Sobota, 27 luty 2021 r.   Imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 14

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin
Wiadomości z Lubina
SKLEPOWY ZŁODZIEJ W RĘKACH POLICJANTÓW SKLEPOWY ZŁODZIEJ W RĘ...
Lubińscy policjanci zatrzymali 24 – letniego mężczyznę, podejrzanego o liczne kradzieże na terenie Lubina. Jak ustalili funkcjonariusze p... »Oferty pracy z PUP Lubin Oferty pracy z PUP Lub...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawc... »Branża pogrzebowa postuluje podniesienie kwoty zasiłku pogrzebowego Branża pogrzebowa post...
– Kwota 4 tys. zł wystarcza na wszystkie usługi związane z pochówkiem świadczone przez firmę pogrzebową, ale problem pojaw... »KOMUNIKAT DLA PASAŻERÓW KORZYSTAJĄCYCH Z LINII 104 i 105 KOMUNIKAT DLA PASAŻERÓ...
Z uwagi na remont drogi gminnej nr 103048D pomiędzy miejscowościami Gorzelin i Raszówka nastąpią zmiany w kursowaniu linii nr 105 polegają... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pll

Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...28.07.1993 Powstanie Telewizji Regionalnej Województwa Legnickiego w Lubinie

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Kalkulator wynagrodzeń - dla pracownika i dla pracodawcy
Data dodania: 18 marca 2020 — Kategoria: Wiadomości

Kalkulator wynagrodzeń - dla pracownika i dla pracodawcy

Kalkulator płac brutto netto jest bardzo prostym narzędziem finansowym, które pozwoli poznać koszt zatrudnienia pracownika. Korzystając z kalkulatora, możesz szybko oszacować kwotę brutto na podstawie wynagrodzenia na rękę, a także kwotę netto, jaką otrzyma pracownik na swoje konto, podając kwotę brutto. Kalkulator wynagrodzeń pozwoli także poznać wszystkie składki oraz zaliczkę na podatek, które muszą zostać wzięte pod uwagę, chcąc prawidłowo obliczyć wszystkie koszty związane z zatrudnieniem.

Kalkulator płac brutto netto (https://www.17bankow.com/kalkulator-wynagrodzen-plac) jest bardzo prostym narzędziem finansowym, które pozwoli poznać koszt zatrudnienia pracownika. Korzystając z kalkulatora, możesz szybko oszacować kwotę brutto na podstawie wynagrodzenia na rękę, a także kwotę netto, jaką otrzyma pracownik na swoje konto, podając kwotę brutto. Kalkulator wynagrodzeń pozwoli także poznać wszystkie składki oraz zaliczkę na podatek, które muszą zostać wzięte pod uwagę, chcąc prawidłowo obliczyć wszystkie koszty związane z zatrudnieniem.
Kalkulator wynagrodzeń jest w stanie podać także informację na temat wszystkich kosztów pracodawcy, które poniesie, tworząc miejsce pracy dla nowo zatrudnionego pracownika. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich pracodawców, którzy chcą szybko zweryfikować opłaty.

Kalkulator wynagrodzeń brutto netto bez wątpienia okaże się równie pomocny w przypadku pracowników, którzy chcą uzyskać wszystkie informacje dotyczące swojego wynagrodzenia i odprowadzanych składek.

Poświęć kilka minut, a w tym artykule znajdziesz kilka cennych wiadomości o kalkulatorze wynagrodzeń.

Co zrobić by skorzystać z kalkulatora?

Z pomocą kalkulatora obliczysz swoje wynagrodzenie brutto lub netto, zależnie od podstawy zatrudnienia, jaką będziesz w stanie wypełnić. Jeśli zależy ci na poznaniu kwoty brutto, wystarczy, że wypełnisz pole odpowiadające za twoje wynagrodzenie netto. Analogicznie sytuacja będzie wyglądać w przypadku kwoty netto, jeśli wypełnisz pole odpowiedzialne za kwotę brutto, kalkulator będzie w stanie podać ci prawidłową sumę, na której w danej chwili ci zależy.

 

Co równie ważne, kalkulator wynagrodzeń brutto netto uwzględnia takie czynniki jak praca poza miejscem zamieszkania, kwotę wolną od podatku, rozliczanie wspólnie z małżonkiem, autorskie koszty uzyskania przychodu, a nawet ulgę dla młodych do 26 roku życia.

Chcąc uzyskać prawidłowe obliczenia, ważne będzie także podanie rodzaju umowy, zawartej z pracodawcą. Pamiętaj, że koszt związany z zatrudnieniem różni się w przypadku umowy o pracę, a umów cywilnoprawnych. Dlatego musisz zaznaczyć, na podstawie jakiej umowy otrzymujesz wynagrodzenie. Kalkulator umożliwia wybranie standardowej umowy o pracę, umowy zlecenie oraz umowy o dzieło.

Po wypełnieniu zaledwie kilku informacji, które pozwolą na prawidłowe obliczenia kalkulatora, narzędzie wyświetli ci wyniki, w formie przejrzystej tabelki, gdzie pojawią się wszystkie obliczenia związane z twoim dochodem. Po wyliczeniu wynagrodzenia netto bez problemu możesz ustalić swoją zdolność kredytowa korzystając z kalkulatora zdolności kredytowej i sprawdzić oferty kredytów korzystając z kalkulatora kredytowego na 17bankow.com.
Ubezpieczenia i podatki

 

Korzystając z kalkulatora wynagrodzeń, możesz z łatwością zapoznać się z opłatami, które pobierane są w każdym miesiącu, w związku z ubezpieczeniami oraz zaliczką na podatki. Jakie dane znajdują się po skorzystaniu z kalkulatora? Możesz sprawdzić kwoty odprowadzone na rzecz:

  • ubezpieczenia emerytalnego
  • ubezpieczenia rentowego
  • ubezpieczenia chorobowego
  • ubezpieczenia zdrowotnego
  • zaliczki podatkowej

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,20777.html
Ten artykuł był czytany 318 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2021 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.030 sek.Lubin 1.0