Czwartek, 28 maja 2020 r.   Imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 14

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wypadanie włosów – przyczyny powodujące ten popularny problem mogą Cię zaskoczyć. Za głównych sprawców nadmiernego wypadania włosów uważa się stres, anemię czy złą dietę, jednak badania wykazały, że jest to także częsta przypadłość osób, u których wykryto zaburzenia hormonalne.

Wiadomości z Lubina
Mieszkanka Lubina oszukana metodą na „BLIKA” Mieszkanka Lubina oszu...
Lubińscy policjanci ostrzegają przed nowym rodzajem oszustw metodą „na BLIK-a”. W ostatnim czasie kolejna osoba powiadomiła f... »Jak poznać wysokość przyszłej emerytury Jak poznać wysokość pr...
Te osoby, które są już blisko wieku emerytalnego zadają sobie pytanie czy moja emerytura będzie wystarczała na moje „emeryckie&rdquo... »Nabór wniosków do Programu Kolej Plus rozpoczęty Nabór wniosków do Prog...
26 maja 2020 r. minister infrastruktury Andrzej Adamczyk poinformował o rozpoczęciu przez PKP Polskie Linie Kolejowe SA naboru wniosków od... »Urządzenia do dezynfekcji w gminnych szkołach Urządzenia do dezynfek...
Możliwość stopniowego uruchamiania placówek oświatowych wiąże się z koniecznością stosowania wytycznych w celu zapewnienia bezpieczeństwa ... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...30.06.2000r Rozporządzeniem Rady Ministrów do Legnickiej Specjalnej Sterfy Ekonomicznej włączono nowy obszar lubiński obszar 27, 83 ha.

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Lubińscy policjanci i żołnierze WOT kontrolują parki, skwery, place zabaw.
Data dodania: 08 kwietnia 2020 — Kategoria: Wiadomości

Lubińscy policjanci i żołnierze WOT kontrolują parki, skwery, place zabaw.

W związku z obowiązującymi przepisami dotyczącymi walki z koronawirusem od kilku dni na terenie Lubina i powiatu lubińskiego policyjne patrole wspomagają żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej. Mundurowi sprawdzają parki, skwery, place zabaw, a także rejony, które są miejscami szczególnie popularnymi wśród mieszkańców. Patrole przede wszystkim koncentrują się na kontroli przestrzegania obowiązków wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów, a więc tego, co dzieje się na ulicach. Osoby, które narażają nie tylko siebie, ale również innych, muszą liczyć się z konsekwencjami swoich nieodpowiedzialnych działań czy zachowań.

Działania podejmowane w codziennej służbie przez policjantów mają na celu zapobiegać rozprzestrzenianiu się epidemii. Funkcjonariusze kontrolują parki, skwery, place zabaw, a także miejsca szczególnie popularne wśród odpoczywających. Policjantów w ich codziennej służbie, od ubiegłego weekendu, wspomagają żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej. Wiele osób przestrzega nowych zasad i wykazuje duże zdyscyplinowanie. Osoby łamiące obostrzenia muszą liczyć się z surowymi konsekwencjami.

Mundurowi w trakcie służby sprawdzają również cel wyjścia czy wyjazdu z domu oraz to, czy piesi oraz kierowcy stosują się do nowych nakazów bezpieczeństwa.

W dalszym ciągu przypominamy o zasadach jakimi w trosce o zdrowie powinni wszyscy się kierować. Przez nagłośnienie znajdujące się w policyjnym radiowozie ciągle podawane są komunikaty o pozostaniu w domu i wychodzeniu na zewnątrz tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Pozostańmy w swoich domach, aby nie narażać siebie i innych. Zadbajmy o zdrowie własne, jak również najbliższych. #zostańwdomu

asp. szt. Sylwia Serafin

Oficer Prasowy KPP w Lubinie

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,20852.html
Ten artykuł był czytany 143 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.025 sek.Lubin 1.0