Środa, 30 września 2020 r.   Imieniny: Honoriusza, Wery, Hieronima
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 20

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin

Wiadomości z Lubina
ZOO Lubin – Rodzinne Popołudnie z Przyrodą ZOO Lubin – Rodz...
ZOO Lubin zaprasza dzieci w wieku 5-10 lat wraz z opiekunami na Rodzinne Popołudnia z Przyrodą. Raz w miesiącu odbędą się warsztaty przyrodniczo-... »ZUS. Zadłużone firmy maja możliwość zwolnienia ze składek ZUS. Zadłużone firmy m...
Firmy, które miały długi w ZUS nie były zwalniane z płacenia składek. Obecnie dla niektórych z nich jest taka możliwość. Po wydaniu... »Repertuar kina Repertuar kina "Muza" ...
2.10 Piątek 14:00, 15:45 > Wojtyła. Śledztwo > Hiszp / sk 14:15, 16:00, 17:45 > Trolle 2 – premiera > USA / ds 17:30, 19:45 ... »Przepis kulinarny: Grissini z szynką dojrzewającą i bazylią Przepis kulinarny: Gri...
Przepis na cudownie chrupiące, bezglutenowe grissini – tradycyjne włoskie chlebowe paluszki. Wypiekane z mieszanki bezglutenowej do pizzy, ... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...19.11.2002r. Prezydentem Miasta zostaje Robert Raczyński a Przewodniczącym Rady Miejskiej Paweł Niewodniczański

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Akcja promocyjna „Policzmy niską emisję”
Data dodania: 05 lipca 2020 — Kategoria: Wiadomości

Akcja promocyjna „Policzmy niską emisję”

Chcąc zachęcić mieszkańców Gminy Lubin do udziału w badaniu ankietowym, na podstawie którego zostaną pozyskane dane dotyczące źródeł ogrzewania gospodarstw domowych, niezbędne do sporządzenia inwentaryzacji na potrzeby Gminnego Programu Niskoemisyjnego, wójt ogłosił akcję promocyjną. Może w niej wziąć udział każdy dorosły mieszkaniec, który posiada nieruchomości na terenie Gminy Lubin i posiada do niej tytuł prawny.

Osoby, które wypełnią ankiety mogą wygrać atrakcyjne nagrody! Ankieta dostępna jest na dole strony i będzie wydrukowana także w lipcowym wydaniu Wiadomości Gminnych Gminy Lubin.

Można dokonać tylko jednego zgłoszenia do udziału w akcji promocyjnej na daną nieruchomość. Pozostałe zgłoszenia nie zwiększają szansy wygrania nagrody, będą traktowane jako duplikaty i zostaną usunięte z bazy do losowania. W bazie do losowania pozostanie pierwsze prawidłowe zgłoszenie uczestnika akcji promocyjnej.

Szczegółowy regulamin określający zasady uczestnictwa w akcji promocyjnej jest dostępny na stronie internetowej www.ug.lubin.pl w zakładce „Jakość powietrza” oraz w Urzędzie Gminy w Lubinie – pok. 7. Wypełnione ankiety można dostarczyć do urzędu osobiście, przesłać pocztą na adres: Urząd Gminy w Lubinie, ul. Księcia Ludwika I 3, 59-300 Lubin lub przesłać na adres powietrze@ug.lubin.pl. Akcja trwa do 31 lipca 2020 roku.

Zwycięzcy akcji promocyjnej zostaną wyłonieni w drodze losowania prawidłowo złożonych ankiet. Losowanie nagród odbędzie się w Urzędzie Gminy w Lubinie do dnia 30 września 2020 roku. Ogłoszenie o wynikach akcji promocyjnej zostanie umieszczone na stronie internetowej Urzędu Gminy w Lubinie: www.ug.lubin.pl oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy w Lubinie.

(RED)

Ankieta

RODO do ankiety

Zarządzenie_761_2020_Policzmy niska emisję

 Gmina Lubin

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,21154.html
Ten artykuł był czytany 106 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.028 sek.Lubin 1.0