Niedziela, 07 czerwca 2020 r.   Imieniny: Roberta, Wiesława, Ariadny
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 21

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wypadanie włosów – przyczyny powodujące ten popularny problem mogą Cię zaskoczyć. Za głównych sprawców nadmiernego wypadania włosów uważa się stres, anemię czy złą dietę, jednak badania wykazały, że jest to także częsta przypadłość osób, u których wykryto zaburzenia hormonalne.

Wiadomości z Lubina
Nie ufaj obietnicom szybkiego zysku. Mieszkanka Lubina oszukana na kryptowalutach Nie ufaj obietnicom sz...
Sporą sumę pieniędzy straciła mieszkanka Lubina, która dała się skusić obietnicą szybkiego zysku. Do wyłudzenia pieniędzy doszło podcz... »Lubinianin podejrzany o kradzieże pojazdów na terenie Niemiec zatrzymany Lubinianin podejrzany ...
Policjanci wydziału kryminalnego lubińskiej komendy zatrzymali 40 – letniego mężczyznę, który był poszukiwany Europejskim Na... »Lubin. Pieniądze dla niepełnosprawnych Lubin. Pieniądze dla n...
Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie przyjmuje wnioski na dofinansowanie rehabilitacji zawodowej osób niepełnosprawnych. Decyzje w sprawie ro... »Złodzieje próbowali uciec autobusem komunikacji miejskiej Złodzieje próbowali uc...
Dwóch sprawców kradzieży sklepowej zatrzymali policjanci wydziału prewencji. Mężczyźni ze sklepu mieszczącego się na tereni... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1985 Przekazanie nowego stadionu piłkarskiego - GOS

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Policjanci ruchu drogowego kontrolują przestrzeganie przepisów związanych z epidemią koronawirusa.
Data dodania: 03 kwietnia 2020 — Kategoria: Wiadomości

Policjanci ruchu drogowego kontrolują przestrzeganie przepisów związanych z epidemią koronawirusa.

Policjanci w codziennej służbie, dbając o bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu, sprawdzają czy są przestrzegane przepisy związane z epidemią koronawirusa. W związku z panującym w kraju stanem epidemii i wprowadzonymi obostrzeniami od 1 kwietnia br., funkcjonariusze kontrolują przestrzeganie przepisów również w zakresie przemieszczania się pojazdami. Łamanie wprowadzonych przepisów wiąże się z konsekwencjami prawnymi - informuje asp. szt. Sylwia Serafin z lubińskiej policji.

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Lubinie sprawdzają nie tylko czy osoby poddane kwarantannie domowej przebywają pod wskazanym adresem, ale także kontrolują przemieszczające się pojazdy. Sprawdzają w ten sposób czy żadna z podróżujących osób nie łamie zasad odbywania kwarantanny domowej. Kontroli podlega  także przestrzeganie zasad i obostrzeń wprowadzonych wobec pasażerów autobusów komunikacji miejskiej i innych przewoźników.

Apelujemy o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie i przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń oraz współpracę i realizowanie poleceń policjantów i innych służb.

Przestrzegajmy wprowadzonych zasad poruszania się oraz przemieszczania zwłaszcza w środkach komunikacji zbiorowej.

Osoby objęte kwarantanną powinny nawet nie z przymusu prawnego ale z poczucia społecznego obowiązku dbania o innych współobywateli, poddać się rygorom izolacji.

Przypomnijmy, że osobom, które nie przestrzegają wprowadzonych w warunkach stanu epidemii przepisów grożą kary grzywny nawet do 30 000 złotych.

 

źródło: KPP w Lubinie

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,20834.html
Ten artykuł był czytany 157 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.026 sek.Lubin 1.0