Czwartek, 06 sierpnia 2020 r.   Imieniny: Jakuba, Sławy, Sykstusa
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 29

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin

Wiadomości z Lubina
MIESZKANIEC LUBINA ZATRZYMANY ZA FAŁSZYWY ALARM BOMBOWY MIESZKANIEC LUBINA ZAT...
Lubińscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o wywołanie fałszywego alarmu bombowego. Sprawca był przekonany, że nie zostawił ... »Policja uderzyła w złodziei samochodów. Współpraca z Niemcami dała efekty Policja uderzyła w zło...
Na terenie powiatu lubińskiego doszło do skoordynowanej akcji polskich i niemieckich policjantów. Funkcjonariusze wzięli na celownik złodz... »Malowane farbą i sercem Malowane farbą i serce...
W Pieszkowie zorganizowano wernisaż prac powstałych podczas warsztatów malarstwa prowadzonych przez Ośrodek Kultury Gminy Lubin. Mamy w gm... »Pełen emocji rodzinny sierpień w kinach Helios! Pełen emocji rodzinny ...
Helios zaprasza wszystkich fanów dobrej zabawy na wakacyjne seanse w kinach w całej Polsce. Najbliższe weekendy będą obfitować w animacje,... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...31.08.1982 Demonstracja w drugą rocznicę podpisania porozumień sierpniowych między Solidarnością a rządem PRL która przeradza się w trzydniowe starcia. W trakcie jej pacyfikacji oddziały ZOMO użyły broni palnej wskutek czego zginęli : Andrzej Trajkowski, Michał Adamowicz i Mieczysław Późniak.

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Nowy partner Karty Dużej Rodziny
Data dodania: 08 lipca 2020 — Kategoria: Wiadomości

Nowy partner Karty Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny to jeden z elementów kompleksowej polityki rodzinnej realizowanej przez Polski rząd. Polityki, która w centrum stawia właśnie rodzinę. To bogaty system zniżek i ulg, które oferuje już ponad 7 tys. firm i instytucji w całej Polsce. Dzisiaj do tego grona dołączył znany producent obuwia dziecięcego firma Bartek S.A.. Dzięki współpracy Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ze Związkiem Dużych Rodzin, Wiceminister Barbara Socha podpisała umowę  partnerską.

Karta Dużej Rodziny od 2019 r. przysługuje wszystkim rodzicom, którzy kiedykolwiek mieli na utrzymaniu co najmniej troje dzieci – nie ma znaczenia, w jakim wieku są one dzisiaj. Ze zniżek można korzystać w wielu sklepach – od odzieżowych przez księgarnie po sklepy z zabawkami, ale też m.in. w kinach, muzeach czy parkach rozrywki. Już od 7 lipca we wszystkich sklepach firmowych oraz w wybranych sklepach z obuwiem dziecięcym w całej Polsce, a także w sklepie internetowym, posiadaczy Karty Dużej Rodziny będzie obowiązywała zniżka 10 proc. na produkty firmy BARTEK S.A. Firma specjalizuje się w tworzeniu butów, które mają jak najlepiej odpowiadać anatomii dziecięcych stóp. Prawidłowy rozwój dzieci jest nadrzędną wartością, jaką kieruje się producent. To buty zarówno dla niemowlaków, jak i dzieci starszych – aż po wiek szkolny.

 „Spotykamy się dzisiaj w firmie prężnie rozwijającej się, która jest znana wszystkim rodzicom. Powodem naszej wizyty jest podpisanie umowy, dzięki której firma Bartek dołącza do dużej rodziny, rodziny partnerów programu Karta Dużej Rodziny. To jest program, który rozwijamy od kilkunastu lat. W tej chwili mamy już 988 tysięcy rodzin wielodzietnych korzystających z jego profitów i ponad 7 200 firm, które dołączyły do programu jako partnerzy. Dzięki Karcie Dużej Rodziny możemy korzystać ze zniżek w bardzo różnych miejscach, od stacji benzynowych po kina, teatr. Wiele programów, które obecny rząd wdrożył, służy polskim rodzinom. Mam nadzieję, że będziemy mogli wszystkie nasze programy kontynuować, rozwijać z pożytkiem dla nas wszystkich i przede wszystkim dla naszych dzieci. – powiedziała Wiceminister Barbara Socha.

Inicjatorem i pomysłodawcą Karty Dużej Rodziny jest Związek Dużych Rodzin Trzy Plus, który dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu w pracę na rzecz rodzin wielodzietnych, realizuje zadania w zakresie pozyskiwania partnerów do programu. Od trzech lat Związek dba, aby zniżki świadczone dla posiadaczy KDR były najkorzystniejsze, dzięki czemu wsparcie płynące z Programu KDR może trafić do coraz większej liczby rodzin wielodzietnych. Obecnie Kartę Dużej Rodziny posiada ponad 1,7 mln rodziców oraz ponad 1,4 mln dzieci.

„Bardzo się cieszę, że taka dobra, solidna marka, firma Bartek, łączy się z taką dobrą, solidną marką jak Karta Dużej Rodziny. Nasz Związek był pomysłodawcą i promotorem idei Karty Dużej Rodziny, zaczęliśmy o tym mówić już 13 lat temu. Miło jest popatrzeć, że ten projekt stał się rzeczywistością. Od 4 lat współpracujemy z Ministerstwem w pozyskiwaniu kolejnych partnerów. Ta marka staje się coraz bardziej rozpoznawalna. – powiedział wiceprezes Radosław Waszkiewicz.

Szczegółowe informacje o Karcie Dużej Rodziny dostępne są na stronie internetowej rodzina.gov.pl, a wykaz wszystkich partnerów znajduje się m.in. w praktycznej aplikacji mobilnej Karty Dużej Rodziny oraz portalu Empatia.

W briefingu prasowym udział wzięli: Wiceminister Barbara Socha, Przewodnicząca Rady Rodziny Dorota Bojemska, Wiceprezes Związku Dużych Rodzin Radosław Waszkiewicz, Prezes firmy Bartek, Paweł Bartnicki, poseł Teresa Wargocka.

 

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,21166.html
Ten artykuł był czytany 100 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.035 sek.Lubin 1.0