Czwartek, 02 lipca 2020 r.   Imieniny: Jagody, Urbana, Martyniana
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 23

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin

Wiadomości z Lubina
Potrzebujesz porady prawnika? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy prawnej Potrzebujesz porady pr...
Osoby w trudnej sytuacji mogą znaleźć nieodpłatną, profesjonalną pomoc w jednym z 1500 punktów w całej Polsce.   Kto... »Informacja GOPS w sprawie 500+ Informacja GOPS w spra...
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubinie przypomina rodzicom i opiekunom dzieci obecnie pobierającym świadczenie 500+, iż zgodnie z informacją ... »Nordic Walking Instruktażowo – KGHM z nowym projektem dla mieszkańców Nordic Walking Instruk...
Propozycje tras w Głogowie, Legnicy i Lubinie oraz wskazówki jak prawidłowo poprowadzić trening czekają na wszystkich zainteresowanych zdr... »Areszt dla mężczyzny który znęcał się nad członkami rodziny Areszt dla mężczyzny k...
Sąd Rejonowy w Lubinie na wniosek lubińskiej Komendy Policji i Prokuratury Rejonowej w Lubinie zastosował środek zapobiegawczy w postaci ... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1.01.1969 Otwarcie Domu Kultury Zagłębia Miedziowego (obecnie Centrum Kultury "MUZA")

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Urządzenia do dezynfekcji w gminnych szkołach
Data dodania: 28 maja 2020 — Kategoria: Wiadomości

Urządzenia do dezynfekcji w gminnych szkołach

Możliwość stopniowego uruchamiania placówek oświatowych wiąże się z koniecznością stosowania wytycznych w celu zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom i pracownikom szkół. Pomóc w tym procesie mają dodatkowe środki ochrony przed rozprzestrzenianiem i zakażaniem się koronawirusem w postaci automatycznych urządzeń dozujących płyny dezynfekcyjne.

Szkoły mogły wnioskować do Ministerstwa Zdrowia o otrzymanie nieodpłatnie automatycznego dyspensera i płynów do dezynfekcji.  Już trzy spośród pięciu szkół (SP w Raszówce, SP w Siedlcach oraz SP w Krzeczynie Wielkim) otrzymały potwierdzenie o nieodpłatnym przekazaniu na okres 18 miesięcy do użytkowania dyspensera.  Pozostałe trzy: SP w Szklarach Górnych, SP w Niemstowie oraz szkoła filialna w Osieku oczekują na informację w tej sprawie.

Urządzenie to jest objęte gwarancją producenta. Wraz z dyspenserem szkoła otrzyma również określoną ilość płynu do dezynfekcji, w wielkości zależnej od liczby uczniów szkoły. Dyspenser musi być zamontowany w miejscu do tego przystosowanym. Wytyczne montażu stacji dezynfekującej przekazywane są bezpośrednio zainteresowanym szkołom. Przedstawiciel szkoły zostanie przeszkolony z obsługi dyspensera.

Po upływie czasu bezpłatnego używania szkoły mają możliwość podjęcia decyzji o dalszej współpracy z zakresie użytkowania sprzętu. Użyczającym dyspensery jest Polfa Tarchomin SA.

źródło: Gmina Lubin

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,21015.html
Ten artykuł był czytany 98 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.037 sek.Lubin 1.0