Czwartek, 26 listopada 2020 r.   Imieniny: Delfiny, Lechosława, Konrada
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 30

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin
Wiadomości z Lubina
DZIELNICOWI WRAZ Z ŻOŁNIERZAMI WSPIERAJĄ SŁUŻBY SANITARNE W WALCE Z COVID -19. DZIELNICOWI WRAZ Z ŻOŁ...
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Lubinie nieustannie prowadzą kontrole pod kątem przestrzegania obostrzeń związanych z wystąpieniem... »Rehabilitacja po-COVID-owa w Uzdrowisku Świeradów już dostępna Rehabilitacja po-COVID...
W Uzdrowisku Świeradów powstał specjalny pakiet rehabilitacyjny, adresowany do osób dorosłych i dzieci, które przeszły Covid... »Otwarcie sklepów i galerii handlowych pozwoli gospodarce złapać oddech. Gastronomia i turystyka muszą czekać na szczepionkę Otwarcie sklepów i gal...
Według GUS w październiku sprzedaż detaliczna w cenach stałych spadła o 2,3 proc. w ujęciu rocznym, do czego p... »9 – LETNI CHŁOPIEC WEZWAŁ POLICJĘ GDY OJCIEC BIŁ MATKĘ! 9 – LETNI CHŁOPI...
Oficer dyżurny lubińskiej Komendy Policji otrzymał zgłoszenie telefoniczne od 9 – letniego chłopca o awanturze w jego domu, gdzie ojciec ... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

Magazyn elubin.pl

polec prawnika.pl

silesianseo.pll

Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...21.01.1968 Powstanie Aeroklubu Zagłębia Miedziowego

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

ZUS bezpłatnie szkoli online
Data dodania: 22 maja 2020 — Kategoria: Wiadomości

ZUS bezpłatnie szkoli online

Mimo wyjątkowego czasu, który utrudnia bezpośrednie kontakty, w legnickim Oddziale ZUS trwają szkolenia dla klientów. Wszystkie szkolenia eksperckie zostały przeniesione do Internetu. I tak, 22 czerwca odbędzie się kolejne webinarium ZUS dla przedsiębiorców. Tym razem uczestnicy szkolenia on-line będą mogli dowiedzieć się wszystkiego na temat Pracowniczych Planach Kapitałowych. Zapisy już trwają.

Zapraszamy więc chętnych na szkolenie on-line, które odbędzie się 22 czerwca w godzinach od 9:00 do 12:00.

- Nasz webinar nazwaliśmy „Wszystko na temat PPK, czyli co każdy powinien wiedzieć o Pracowniczych Planach Kapitałowych” – mówi Emilia Nowakowska z legnickiego ZUS. - Na spotkaniu ekspert regionalny z Polskiego Funduszu Rozwoju Portalu PPK opowie, jak wdrożyć to rozwiązanie w swojej firmie czy organizacji - dodaje.

Organizatorami szkolenia on-line są: legnicki Oddział ZUS oraz Polski Fundusz Rozwoju Portal PPK. Udział w szkoleniu jest nieodpłatny. W spotkaniu może wziąć udział do 200 osób.

Szczegóły techniczne:

Spotkanie odbędzie się w formie szkolenia on-line. Każdy zapisany uczestnik kilka dni przed wydarzeniem otrzyma link umożliwiający nawiązanie połączenia internetowego z pokojem szkoleniowym (poprzez platformę TransmisjeOnline). Uczestnicy rejestrują swój udział klikając na przesłany e-mailowo link, a następnie otrzymują e-maila z linkiem do dołączenia do webinarium.

Połączenie z pokojem szkoleniowym jest w pełni bezpieczne. W trakcie spotkania uczestnicy mogą zadawać pytania wykładowcy na czacie. Uczestnik powinien dysponować komputerem lub urządzeniem mobilnym, z dostępem do Internetu (przeglądarka Google Chrome lub Firefox).

Szkolenie on-line 22 czerwca zastąpi dwa szkolenia tradycyjne, które z tego tematu miały się odbyć w legnickim Oddziale ZUS 26 maja i 22 czerwca (a zostają odwołane z powodu pandemii).

Na nowe szkolenie on-line należy się zapisać pod numerem telefonu 76 876 41 61 / 76 876 41 63.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,20995.html
Ten artykuł był czytany 240 razy.


1 komentarz

Napisz komentarz!

~Lorko

Gość serwisu
#44036 | 08.08.20 14:52:35Zgłoś naruszenie netykiety/regulaminu.

Nie taki diabeł straszny. Pracodawcom się wydaje, że ppk to totalne rewolucje w firmie. Że program wymaga zmian i nowych inwestycji...a tak naprawde to kwestia kilku zmian organizacyjnych i ustalenia szczegółów z pracownikami jak chocby wybór instytucji finansowej, co powinno byc konsultowane z przewodniczącym związków zawodowych
Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.030 sek.Lubin 1.0