Wtorek, 24 listopada 2020 r.   Imieniny: Emmy, Flory, Jana
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 27

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin
Wiadomości z Lubina
BLISKO 5 KILOGRAMÓW NARKOTYKÓW PRZEJĘLI POLICJANCI Z LUBINA I CENTRALNEGO BIURA ŚLEDCZEGO! BLISKO 5 KILOGRAMÓW NA...
Policjanci z CBŚ i Wydziału Kryminalnego z Lubina skonfiskowali ponad 4,7 kilograma marihuany i zatrzymali na gorącym uczynku 34-latka, kt&oacu... »Dzień Pamięci Ofiar Wypadków w Pracy w KGHM Dzień Pamięci Ofiar Wy...
Dzień 29 listopada został ustanowiony Dniem Pamięci Ofiar Wypadków w Pracy w KGHM. W tym dniu przypada również IV rocznica tragiczn... »Praca w KGHM - oferty Praca w KGHM - oferty
KGHM zaprasza do współpracy wszystkich, którzy stawiają sobie odważne i ambitne cele – są gotowi na realizację codziennych wy... »Darmowe dostawy z McDonald’s ruszają w Lubinie Darmowe dostawy z McDo...
Od 23 listopada mieszkańcy Lubina mogą zamawiać do domu czy do pracy posiłki z McDonald’s. Przez pierwszy miesiąc każda dostawa jest darmow... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

Magazyn elubin.pl

polec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...28.07.1993 Powstanie Telewizji Regionalnej Województwa Legnickiego w Lubinie

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Kompetencje, które mogą zwiększyć Twoje szanse na zatrudnienie jako recepcjonista
Data dodania: 31 lipca 2020 — Kategoria: Wiadomości

Kompetencje, które mogą zwiększyć Twoje szanse na zatrudnienie jako recepcjonista

Bez wątpienia praca recepcjonisty wiąże się ze stałym kontaktem z klientem, zarówno bezpośrednim, jak i telefonicznym, dlatego potrzebne są tu określone kompetencje i cechy osobowości. Poza otwartością ważna jest uprzejmość i zawsze spokojny ton głosu. Recepcjonista w żadnym wypadku nie powinien dać się sprowokować. Zatem pożądane są tu osoby spolegliwe i chętne do pomocy. Ponadto ważna jest bardzo dobra dykcja. Są jednak również kompetencje dodatkowe, które mogą zwiększyć szanse przy dużej konkurencji na dane stanowisko.

Wymagania dodatkowe, czyli co warto umieć

Przede wszystkim wśród wymagań dodatkowych pojawia się obsługa programów informatycznych do obsługi klienta. Tak jest np. w przypadku recepcjonisty w placówkach medycznych. Bardzo istotnym atutem jest również dobra znajomość języków obcych, angielskiego i drugiego języka, zwłaszcza, kiedy mamy do czynienia z miejscowością przygraniczną bądź turystyczną. Ponadto mile widziana będzie również znajomość języka migowego, co na pewno docenią osoby niedosłyszące. Dzięki temu obiekt będzie spełniał wszelkie standardy nie tylko w zakresie infrastruktury, ale również obsługi osób niepełnosprawnych. Pomocny może być również kurs szybkiego pisania na klawiaturze, gdyż pomaga to niewątpliwie w codziennej pracy.

Cechy, które powinien posiadać każdy pracownik recepcji

Dokładność i skrupulatność powinna cechować każdego kandydata na stanowisko recepcjonisty. Takie cechy sprawiają, że błędy są eliminowane albo w znacznym stopniu ograniczane, a klienci czy goście, w przypadku hotelu czują się lepiej obsłużeni. Ważna jest znajomość regulaminu danej placówki, a także jego ścisłe przestrzeganie. Recepcjonista musi dbać o komfort klientów i poufność przekazywanych informacji, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Musi być gotowy na pracę w pozycji siedzącej nawet przez 8 godzin dziennie. Oferty pracy dla recepcjonistów i recepcjonistek pojawiają się codziennie na portalach z ogłoszeniami o pracę. Zanim będziesz aplikować na stanowisko musisz jednak upewnić się, że Twoje CV nie ma żadnych uchybień i zawiera wszystkie niezbędne informacje oraz kompetencje potrzebne na danym stanowisku. Podsumowanie najważniejszych dotychczasowych osiągnięć na samym początku strony jest bardzo ważne. Dzięki temu potencjalny pracodawca może Cię zauważyć.

 

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,21258.html
Ten artykuł był czytany 135 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.028 sek.Lubin 1.0