Sobota, 19 września 2020 r.   Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 25

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin

Wiadomości z Lubina
Opowieści o ludziach: Dla sławy wszystko! Opowieści o ludziach: ...
Nie ogląda się na ludzi, nie słucha co mówią o niej. Wiadomo, w małych miasteczkach każdy kto się wybije ponad przeciętność jest podejrzan... »MDK Lubin - konkurs literacki MDK Lubin - konkurs li...
Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w XIV DOLNOŚLĄSKIM PRZEGLĄDZIE TWÓRCZOŚCI LITERACKIEJ DZIECI I MŁO... »Sprawcy rozboju na seniorze, przed policjantami schowali się w krzakach. Sprawcy rozboju na sen...
Do zdarzenia doszło po godzinie 17.00 na osiedlu Zwycięstwa. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Lubinie otrzymał zgłoszenie, że dwóch mę... »MDK. Gitariada lubińska – wycieczka archeologiczna (9) Mistrzowskie Warsztaty Gitarowe (2000-2002) MDK. Gitariada lubińsk...
W latach 1999-2002 gitarowa praca u podstaw, prowadzona dotychczas w Młodzieżowym Domu Kultury, została zastąpiona bardziej wymagającą wobec ... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1974 Powstają przedsiębiorstwa ELPO (obecnie "LUBINEX") i PGO

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Bezpieczne wesele w trakcie pandemii - czy to możliwe?
Data dodania: 04 sierpnia 2020 — Kategoria: Wiadomości

Bezpieczne wesele w trakcie pandemii - czy to możliwe?

Sprawdź, jak bezpiecznie zorganizować wesele w czasach pandemii.

Wesele w czasach pandemii

Czy jest bezpieczne i czy powinno się je organizować? Jeśli masz wątpliwości, możesz przełożyć wesele na kolejny rok. Na pewno będą wtedy znacznie tańsze sale weselne. Wrocław, Warszawa czy inne duże miasta wymagają dokonania rezerwacji lokalu z dużym wyprzedzeniem, jeśli nie chcesz zapłacić majątku. Więcej o tym, ile kosztuje organizacja wesela przeczytasz w artykule: "Wesele we Wrocławiu - ile kosztuje i o czym należy pamiętać”. Jeśli nie chcesz lub z jakichś powodów nie możesz przełożyć wesela, są sposoby, aby przebiegło jak najbardziej bezpiecznie dla Was i Waszych gości.

Jak zorganizować bezpieczne wesele - Wrocław i okolice

Aby jak najlepiej zadbać o bezpieczeństwo, postępuj zgodnie z zaleceniami rządowymi, dotyczącymi organizacji wesela w czasach pandemii. Zacznij od właściwego usadzenia gości. Przy jednym stoliku powinny siedzieć tylko osoby spokrewnione albo mieszkające w jednym domu. Dobrze, aby goście nie siedzieli naprzeciwko siebie, ale delikatnie po skosie. W trakcie trwania wesela osoby ze sobą niespokrewnione powinny zachować dystans dwóch metrów. W trakcie wesela powierzchnie często dotykane, jak klamki, włączniki światła, poręcze, powinny być co godzinę odkażane. Obsługa wesela o tym oczywiście wie, ale warto abyście to Wy nadzorowali w trakcie imprezy, czy faktycznie jest to przestrzegane. Przy wejściu na salę oraz do toalety powinny znajdować się płyny dezynfekujące. Jeśli jednak naprawdę chcecie jak najlepiej zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich gości, warto umieścić jeden lub nawet kilka przy każdym stoliku. Żeby to wszystko sprawdziło się wzorcowo, przed weselem (tuż przed wejściem na salę albo z wyprzedzeniem, na przykład w formie maila) warto poinformować wszystkich gości o zasadach, jakie będą obowiązywały podczas wesela. Wtedy wszyscy będą mogli lepiej zadbać o wspólne bezpieczeństwo.

Sale weselne Wrocław - jak wybierać w czasach pandemii

Kluczową sprawę w dbałości o bezpieczeństwo odgrywają lokale na wesele. Wrocław ma ich ogromny przekrój, dlatego jeśli nie masz jeszcze sali, bardzo ważne, aby przy jej wyborze zwrócić uwagę na nastepujące rzeczy:

  • Sale na wesele a przewiew - podczas wesela sale powinny być regularnie wietrzone, aby zapewnić stały przepływ powietrza. Aby zrobić to skutecznie, sala musi mieć duże okna oraz drzwi. Wybierając salę zwróć na to uwagę.

  • Temperatura w środku - w trakcie wesela klimatyzacja najlepiej aby była wyłączona. Dlatego dobrze, aby sala na wesele Wrocław nie nagrzewała się mocno i trzymała stałą, niewysoką temperaturę. Oglądając lokal zapytaj o to obsługę.

  • Wymiary - ponieważ w trakcie wesela w czasach pandemii przy stoliku można usadzić mniej osób, a pomiędzy stolikami musi być zachowana pewna odległość, tak naprawdę powinny być znacznie większe lokale na wesele. Wrocław, Kraków, Warszawa - niezależnie w jakim mieście organizujesz imprezę, zwracaj uwagę na rozmiary sali.

  • Plenerowe wesele Wrocław - to idealny plan na wesele w czasach koronawirusa. Według obecnej wiedzy wirus bardzo
    słabo albo w ogóle nie przenosi się na zewnątrz, dlatego wesele plenerowe jest obecnie najbezpieczniejszą formą wesela.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,21275.html
Ten artykuł był czytany 193 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.086 sek.Lubin 1.0