieniny: Franciszka, Władysława, Urbana
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 76

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Koronawirus. Sytuacja w powiecie lubińskim Koronawirus. Sytuacja ...
Są także dwa nowe zdiagnozowane przypadki zakażeń w powiecie lubińskim. W całym w powiecie  lubińskim jest już 18 osób zakażonych COV... »KGHM świeci na niebiesko KGHM świeci na niebies...
KGHM Polska Miedź S.A. po raz kolejny przyłączyła się do inicjatywy „Polska na niebiesko”. Akcja organizowana jest 2 kwietnia, w Świa... »Zakłady bukmacherskie – 4 porady, jak zacząć Zakłady bukmacherskie ...
Zakłady bukmacherskie są idealnym rozwiązaniem, jeśli dodatkowo chcemy sobie urozmaicić śledzenie rozgrywek sportowych. Jest to również sp... »Sprawca zniszczenia altanki ogrodowej w rękach lubińskich policjantów. Sprawca zniszczenia al...
Patrol Policji z Wydziału Prewencji lubińskiej komendy zatrzymał na gorącym uczynku mężczyznę, który wdarł się do wnętrza altanki ... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...VII 1992 Ukazuje się pierwsze wydanie "Biuletynu Lubińskiego" , który 14.04.1993 staje się oficjalnym pismem Rady Miejskiej Lubina

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

KGHM Polska Miedź S.A. Oddział Zakłady Górnicze „Polkowice – Sieroszowice” laureatem nagrody „Pracodawca Przyjazny Pracownikom”
Data dodania: 25 lutego 2020 — Kategoria: Wiadomości

KGHM Polska Miedź S.A. Oddział Zakłady Górnicze „Polkowice – Sieroszowice” laureatem nagrody „Pracodawca Przyjazny Pracownikom”

Szacunek, wiarygodność, dialog - KGHM Polska Miedź S.A. Oddział Zakłady Górnicze "Polkowice - Sieroszowice" został laureatem nagrody „Pracodawca Przyjazny Pracownikom” przyznawanej przez NSZZ „Solidarność”. Gala XII edycji konkursu odbyła się w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.

– Zawsze podkreślam, że za sukcesem KGHM stoją przede wszystkim fantastyczni ludzie. Ich wiedza, zaangażowanie i profesjonalizm budują naszą markę – rozpoznawalną i cenioną na całym świecie. Cieszę się, że związki zawodowe zauważają nasze działania i premiują je takimi wyróżnieniami. Bardzo za to dziękuję i zapewniam, że nasza partnerska relacja ma solidne fundamenty i będzie się dalej rozwijać – mówi Marcin Chludziński, Prezes Zarządu KGHM Polska Miedź S.A.

Oddział KGHM Polkowice – Sieroszowice to nowoczesny i bardzo dobrze zorganizowany zakład górniczy. Wydobycie trwa tam od 1968 roku. Drogą do dalszego rozwoju oddziału jest zagospodarowanie bogatego złoża w przyległym obszarze Głogów Głęboki - Przemysłowy i wykorzystanie zasobów soli kamiennej. Biorąc pod uwagę wielkość zasobów rudy miedzi tam występujących, jego udostępnienie stanowi obecnie największy głębinowy projekt górniczy w Europie.

KGHM Polska Miedź S.A. zatrudnia ponad 18 tys. osób, a cała Grupa Kapitałowa ponad 34 tys. Firma jest jednym z największych pracodawców w Polsce. Dla Zarządu KGHM priorytetem jest bezpieczeństwo i zdrowie pracowników. Zatrudnieni w firmie mogą m.in. przystąpić do opłacanej przez KGHM abonamentowej opieki medycznej. Spółka prowadzi też liczne programy prozdrowotne i prospołeczne. Od 2019 roku pracownicy KGHM mogą bezpłatnie korzystać z dwóch platform językowych i uczyć się lub doskonalić znajomość języków obcych.

Z badań przeprowadzonych przez Wyższą Szkołę Bankową nad monokulturą przemysłową wynika, że dla 81 proc. mieszkańców Zagłębia Miedziowego KGHM to najważniejszy pracodawca w regionie, a 84 proc. uznało firmę za atrakcyjnego pracodawcę. Pracownicy KGHM Polska Miedź S.A. w niemal 85 proc. deklarują zadowolenie z obecnej pracy.

Celem konkursu „Pracodawca Przyjazny Pracownikom” jest promowanie pracodawców, którzy wyróżniają się w stosowaniu dobrych praktyk w zakresie przestrzegania przepisów prawa pracy, w szczególności poprzez stabilność zatrudnienia, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa do zrzeszania się w związki zawodowe. Kandydatów zgłaszają podstawowe jednostki organizacyjne „Solidarności”. Wyróżnione firmy szanują prawa pracowników oraz prowadzą u siebie dialog społeczny. Certyfikatem można się posługiwać przez okres trzech lat.

 
Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,20700.html
Ten artykuł był czytany 141 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.032 sek.Lubin 1.0